Regiony

Regiony - ostatnio dodane strony

 • Wypożyczalnia kamperów Wrocław - The Campers

  Wypożyczalnia kamperów Wrocław - The Campers

  Dolnośląska wypożyczalnia kamperów z Wrocławia zaprasza do współpracy osoby prywatne jak i firmy wynajmem samochodów kempingowych dla potrzeb turystycznych, biznesowych i innych. Oferujemy kilka kamperów, które z powodzeniem sprostają wymaganiom podróżujących w ramach wypoczynku i rekreacji jak i tych, którzy planują bezpieczny i niezależny transport dla swoich pracowników. Kampery bowiem zapewniają nie tylko transport dla grupy, ale i nocleg oraz możliwość przygotowania i skonsumowania posiłków. Kampery z naszej wypożyczalni są 5 osobowe, posiadają oddzielne pomieszczenie na natrysk jak i toaletę, kuchenkę na gaz, wyższej jakości wykończenie wewnątrz pojazdów (drewniana sklejka, ekoskóra, design, praktyczne rozwiązania, ergonomia itd.) . Wypożyczenie kampera od TheCampers.pl we Wrocławiu to pewność wynajęcia sprawdzonego, dobrej jakości samochodu kempingowego pod trasę na krótki jak i długi dystans po kraju jak i za granicę. Szczegółowa oferta wynajmu kamperów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą już teraz gorąco zachęcamy zajrzeć – działamy przez cały rok i poza sezonem zapewniamy wynajem kamperów w atrakcyjnej cenie! Zajrzyj do Wrocławia i odwiedź naszą wypożyczalnię osobiście, oglądając kampera na żywo, totalnie bez zobowiązań – polecamy!

  Data dodania: 13 10 2020 szczegóły wpisu
 • Skrzynie flight case

  Skrzynie flight case

  Zapraszamy do firmy www.az-cases.pl najwyższej jakości skrzynie transportowe flight case. Od 1990 roku zbieramy bagaż doświadczeń dzięki współpracy z największymi polskimi firmami. Nasze produkty znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach usługowych takich jak branża eventowa, przemysłowa, motoryzacyjna, filmowa, muzyczna, medyczna oraz wiele wiele innych. Sprawdź projekty i rozwiązania z firmy www.az-cases.pl

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu
 • Plener ślubny w Warszawie

  Plener ślubny w Warszawie

  Szukasz miejsca gdzie można odbyć sesję ślubną luba narzeczeńską. Wejdź na naszą stronę, dzięki której bez problemu wyszukasz ciekawe plenery ślubne. Potrzebujesz fotografa na plener narzeczeński? To proste, wejdź na naszą stronę i przebieraj w ofertach. Dzięki mapie, bez problemu odszukasz interesujące Ciebie miejsca lub fotografów. Zapraszamy na stronę dobryplener.pl, dołącz do naszej społeczności

  Data dodania: 18 11 2018 szczegóły wpisu
 • Wynajem straganów Krotoszyn

  Wynajem straganów Krotoszyn

  Zajmujemy się wypożyczaniem drewnianych domków handlowych/straganów wystawienniczych, idealnych na krótkie imprezy plenerowe typu jarmarki, festyny, kiermasze. Nasze domki mogą stać zarówno na świeżym powietrzu jak i we wnętrzach, np. galeriach handlowych. Do dyspozycji mamy 30 straganów. Dodatkową opcją jest ścianka dzieląca domek na pół – dzięki czemu otrzymujemy dwa mniejsze stoiska. Nasze kramy są otwarte, co znacznie ułatwia ekspozycję towarów, dodatkowo dookoła są szerokie lady wystawiennicze. Wszystkie stragany są identyczne, wykonane z drewna a daszki pokryte gontem dachowym. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • MCDiS joga Niepołomice

  MCDiS joga Niepołomice

  Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach powstało z myślą o zapewnieniu obywatelom regionu rozwoju kulturalnego. Ma ono także pomóc im bardziej identyfikować się ze swoim miejscem pochodzenia. Dzięki działalności centrum mają oni dostęp do wyjątkowych kursów, zajęć, spotkań, spektakli czy też szeregu innych wydarzeń kulturalnych. W budynku instytucji, oprócz świetnie wyposażonych sal warsztatowych, mieści się też nowoczesne studio nagraniowe, jak również jedyne w Polsce muzeum fonografii. By dowiedzieć się więcej o propozycji przygotowanej przez centrum, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 03 2016 szczegóły wpisu
 • Saska Kępa

  Saska Kępa

  Sześć edycji, dziesiątki koncertów, i tysiące odwiedzających - tak w skrócie można opisać sześcioletnią historię Święta Saskiej Kępy. Wydarzenie stworzone w 2006 r. głównie z myślą o mieszkańcach dzielnicy z roku na rok zyskiwało coraz większy rozgłos, by w końcu zyskać miano jednej z najważniejszych cyklicznych imprez stolicy. Co było kluczem do sukcesu? Najprawdopodobniej oryginalność i bogactwo form. Bo każde z sześciu do tej pory zorganizowanych Świąt miało swój własny motyw przewodni, jedyny i niepowtarzalny. Wspólnym mianownikiem był natomiast scenariusz: wszystkie zaczynały się pochodem, a kończyły koncertem. Kto na nich grał? Co dokładnie przygotowano w poszczególnych latach? Poniżej znajdziecie odpowiedzi!

  Data dodania: 15 01 2016 szczegóły wpisu
 • Zenjedzzdrowo.pl Wesela Puck

  Zenjedzzdrowo.pl Wesela Puck

  Organizacja wesela w Pucku najczęściej nie należy do najłatwiejszych zadań, nie wspominając już o przygotowaniu odpowiednich potraw. Obecnie zadanie to jest ułatwione, bowiem nasza firma w swojej ofercie posiada również przygotowanie cateringu, który idealnie nadaje się na każde przyjęcie weselne.

  Dla nas nie ma znaczenia, czy zajmujesz się organizacją bankietów w Sopocie, czy też urodzinami w Jastarni, bowiem dla wygody naszych klientów do oferty wprowadzamy menu, które idealnie nada się na każdą organizowaną przez Ciebie imprezę.

  Odwiedzając naszą stronę internetową będziesz miał możliwość zapoznania się z naszą pełną ofertą. Dzięki posiadaniu dużego doświadczenia udało nam się przygotować na tyle zróżnicowane menu, by odpowiadało ono jak największej ilości kontrahentów.

  Dodatkowe atuty:

  * niskie ceny
  * duże doświadczenie
  * oryginalne i indywidualne menu

  Data dodania: 10 11 2015 szczegóły wpisu
 • Lipnica Murowana

  Lipnica Murowana

  Lipnica Murowana to niewielka miejscowość w południowej części polski w województwie małopolskim. Na stronie znajdziemy min aktualne wydarzenia z gminy, historię Lipnicy, życiorysy lipnickich świetych Szymona z Lipnicy jak również Urszuli i Marii Teresy Ledóchowskiej. Informację o lokalnych zabytkach min kosciół św. Leonarda wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.

  Data dodania: 17 10 2014 szczegóły wpisu
 • Zwiedzanie Krakowa z Burg City Tours

  Zwiedzanie Krakowa z Burg City Tours

  W Polsce niewątpliwie możemy znaleźć wiele atrakcji turystycznych. Miejscem, gdzie jest ich najwięcej, a dodatkowo znajdują się one w tle dawnych wydarzeń historycznych jest z pewnością Kraków. Firma Burg City Tours organizuje wycieczki po ciekawych miejscach Krakowa takich jak Getto, Fabryka Schindlera, Stare Miasto, czy znany wszystkim Wawel. Odbywają się one w specjalnych samochodach elektrycznych typu Melex i prowadzone są przez doświadczonego przewodnika. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów z Polski, ale także zza granicy, gdyż wycieczki przygotowane są w wielu popularnych wersjach językowych.

  Data dodania: 31 05 2014 szczegóły wpisu
 • Paski do zegarków w Warszawie - PaskiOnline.pl

  Paski do zegarków w Warszawie - PaskiOnline.pl

  Sklep PaskiOnline.pl oferuje szeroki wybór pasków do zegarków. Posiadamy paski do zegarków najlepszych firm takich jak Di-Modell, Paski Hirsch czy Morellato. Paski Di-Modell są wytwarzane według wysokich standardów. Niemiecka precyzja pozwala na zastosowanie nowatorskiego systemu AREO. Natomiast najbardziej nowatorskie oraz obfitujące w szczegóły to paski Hirsch. Przede wszystkich celem Hirsch jest zapewnienie długiej przydatności do użytkowania, wygody noszenia i estetyki paska. Także w naszym asortymencie znajdują się ręczne wykonane Morellato. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą PaskiOnaline.pl.

  Data dodania: 29 05 2014 szczegóły wpisu