Rolnictwo i leśnictwo

Rolnictwo i leśnictwo - ostatnio dodane strony

 • krzewydrzewa.pl

  krzewydrzewa.pl

  Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska Szkółka Drzew i Krzewów w Legnicy to ponad 30 lat doświadczenia, które pozwala na realizowanie wysokiej jakości produkcji roślin. Współpracujemy z centrami ogrodniczymi i z sadownikami z całej Polski i Europy, proponując sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewniamy najwyższej klasy produkty i odpowiednią obsługę klientów, polecając m.in. jabłoń, gruszę, śliwę, drzewka owocowe karłowe, porzeczki, agresty, brzoskwinie, nektaryny, borówki amerykańskie i wiele innych roślin. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 24 11 2020 szczegóły wpisu
 • atomspzoo.pl

  atomspzoo.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ATOM z siedzibą w Elblągu. Zajmujemy się remediacją terenów zanieczyszczonych a obszar naszej działalności obejmuje województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie jak i kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się w usuwaniu zanieczyszczeń gleby oraz wód gruntowych na terenach poprzemysłowych i przywracaniem im funkcji mieszkaniowo-usługowej. Oferujemy pobory i badania, opracowanie planów remediacji, wydobycie i utylizację odpadów, działania naprawcze a oprócz tego opracowanie dokumentacji. Zapewniamy profesjonalizm i korzystne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu
 • alimabis.com.pl burty do rozrzutnika

  alimabis.com.pl burty do rozrzutnika

  Firma ALIMA BIS jest producentem uznanych marek maszyn rolniczych oraz producentem i dystrybutorem technologii oraz urządzeń przeznaczonych do gospodarstw mlecznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz kadrę inżynierów, projektantów oraz mechaników. W naszej ofercie znajdują się wozy paszowe, przyczepy skorupowe, ścielarki i rozrzutniki obornika, a dodatkowo hale udojowe, systemy zarządzania stadem, roboty udojowe oraz schładzalniki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2020 szczegóły wpisu
 • mestall.pl

  mestall.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Mestall z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy producentem nawozów organicznych, a działalność na rynku polskim prowadzimy już od kilku lat. Oferujemy rozwiązania nowej generacji dostępne w formie sypkiej lub granulowanej. Z naszych nawozów korzystają przedstawiciele branży sadowniczej, kwiaciarskiej oraz rolniczej, którzy cenią sobie skuteczne, certyfikowane produkty przystosowane do indywidualnych potrzeb i bogate w wartości odżywcze. Gwarantujemy fachową obsługę, korzystne ceny i szybką dostawę. Szczegóły dostępne są na naszej witrynie.

  Data dodania: 09 10 2020 szczegóły wpisu
 • fermadrobiumarchewka.pl

  fermadrobiumarchewka.pl

  ZAKŁAD WYLĘGU DROBIU FERMA DROBIU KAMIL MARCHEWKA w miejscowości Piątnica Poduchowna oferuje wysokiej jakości ptaki przeznaczone do hodowli oraz do produkcji jaj i mięsa. Zapewniamy Państwu wiedzę, doświadczenie i w dziedzinie hodowli drobiu, możemydawać ptaki, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Utrzymywanie własnej hodowli pozwala nam również na prowadzenie sprzedaży odchowanych kur, gęsi i kaczek. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • intrat.pl

  intrat.pl

  Posiadająca siedzibę w Brzoziu w województwie kujawsko-pomorskim firma Intrat gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Już od 30 lat zajmujemy się sprzedażą produktów dla branży rolniczej. W naszym asortymencie znaleźć można pasze dla zwierząt, materiał siewny, nawozy jak również środki ochrony roślin. Przez cały rok prowadzimy również skup rzepaku, kukurydzy, pszenicy, jęczmienia oraz innych zbóż. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachową obsługę i szeroki wybór produktów. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • fruitsvegetablesgroup.eu

  fruitsvegetablesgroup.eu

  Firma Fruits & Vegetables Group w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się hurtową sprzedażą warzyw oraz owoców. Jesteśmy dostawcą importowanym warzyw oraz owoców z Europy, Afryki i Ameryki Południowej. Skupujemy również sezonowe owoce i warzywa pozbawionych GMO oraz sztucznych konserwantów. Gwarantujemy transport zamówionych produktów zgodnie z wymogami sanitarnymi, prawnymi oraz epidemiologicznymi. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Grzybek

  Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Grzybek

  Jesteśmy wielopokoleniowa firmą rodzinna specjalizująca się w produkcji sadzonek lawendy. Zajmujemy się ogrodnictwem od wielu pokoleń, dlatego wiemy, że odporna i zdrowa sadzonka lawendy jest gwarantem uzyskania cieszącej oko przez wiele lat rośliny.
  Na każdym etapie uprawy lawendy staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas rośliny spełniały Państwa oczekiwania, dlatego wykorzystujemy zasady ekologicznej uprawy roślin.
  Zapewniamy atrakcyjne ceny, wysoką jakość i bezpieczną dostawę, a także bezproblemowy zwrot towaru. Zapraszamy do kontaktu - udzielimy porad i doradzimy w wyborze.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Rolpetrol to Giełda towarowo-zbożowa, gdzie nawiązano i zrealizowano ogromną ilość umów. Rolpetrol jest wiarygodnym i aktualnym źródłem informacji cenowej na rynku zboża, mięsa wieprzowego, wołowego, tłuszczów i roślin oleistych. Uczestnikami obrotu towarowego na Giełdzie są hodowcy, wytwórcy zbóż i zakłady, wytwórnie pasz, fermy drobiu, przedsiębiorstwa, eksporterzy oraz importerzy. Wiadomości, notowania rynkowe zamieszczane są na stronie na bieżąco. Ponadto istnieje także możliwość dodania własnej oferty.

  Data dodania: 09 06 2020 szczegóły wpisu
 • Lechowscy Frezje

  Lechowscy Frezje

  Gospodarstwo Rolne Lechowscy od prawie 40 lat zajmuje się uprawą kwiatów ciętych frezji. Posiadamy ogromna powierzchnię ponad 6 tyś mkw przeznaczonych pod uprawę tych kwiatów. Stale doskonalimy metody uprawy oraz poszerzamy naszą wiedzę, by produkt końcowy czyli kwiaty cięte frezji były jak najwyższej jakości. Dbamy o zadowolenie naszych klientów gdyż są to w dużej mierze odbiorcy hurtowi, którym dostarczamy nasze kwiaty w cyklu całorocznym.

  Data dodania: 28 05 2020 szczegóły wpisu