Sklepy i hurtownie alkomaty, alkotesty

 • PROMIL-LAB, ALOMATY

  PROMIL-LAB, ALOMATY

  Sprzedażą i serwisowaniem alkomatów zajmujemy się już od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na skuteczne wychodzenie potrzebom Klientów naprzeciw. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były najwyższej jakości.
  Alkomaty należą do przyrządów, których prawidłowe działanie wymaga regularnej kalibracji, którą także się zajmujemy. Zaawansowane wyposażenie laboratoryjne i wysokie kwalifikacje naszego personelu pozwalają nam na zaspokajanie potrzeb Klientów. Wykonujemy także naprawy powierzanego nam sprzętu, również w ramach pomocy pogwarancyjnej.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu
 • Alko-maty.pl

  Alko-maty.pl

  Alkomaty.pl to pewność i bezpieczeństwo o zdrowie i życie. W bogatej ofercie sklepu znajdują się nie tylko alkomaty czy środki chroniące dom przed pożarem, ale również testy, które stwierdzą obecność narkotyków we krwi. To rozwiązanie, idealne dla rodziców dorastających dzieci, które mają dostęp do niedozwolonych substancji. Zarówno testy, jak i inne produkty będące w ofercie firmy są w pełni bezpieczne i profesjonalne, dlatego dobrze wypełniają swoje funkcje. Warto zapoznać się z ofertą, która znajduje się na internetowej stronie firmy.

  Data dodania: 27 08 2015 szczegóły wpisu
 • Alkomaty

  Alkomaty

  Jesteśmy firmą zajmująca się internetową dystrybucją wysokiej jakości akcesoriów samochodowych, motocyklowych oraz dla rowerzystów. Oferujemy między innymi różne bagażniki oraz akcesoria do nich, jak boxy bagażowe, akcesoria do boxów, uchwyty, narciarskie, rowerowe na dach, rowerowe na tylne drzwi, itd. Posiadamy jakości środki czystości, jak skrobaki, kable rozruchowe, zmiotki, łopatki do śniegu. Kierujemy naszą ofertę zarówno do specjalistów, jak i zwykłych użytkowników pojazdów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz współpracy!

  Data dodania: 03 07 2013 szczegóły wpisu
 • Alkomat

  Alkomat

  W ostatnim czasie Polska była krajem, gdzie walczyliśmy z znaczną ilością nietrzeźwych kierowców. Bez wątpienia znaczna grupa nie orientowała się, że łamie prawo, bowiem twierdziła, że nie przekroczyli dozwolonej normy. Niemniej jednak żeby się nie pomylić trzeba być wyposażonym w alkomat. Sklep-alkomaty.pl jest kompetentnym sklepem internetowym, który proponuje wszystkie najczęściej kupowane modele alkomatów. Oferujemy takie alkomaty jak DA 3000, DA 8100, DA 5000 oraz mnóstwo innych. Nie zwlekaj i kup alkomat w naszym sklepie! Prawdopodobnie w ten sposób nie odbiorą Ci prawa jazdy! Nie podejmuj ryzyka!

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • Alkomaty sklep - dla osób prywatnych i firm

  Alkomaty sklep - dla osób prywatnych i firm

  Sklep internetowy alkodrive.pl to duża oferta alkomatów przeznaczonych dla osób prywatnych a także najbardziej wymagających klientów potrzebujących sprzęt dowodowy. Zakupy w naszym sklepie można składać bez rejestracji, mailowo i telefonicznie. Zależy nam na tym aby Państwo nie tracili dużo czasu na sam proces zakupu. Dla mniej wymagających klientów mamy alkomaty w których użyto sensor półprzewodnikowy. Są to tańsze urządzenia które doskonale sprawdzają się na co dzień. Wyższa półka to sprzęt oparty na czujnikach elektrochemiczych gwarantujących wysoką dokładność i powtarzalność wyników. Ostatnia grupa to również testery elektrochemiczne ale bardziej rozbudowane i dokładne posiadające certyfikaty wzorcowania. Z takich alkomatów korzysta między innymi policja - alkomaty dowodowe. Na podstawie ich wyników można przeprowadzać postępowania sądowe. Nasza lokalizacja Alkomaty Świdnica umożliwia również odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. Każde sprzedawane urządzenie jest skalibrowane i gotowe do pracy oraz posiada gwarancję i zapewniony serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Kalibracja alkomatu jest bardzo ważna aby utrzymywać wyniki pomiarów na wysokim poziomie. posiadamy alkomaty z atestem.

  Data dodania: 02 07 2012 szczegóły wpisu

Sklepy i hurtownie alkomaty, alkotesty - nowa strona:

Adres: