Internetowa Harcówka 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej

Internetowa Harcówka 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej

Ocena: 2.5/10 (25 głosów)Zobacz jak wygląda nowoczesne harcowanie. Działamy bardzo prężnie, staramy się aby harcerskie zbiórki, biwaki czy obozy nie wiały nudą. Związek Harcerstwa Polskiego, czyli ZHP to wspaniała szkoła życia, przygoda i doskonała zabawa. Harcerstwo określane też od swojego angielskiego pierwowzoru jako scouting, to sposób wychowania młodzieży z ponad 100 letnimi tradycjami. Zobacz na naszych zdjęciach i filmach harcerskie gry i zabawy 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej z Żyrardowa.Podobne strony
  • 17 DSH Polnocna Gwiazda

    17 DSH Polnocna Gwiazda im. K. K. Baczyńskiego, Hufiec ZHP Krzeszowice. jesteśmy 17 drużyną starszoharcerską działającą w 4 szczepie harcerskim "żywioły" przy hufcu ZHP Krzeszowice. Zrzeszamy młodzież w wieku gimnazjalnym poszukującą przygód i przyjaźni. Jeśli chcesz do nas dołączyć przyjdź na zbiórkę. Naszym celem, oprócz realizowania standardowej metodyki starszoharcerskiej jest jak największa integracja pomiędzy różnymi środowiskami. Uzyskujemy to poprzez liczne wyjazdy i imprezy okolicznościowe. jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami- napisz! Na pewno nie zostawimy tego bez odpowiedzi.

  • Strona internetowa 4 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej

    Strona internetowa 4 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej "Leśni ludzie". Istniejemy już prawie 30 lat w rzeczywistości, ale to są nasze początki w wirtualnym świecie. Oferujemy dzieciom i młodzieży dąbrowskich szkół zajęcia w oderwaniu od komputera i w otoczeniu przyrody i na świeżym powietrzu. Często organizujemy również wyjazdy i zajęcia poza miastem. Każdy kto będzie chciał do nas dołączyć możemy zagwarantować dobrą zabawę i poznanie nowych znajomych i nawiązanie nowych przyjaźni, które być może będą trwały przez całe życie.