Moje Miasto Piaseczno

Moje Miasto Piaseczno

Ocena: 2.5/10 (28 głosów)Strona poświęcona miastu i gminie Piaseczno w województwie mazowieckim. Zawiera informacje bieżące, wydarzenia i relacje z wydarzeń, ogłoszenia i zaproszenia do udziału w w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Strona przede wszystkim poświęcona kulturze. Znajduje się na niej także link do forum dyskusyjnego Piaseczna na którym wszyscy mogą dzielić się swoimi opiniami i uwagami dotyczącymi wszystkiego co się dzieje w gminie i mieście Piaseczno. Na stronie artykuły dotyczące miasta i gminy może umieszczać każdy po wcześniejszym nadesłaniu artykułu do webmastera, który musi zaopiniować i zatwierdzić treść artykułu. Dzięki temu strona jest tworzona przez społeczność i jest niezależna od żadnych organizacji.Podobne strony
 • Słownik Miast

  Słownik Miast to serwis pozwalający na zapoznanie się z informacjami o miastach i miejscowościach w Polsce. Aktualnie serwis jest w trakcie testów i przedstawiana wersja to jedynie wersja próbna, jednak juz na dniach będzie można tutaj znaleźć ciekawostki o miejscowościach, aktualności, fotografie, mapy, noclegi oraz wiele innych informacji. Zapraszamy tymczasem do zapoznania się z prezentowanymi miastami turystycznymi.

 • Konstancin 24 - portal mieszkańców Konstancina

  Konstancin 24 - najnowsze wiadomości z Konstancina-Jeziorny. W serwisie: forum sąsiedzkie
  mapa Konstancina
  Katalog firm z Konstancina, Warszawy i okolic
  Poznaj pierwszy portal sąsiedzki mieszkańców Konstancina. Komentuj wiadomości, publikuj ogłoszenia, zareklamuj swoją firmę. Park Zdrojowy, Stara Papiernia...

 • Komitet Nieruchomości Wyki 9

  Strona Komitetu Nieruchomości Wyki 9 na osiedlu "Górczewska" Warszawa Jelonki poświęcona informacjom na temat: naszej Nieruchomości przy Wyki 9, aktualnych pracach konserwacyjnych i inwestycyjnych w naszym bloku, działaniach naszej Spółdzielni Mieszkaniowej "Górczewska" oraz Administracji ZM-3.
  Na stronie Komitetu Nieruchomości Wyki 9 znajdą Państwo: Korespondencję KN9 ze spółdzielnią i Administracją, kwestie porządkowe naszej nieruchomości, Państwa pytania i odpowiedzi, informacje gdzie z czym się zgłosić w przypadku awarii i innych problemów dnia codziennego oraz kwestie bezpieczeństwa na naszym osiedlu.

  Kontakt z nami oraz Aktualności i Newsy

  Na stronie znajdują się również informacje i linki do stron, które mogą pomóc w codziennym życiu.

 • Legnica

  Edukacyjny portal miasta Legnica to aktualne wiadomości oświatowe z miasta i regionu. Portal informuje o tym co się dzieje w legnickich szkołach. Szczególnie dużo miejsca poświęcone jest wydarzeniom na PWSZ w Legnicy.
  Poza bieżącymi wiadomościami z Legnicy zamieszczamy również informacje ponadregionalne, a mające związek ze szkolnictwem.
  Na portalu działa katalog firm edukacyjnych. W katalogu znajdują się również szkoły publiczne, urzędy oświatowe, przedszkola i żłobki.
  Serwis jest na bieżąco wzbogacany o nowe funkcje. Pojawią się między innymi ogłoszenia, forum i inne.
  Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców i inne osoby związane w jakiś sposób z edukacją w mieście Legnica i regionie.

 • Sosnowiec

  Inwitujemy na najnowszy serwis miejski zadedykowany miastu Sosnowiec. Najnowsze niusy z naszego miasta oraz naszego regionu. Informacje o nadchodzących zdarzeniach, imprezach, ustawach magistratu oraz lokalnych organizacji. Dla wielbicieli sportu specjalny sektor poświęcony Zagłębiu Sosnowiec i pozostałym zespołom z Sosnowca. Dla miłośników przeszłości kącik o przeszłości naszego miasta. Zapraszamy do czytania oraz komentowania naszych niusów.

 • Marcin Czerniec, wójt gminy Kamieniec Ząbkowicki

  Marcin Czerniec, wójt gminy Kamieniec Ząbkowicki wyróżnia się na tle wielu gmin wiejsko-miejskich tym, pod jego rządami Gmina Kamieniecka wyszła z zadłużenia, posiada budżet zrównoważony i jest zarządzana nie tylko przez samego wójta, ale właśnie przez sztab świetnych specjalistów, których wójt zatrudnia w swoim urzędzie. Jako stosunkowo młody wójt gminy zrobił bardzo wiele dla społeczności kamienieckiej w tym przedsiębiorców, nauczycieli, emerytów. Emerytom bardzo się spodobały programy uruchamiające ich doświadczenie i wiedzę którą mogą się podzielić na różnych forach organizowanych właśnie przez Wójta Marcina Czerńca.

 • Głubczyn

  Głubczyn to malowniczo położona wieś w gminie Krajenka, województwo wielkopolskie. Serwis Glubczyn. pl zawiera historię wsi, informacje z życia wsi, opisuje atrakcje turystyczne miejscowości oraz okolic. Na stronie zamieszczono wiele zdjęć okolicznych jezior oraz innych atrakcji turystycznych. Dostępne są również aktualne komunikaty dla wędkarzy, którzy chcieliby łowić ryby w okolicznych jeziorach. Zapraszamy do Głubczyna!