Regionalne

 • Prokocim24.pl aktualności z osiedla Prokocim i krakowskiej Dzielnicy XII

  Prokocim24.pl aktualności z osiedla Prokocim i krakowskiej Dzielnicy XII

  Dzielnicowy serwis informacyjny Dzielnica XII Prokocim Bieżanów, miasta Krakowa. Aktualności i przydatne informacje dla mieszkańców osiedla Prokocim i okolic (Prokocim, Nowy Prokocim, Bieżanów, Nowy Bieżanów, Kozłówek, Rżąka, Złocień). Katalog urzędów, instytucji i firm znajdujących się na obszarze dzielnicy (szkoły, przedszkola, żłobki, kościoły, bankomaty, przychodnie, domy kultury, biblioteki, itp.)

  Data dodania: 29 06 2012 szczegóły wpisu
 • Boguszowice.com - Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle

  Boguszowice.com - Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle

  Serwis o Boguszowicach, Boguszowice-Osiedle i Boguszowice Stare, wydarzenia kulturalne i informacje na temat miejscowości, historia dzielnic, galeria zdjęć, forum dyskusyjne.

  Boguszowice Osiedle i Boguszowice Stare to dzielnice administracyjne Rybnika, niegdyś gmina i miasto. Położona jest na południu miasta Rybnik, graniczy z Żorami. Znajdują się tu dwa kościoły: pw. św Barbary i pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Łącznie Boguszowice Osiedle i Boguszowice Stare liczą ponad 20 tysięcy mieszkańców.

  Data dodania: 28 10 2011 szczegóły wpisu
 • Oficjalna strona miejscowości Zabiele

  Oficjalna strona miejscowości Zabiele

  Oficjalna strona miejscowości Zabiele. Znajdziecie tu aktualne wiadomości z naszej miejscowości oraz informacje o zabytkach, walorach przyrodniczych i tradycji. Możecie także obejrzeć stare i współczesne fotografie z Zabiela. Są tutaj zamieszczone opisy dawnych tradycyjnych prac oraz przepisy na potrawy regionalne, a także ciekawe historie rodem z naszej miejscowości. Można również znaleźć tutaj info o różnych instytucjach działających w Zabielu takich jak OSP, Klub Seniora, szkoła, biblioteka itp.

  Data dodania: 01 07 2011 szczegóły wpisu
 • Portal wsi Wojcieszyce

  Portal wsi Wojcieszyce

  Strona autorska, zawierająca wiadomości o historii i współczesności popegeerowskiej wsi Wojcieszyce (gmina Kłodawa, powiat gorzowski, województwo lubuskie), o gospodarce, oświacie, kulturze, sporcie, samorządzie wiejskim, nowinki i zapowiedzi wydarzeń, ogłoszenia, galerie fotografii, blog admina, forum dyskusyjne, pobieralnię plików, okienko czatu, a także system komentarzy.
  Strona jest na bieżąco aktualizowana.

  Data dodania: 29 09 2010 szczegóły wpisu
 • Morsko

  Morsko

  Jura to wymarzona kraina dla osób lubiących długie piesze wędrówki,stare zamczyska i jaskinie.
  Turysta znajdzie w niej drewniane kościółki, urokliwe stawy i źródła, lasy,fantastyczne ostańce, rozległe panoramy, jałowcowe uroczyska oraz inne atrakcje.
  W samym sercu Jury leży MORSKO ta urokliwa wieś wraz z przyległymi terenami stanowi kwintesencję wszystkiego, co kojarzy się z tym zakątkiem kraju.

  Data dodania: 12 06 2010 szczegóły wpisu

Regionalne - nowa strona:

Adres: