Stany.pl - student travel USA

Stany.pl - student travel USA

Ocena: 1.8/10 (20 głosów)Firma Business Travel Club proponuje dużą różnorodność wyjazdów dla osób studiujących a także młodzieży. Naszą specjalnością są wyjazdy typu Work&Travel. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które umożliwia zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych usług. Mamy wszystkie niezbędne certyfikaty a także pozwolenia. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w stolicy. Oferujemy także wiele usług dla biznesu. Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się ze szczegółowymi treściami dostępnymi na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.Podobne strony
 • Polonia, podróże, rozrywka

  Portal SuperPolonia.info - katalog mediów (prasa polonijna, portale, audycje radiowe), organizacji polonijnych i innych miejsc i grup Polaków na świecie (polonijne szkoły, zespoły folklorystyczne, muzea, kluby). To również ciekawostki i informacje oraz zdjęcia z Polski, ciekawostki turystyczne Ameryka, Australia, Europa, Afryka) oraz podróże (wiele krajów świata, m.in. USA, Niemcy, Kanada, Austria, Szwecja). To także rozrywka (humor, anegdoty i wesołe rysunki).

 • Zielona karta - Wiza do USA

  Zielona Karta to wiza emigracyjna, dzięki której można żyć i pracować w USA. Ponad to przez pierwsze sześć miesięcy zwycięzca loterii ma opłacane mieszkanie w USA. Program Zielona Karta pokrywa również wszystkie koszta przeprowadzki. Zielona Karta Loteria Wizowa to oficjalna strona do składania elektronicznych formularzy do Loterii wizowej zielonych kart.Szansa na wylosowanie wizy emigracyjnej w tym roku to 1 do 60.

 • Sheffield

  Sheffield24 to serwis poświęcony polskiej społeczności hrabstwa Yorkshire (Sheffield, Doncaster, York). Codziennie dostarcza świeże informacje z regionu, kraju i ze świata, udostępnia kalendarz nadchodzących imprez, oferuje bezpłatny katalog ogłoszeń dla Polaków mieszkających w Sheffield i okolicach. Wymiana zdań i doświadczeń możliwa jest dzięki rozbudowanemu i funkcjonalnemu forum, które stanowi integralną cześć serwisu. Każdy użytkownik może udostępniać własne galerie zdjęć związane z okolicą Yorkshire - ciekawe miejsca, warte odwiedzenia, wydarzenia, których byliśmy świadkami.

 • Ealing - Polska dzielnica

  Ealing – jedna z 32 gmin Wielkiego Londynu położona w jego zachodniej części. Wraz z 19 innymi gminami wchodzi w skład tzw. Londynu Zewnętrznego. Władzę stanowi Rada Gminy Ealing (ang. Ealing Council). Od II wojny światowej na Ealing istnieje duża polska społeczność. Według danych 6 % mieszkańców mówi po polsku i jest to największy wkład procentowy w Wielkiej Brytanii. Postawiliśmy sobie za cel zjednoczenie rodaków z Ealingu w jedną, zwartą grupę społeczną żyjącą w obrębie dzielnicy jak i całego Londynu. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ealing skupia największą grupę Polaków w UK. Chcemy dać możliwość odnajdywania się ludziom, rezydującym ten obszar od lat, a także dla świeżo przybyłych, by mogli złapać kontakt z innymi zamieszkałymi osobami z pochodzeniem Polskim. Im większa społeczność, tym więcej drzemie w niej dynamiki, można się tego uczyć od innych krajów, jednoczących się w wielkie społeczności, czerpiąc z tego wielkie profitów. Chcemy aby to miejsce było centrum pomocy dla każdego przysłowiowego Kowalskiego w Londynie. Centrum wspomagające ludzi ogólną wiedzą, czerpaną z praktyki ludzi zamieszkujących na Ealingu. Pomoc w organizowaniu istotnych spraw, jak pomoc w wyszukaniu pracy, wypełnianiu papierów, znalezieniu lokum, opisywaniu atrakcji turystycznych. Chcemy pomóc w łapaniu kontaktu przez ludzi, pośredniczyć w pomaganiu innym, dawać możliwości zapoznawania ciekawych ludzi. Polak w obcym kraju nie musi czuć się odosobniony, czas pokazać narodową więź, odrzucić schematy o naszych rodakach za granicą.
  Ealing.pl - forum dla użytkowników, chcących być cząstką wartościowego centrum informacji, z wartościami dla atutów. Nie interesuje nas wielka ilość użytkowników, interesuje nas wartość tekstów, jakość powyżej ilość.
  Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.