Strona internetowa 4 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej

Strona internetowa 4 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej

Ocena: 2.3/10 (26 głosów)Strona internetowa 4 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej "Leśni ludzie". Istniejemy już prawie 30 lat w rzeczywistości, ale to są nasze początki w wirtualnym świecie. Oferujemy dzieciom i młodzieży dąbrowskich szkół zajęcia w oderwaniu od komputera i w otoczeniu przyrody i na świeżym powietrzu. Często organizujemy również wyjazdy i zajęcia poza miastem. Każdy kto będzie chciał do nas dołączyć możemy zagwarantować dobrą zabawę i poznanie nowych znajomych i nawiązanie nowych przyjaźni, które być może będą trwały przez całe życie.Podobne strony
  • Internetowa Harcówka 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej

    Zobacz jak wygląda nowoczesne harcowanie. Działamy bardzo prężnie, staramy się aby harcerskie zbiórki, biwaki czy obozy nie wiały nudą. Związek Harcerstwa Polskiego, czyli ZHP to wspaniała szkoła życia, przygoda i doskonała zabawa. Harcerstwo określane też od swojego angielskiego pierwowzoru jako scouting, to sposób wychowania młodzieży z ponad 100 letnimi tradycjami. Zobacz na naszych zdjęciach i filmach harcerskie gry i zabawy 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej z Żyrardowa.

  • 17 DSH Polnocna Gwiazda

    17 DSH Polnocna Gwiazda im. K. K. Baczyńskiego, Hufiec ZHP Krzeszowice. jesteśmy 17 drużyną starszoharcerską działającą w 4 szczepie harcerskim "żywioły" przy hufcu ZHP Krzeszowice. Zrzeszamy młodzież w wieku gimnazjalnym poszukującą przygód i przyjaźni. Jeśli chcesz do nas dołączyć przyjdź na zbiórkę. Naszym celem, oprócz realizowania standardowej metodyki starszoharcerskiej jest jak największa integracja pomiędzy różnymi środowiskami. Uzyskujemy to poprzez liczne wyjazdy i imprezy okolicznościowe. jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami- napisz! Na pewno nie zostawimy tego bez odpowiedzi.