strony religijne

 • Muzykamodlitwy.pl - Glitter Muzyka religijna

  Muzykamodlitwy.pl - Glitter Muzyka religijna

  Jeśli chcesz posłuchać muzyki religijnej lub poznać twórczość Glitter'a, wejdź na stronę internetową muzykamodlitwy.pl. Strona zawiera piosenki religijne oraz krótki opis twórczości Glitter'a.
  Osoby, które chcą słuchać muzyki religijnej i chrześcijańskiej mogą skorzystać z bezpłatnego odtwarzacza, który działa prosto ze strony internetowej bez konieczności żadnych dodatkowych instalacji. Prezentowana muzyka religijna pochodzi z płyty "Blask Nieba", zawiera 17 piosenek religijnych w tym 2 autorskie kompozycje: "Ciągle Wierzę W Nas" i "Czekam Na Powrót Twój". Ponadto dostępna jest również znana muzyka religijna, między innymi: "Barka", "Panie Dobry Jak Chleb", "Miłość Twa". Muzyka religijna za darmo w pliku mp3.

  Data dodania: 29 11 2016 szczegóły wpisu
 • Jutrznia

  Jutrznia

  Jutrznia to miejsce dla wszystkich ludzi głębokiej wiary. Nawet jeżeli nie wiesz, którą drogą podążać lub potrzebujesz porady, zapewniamy, że na stronie internetowej Jutrznia znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Nie czekaj, skorzystaj już dziś z naszych porad oraz informacji, które są udostępniane zupełnie za darmo. Wszystkie posty tworzone są przez ludzi, którzy interesują się religią i poświęcają jej życie.

  Data dodania: 07 10 2014 szczegóły wpisu
 • Zbiór modlitw katolickich, msza trydencka oraz katechizm KK

  Zbiór modlitw katolickich, msza trydencka oraz katechizm KK

  Strona zawiera szereg modlitw ujętych w kategorie litanie, nowenny, koronki. Jest również nowenna pompejańska, jak odmawiać różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale. na stronie znajdziesz także filmy katolickie, artykuły katolickie, opis sakramentów świętych. Pod modlitwami można dodawać własne komentarze oraz można zostawić na stronie świadectwo swojego poszukiwania Boga. Modlitwy maryjne, modlitwy do trójcy świętej i modlitwy do Ducha Świętego. Cały dział poświęcony Bożemu miłosierdziu.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Czytanie Biblii

  Czytanie Biblii

  Jeżeli chciałbyś o wiele lepiej zgłębić Biblię, z pewnością powinieneś wstąpić pod adres abcjudaizmu.pl. Właśnie pod tym adresem masz możliwość zaznajomić się z naprawdę wieloma interesującymi informacjami dot. Biblii oraz generalnie religii. Blog jest zarządzany przez taką osobę dla której judaizm to wielka pasja, a więc możesz mieć pewność, iż wszystkie artykuły umieszczone w serwisie są w taki sposób napisane, że coś z nich wyniesiesz. Oczywiście blog jest dobrym miejscem zarówno dla takich ludzi, którzy są początkujący, nie mają wiedzy odnośnie Pisma Świętego oraz religii, lecz także osoby posiadające większą wiedzę znajdą całkiem sporo interesujących informacji. Zatem serdecznie chcielibyśmy zaprosić zainteresowanych zgłębianiem Biblii na owego bloga!

  Data dodania: 12 04 2013 szczegóły wpisu
 • Cervantes - Jestem świadkiem Chrystusa

  Cervantes - Jestem świadkiem Chrystusa

  Na religijnej stronie znajdują się prace uczniów XXXIV Liceum Ogólnokształcącego im. M. de Cervantesa oraz Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznego. Uczniowie są bystrymi obserwatorami codziennego życia. Dlatego ich prace mogą wzbudzić wiele cennych refleksji dotyczących tego co najważniejsze w życiu. Jedna z uczennic Liceum odkryła że: "Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pisarz Miquel de Cervantes był żarliwym katolikiem, oraz członkiem Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu". Cervantes to oczywiście patron Liceum na Mokotowie w Warszawie. Na stronie są różne prace uczniów: wywiady z nauczycielami Liceum Cervantesa, wiersze, recenzje książek, opowiadania, prace malarskie, piosenki, świadectwa. Na stronie są też informacje o sukcesach uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Biblijnym.

  Data dodania: 12 02 2013 szczegóły wpisu
 • Ewangelia na dziś

  Ewangelia na dziś

  Nasza strona poświęcona jest całkowicie tematyce odnowy charyzmatycznej Kościoła Katolickiego. Na blogu czytelnik znajdzie ciekawe artykuły dotyczące modlitw, charyzmatów i grup odnowy w Duchu. Posiadamy bogate zbiory chrześcijańskich filmów (głównie życia świętych), a także zbiory litanii i modlitw tekstowych. Publikujemy cotygodniowe Ewangelie, odpowiednie na każdą Niedzielę z komentarzem oraz niezwykłe i poruszające świadectwa, nadesłane przez naszych czytelników. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 01 2013 szczegóły wpisu
 • Ministranci Poznań

  Ministranci Poznań

  Nasza strona prezentuje Liturgiczną Służbę Ołtarza w Parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Poznaniu. Jak widać strona jest bogata co pozwala dostarczać więcej informacji niż inne strony tego typu. Zachęcamy do włączenia się do naszego grona ministranckiego oraz pozostawienia wpisu w księdze gości. Zachęcamy również do przyłączenia się do młodzieżowego zespołu Cantate Deo, śpiewającego na Mszy św. młodzieżowej o godz.18:00. Działa w parafii od wielu lat. Ma bogaty repertuar oraz chętnie i ładnie śpiewa. Próby odbywają się w piątek od godziny 19:30 - 22:30 oraz w Niedzielę o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 10 09 2012 szczegóły wpisu
 • Biblia a Trójca Święta

  Biblia a Trójca Święta

  Czy nauka o Trójcy Świętej pochodzi z Biblii? Jak wygląda polemika: trynitarianie kontra antytrynitarze? Kim są antytrynitarze oraz jaki wpływ mieli na historię oraz społeczeństwo? Jakie są fakty i argumenty świadczące o braku biblijnego pochodzenia trynitarnego dogmatu? Odpowiedzi na te i pokrewne pytania znajdziesz na naszej stronie. Poprzez zakładki "kontak " oraz "Blog" dajemy też możliwość skomentowania prezentowanych treści oraz podzielenia się swymi przemyśleniami. Zapraszamy na naszą stronę: Antytrynitarze (Antytrynitarianie)

  Data dodania: 10 09 2012 szczegóły wpisu
 • Bashobora na stadionie narodowym Warszawa 2013

  Bashobora na stadionie narodowym Warszawa 2013

  Strona oficjalna zawiera informacje o planach rekolekcji w Polsce Ojca John Baptist Bashobora`y. Po raz pierwszy o.John przybył do Polski w roku 2007. Od tego okresu o.John jest bardzo często zapraszany, by pełnił posługę w naszym kraju. Kolosalną popularnością cieszą się rekolekcje charyzmatyczne. Strona jest non stop aktualizowana. Na stronie znajdują się łącza do wspólnot organizujących rekolekcje z charyzmatykiem z Ugandy. W Polsce koordynatorem pobytów o.Johna jest s.M.Tomasza CSC. Wszystkich zaintrygowanych zorganizowaniem rekolekcji prosimy o kontakt (podany na stronie). O możliwej obecności i mocy Jezusa przekonają Cię świadectwa ludzi których Pan dotknął.

  Data dodania: 23 08 2012 szczegóły wpisu
 • Sanktuaria Polskie

  Sanktuaria Polskie

  Portal prezentujący katolickie i protestanckie sanktuaria w Polsce. Informacje, aktualności i zdjęcia ze wszystkich diecezji i sanktuarium. Najświeższe aktualności o pielgrzymkach, ciekawe artykuły, zdjęcia zabytków. Ciekawe i warte zobaczenia miejsca w diecezjach. Dane baz noclegowych i gastronomii. Rozkłady spotkań, rekolekcji odbywających się w diecezjach. Konta użytkowników pozwalające dodawać nowe artykuły i galerię z ostatnich pielgrzymek.

  Data dodania: 09 08 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

strony religijne - nowa strona:

Adres: