Wyjazd studencki

Wyjazd studencki

Ocena: 2.6/10 (26 głosów)Oficjalna strona największego wakacyjnego studenckiego miasteczka w Chorwacji - Summer Party Camp 2012. Wyjazd z Summer Party Camp, to unikalne połączenie imprez, zwiedzania, niesmowitych atrakcji oraz wspaniałego towarzystwa studenckiego z całej Polski i zagranicy. Na wakacjach z nami odpoczniesz, poimprezujesz i zaznasz smaku niezapomnianej wrześniowej zabawy w doborowym towarzystwie setek studentów z całej PolskiPodobne strony
 • Studenckie Dobre Rady

  Wybierasz się na studia? Jesteś "świeżo upieczonym" studentem? Potrzebujesz porady jak się uczyć, jak się przygotowywać do egzaminu albo jak załatwić sprawę w dziekanacie? Dobrze trafiłeś! Poradnik Studenta "Studenckie Dobre Rady" to zbiór dobrych rad do po zastosowaniu których studiowanie stanie się łatwe i przyjemne.

  O swojej przyszłości najczęściej muszą decydować niczego nieświadomi maturzyści, którzy poprzez wybór przedmiotów na maturze, niejako wybierają sobie to czym będą zajmowali się przez resztę życia. Wybierając przedmioty maturalne warto więc kierować się tym na jaką uczelnię się wybierasz.

  Wielu studentów niestety nie dokonuje dobrego wyboru studiów i stwierdzenie "to nie dla mnie" pada z ust bardzo wielu. Nie każdy jednak wie, że przeniesienie na inny kierunek studiów albo nawet wydział nie jest aż tak trudne. Wystarczy odrobina chęci i sprytu.

 • Forum PWSZ Tarnów

  Jest to niepodejrzanie zwierzchnie takie forum, stworzone przez studentów tarnowskiej akademii - Narodowej Lepszej Szkoły Profesjonalnej w Tarnowie, gdzie zdobędziesz kosztowne porady odnośnie atelier na PWSZ w Tarnowie a także na odrębnych akademiach!

  Forum jest organizowane na bieżąco, stale montowane są innowacyjne współczynniki, a także aranżowane odkrywcze przekroje. Zapisując się na forum, zdobędziesz szansę zapisywania i wkładu w debaty a także ZAWSZE trwasz zadowalającą replika na swoje zapytanie.

  Pamiętaj, że jeżeli nie widzisz czegoś na akademii, odczujesz się zagubiony, masz z czymś kłopot, wpisz na forum! Każdy przez to ongiś kroczył, przeto ochoczo podzielimy się z Tobą naradami. Zawsze znajduje się jakaś osobowość, która z ogromną gotowością Ci pomoże! Każdy ongiś rozpoczynał studia, zatem pojmuje, jak to jest całkowicie w zagranicznym otoczeniu. Poza tym studia zarządzają się swoimi prawidłami, które koniecznie musisz znać!

 • Uniwersytet Warszawski

  Właścicielem niniejszego serwisu jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy żak wyszuka tu informacje, dotyczące na przykład rozrywki, sportu czy planowanych wycieczek. Można ponadto nabyć potrzebną wiedzę na tematy typowo uczelniane. Należą do nich obowiązki studenta, sprawy socjalne oraz jakość kształcenia. Chciałbyś wyjechać na wymianę? Wejdź na stronę www, żeby zapoznać się z programami MOST, Erasmus, CEEPUS. Zachęcamy też do czytania akademickiego rozkładu jazdy i oglądania galerii zdjęć.

 • Nieparzekawy.pl

  Praktyki to słowo, w oparciu o które powstała firma Nieparzekawy, ciesząca się obecnie rosnącą popularnością. Otwieramy drogi dla studentów, którzy pragną odbyć praktyki w firmach, dzięki którym wzbogaca swoją dotychczasową wiedzę. To prestiż, a jego potwierdzeniem są liczne opinie, jakie zgromadziliśmy na swoim koncie. Ponadto dla studentów, którzy dopiero wkraczają w fazę praktyk proponujemy szereg artykułów, które rozwieją wszelkie wątpliwości na ten temat.