Maty tatami, materace gimnastyczne - ring-sport.pl

Maty tatami, materace gimnastyczne - ring-sport.pl

Ocena: 3.3/10 (31 głosów)W sklepie online Ring Sport odnajdziesz profesjonalny sprzęt do sztuk walki oraz sprzęt sportowy. Jako producent sprzętu oferujemy korzystne ceny oraz rabaty dla naszych klientów. Jeśli poszukujesz wytrzymałego materaca gimnastycznego bądź worka bokserskiego, a może chciałbyś wyposażyć salę treningową w wymagany sprzęt włącznie z matami tatami, skontaktuj się już dziś z naszą firmą Ring Sport. Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy korzystne rabaty!Podobne strony
 • Legendy boksu - biografie bokserów

  Przedstawiamy najwybitniejszych pięściarzy zawodowego boksu w całej historii tego sportu. Na stronie znajdziesz sylwetki takich słynnych bokserów jak: Muhammad Ali, George Foreman, Thomas Hearns, Sugar Ray Robinson, Stanley Ketchel czy Prince Naseem Hamed. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące bokserskich legend; walki, warunki fizyczne, osiągnięcia, rekordy i wiele innych. Poznaj historię boksu zawodowego i jego najwybitniejszych przedstawicieli. Ponadto na naszej witrynie znajdziesz wiele innych ciekawych informacji jak tabelę aktualnych mistrzów czy rankingi bokserskie. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana boksu z najwyższej półki. Zapraszamy do bokserskiej galerii sław.

 • Trening bokserski

  Strona dedykowana dla osób zainteresowanych boksem, szczególnie nowicjuszy pragnących poznać tajniki techniki boksu. Zawiera poradnik dla początkujących "Jak zacząć" oraz informacje jaki sprzęt trzeba kupić na początku nauki, aby móc trenować boks. Strona zawiera opis poszczególnych elementów techniki bokserskiej, takich jak pozycja bokserska, trzymanie gardy, zasady poruszania się po ringu, wyprowadzania ciosów i obrony. Zawiera także wiedzę na temat treningu bokserskiego z naciskiem na różne cechy motoryczne przydatne bokserom, zwłaszcza na siłę szybkościową i wytrzymałość szybkościową. Oprócz tego na stronie znajdują się dodatki takie jak muzyka motywacyjna, pomagająca w treningu oraz poradnik dla osób nie ćwiczących wcześniej żadnych sztuk walki "Jak się bić?"

 • Sprzęt bokserski

  Boksować każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej, dlatego gdy zechcesz być tym, który robi to o wiele lepiej powinieneś zainwestować w profesjonalny i doświadczony przez znawców sprzęt bokserki. Oferowane przez sklep sportowy VictoriaSport gruszki ochraniacze, worki czy rękawice bokserskie zagwarantują ci nie tylko zadowalającą ochronę przed kontuzjami, ale pozwolą rozwinąć swoje zdolności bokserskie w szybszym czasie niż sprzęt wadliwej klasy. Zachęcamy dlatego do zaznajomienia się z ofertą rozmaitego ekwipunku sportowego, który widoczny i dostępny jest na naszej witrynie internetowej. Korzystać z niego mogą bez przeszkód początkujący jak i doświadczeni sportowcy.

 • Boks Legionowo

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej sekcji bokserskiej LTS CSP Legionowo. Każdy zainteresowany trenowaniem boksu, zarówno dla przyjemności, jak i wyczynowo, już dziś może dołączyć do naszej grupy. Wystarczy tylko odwiedzić nasz adres i nawiązać z nami kontakt. Co mamy do zaoferowania naszym klientom? Na pewno każdemu spodoba się nowoczesna sala treningowa stworzona specjalnie z myślą o osobach pragnących uprawiać sporty walki. Profesjonalny sprzęt, worki treningowe, a także ring służą do nauki technik boksu podczas zajęć prowadzonych przez wyspecjalizowaną kadrę. Dowiedz się więcej o sekcji bokserskiej LTS CSP Legionowo odwiedzając naszą stronę. W zajęciach uczestniczy trener boksu klasy mistrzowskiej Mariusz Durjasz. Zapraszamy!