Mgolf.pl - sklep dla golfistów

Mgolf.pl - sklep dla golfistów

Ocena: 2.7/10 (29 głosów)Zajrzyj do naszego sklepu www, jeżeli pragniesz profesjonalnych dodatków do gry w golfa. W naszym sklepie odszukasz nie tylko kije i piłeczki, lecz również wszelkie inne produkty, jakie mogą być przydatne – wózki na kije, siatki treningowe, specjalistyczne obuwie oraz sporo więcej. By się o tym przekonać, już dzisiaj zabierz się za dokładne badanie oferty, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapewniamy, że nie będziesz miał powodów do bycia zawiedzionym naszymi cenami bądź wielkością propozycji.Podobne strony
  • GolfAM tylko golf i pola golfowe

    GolfAM to portal golfowy tworzony przez graczy z myślą zarówno o początkujących jak i zaawansowanych golfistach. W GolfAM znajdziecie ciekawe artykuły, sylwetki najlepszych golfistów, reguły oraz historie golfa w Polsce i na świecie, a takze opisy pól golfowych. Specjalnie dla naszych czytelników relacjonujemy wszystkie turnieje golfowe, zarówno PGA Tour jak i z ligi europejskiej. Staramy się, by nasze artykuły były zawsze rzetelne, a informacje w nich zawarte prawdzice i aktualne. Dla aktywnych czytelników przygotowaliśmy forum golfowe, a także możliwość pisania bloga o golfie na łamach naszego portalu. Naszą pasją jest golf. Pragniemy popularyzować tę piękną dyscyplinę zarówno w Polsce, jak i na świecie.

  • Polski blog golfowy - par72.pl

    Dziennie aktualizowany blog golfowy na którym można znaleźć wyniki, relacje, ciekawostki czy transmisje z turniejów golfowych PGA Tour oraz European Tour.
    Golf staje się coraz bardziej popularny w Polsce, jednak do tej pory wciąż brakowało miejsca, w którym można by poczytać informacje na temat wydarzeń na świecie. Par72 powstał z myślą o fanatykach golfa, którzy na bieżąco chcą śledzić to co się dzieje w światku golfa, a także mieć miejsce do dyskusji. Dzięki działu multimedia użytkownicy mogą także znaleźć najciekawsze i najbardziej przydatne filmiki dotyczące doskonalenia techniki gry.