UEFA EURO 2012

UEFA EURO 2012

Ocena: 2.5/10 (32 głosów)Kiedy słyszymy Euro 2012, myślimy: inwestycje, promocja kraju, autostrady, nowoczesne stadiony, pachnące dworce, ogólnie rzecz biorąc - skok cywilizacyjny.
Z drugiej strony - zgodnie z Polską naturą - pojawia się wiele obaw: obawiamy się o terminowość powstawania całej tej infrastruktury, o formę naszych piłkarzy, o zabezpieczenie imprez na wypadek rozrób pseudokibiców, niepokojem napełniają nas również wiadomości o stanie przygotowań u naszych wschodnich sąsiadów.
Mimo wszystko chyba wszyscy jesteśmy pewni, że jest to dla naszego kraju i całego regionu Europy środkowo-wschodniej, niebywała szansa, której nie wykorzystanie byłoby grzechem największego kalibru.Podobne strony
  • Forum FIFA

    Nasze forum fifa-online.pl działa z myślą o graczach którzy chcą pokazać umiejętności gry w fifa. Odwiedzają nasze forum, i umawiają się na sparing, lub biorą udział w turniejach. Codziennie na forum odbywają się turnieje, w których każdy może zdobyć fajne nagrody. Wystarczy zapisać się do turnieju aby stanąć w szranki. U nas nie będziesz się nudził. Liczne turnieje live, organizowanie ligi, oraz zabawy konkursowe sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Administracja dba o porządek na forum, a także zajmuje się prowadzeniem rankingu graczy co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Najlepsze turnie i przednia zabawa tylko na naszym forum. Zapraszamy

  • Strongersi - bierzemy 110 procent z życia

    Serwis poświęcony różnym formą aktywności fizycznej. W portalu strongersi przeczytacie artykuły pisane przez miłośników biegania, jazdy konnej, sportów walki czy fitness. W serwisie znajduje się także wiele filmów wideo z treningami różnych dyscyplin sportu. Wiele z filmów przygotowanych jest wspólnie z naszymi blogerami. Polecamy rozmowę o ASG z Władkiem Korysiem - członkiem grupy Alpha Detachment. Czy bólu wywołanym uderzeniem w nasze ciało kulki może być przyjemny? I to bardzo!

  • Typy na dzisiaj

    Jeżeli masz ochotę postawić na jakiegoś pewniaka to proponujemy postawić z nami. To właśnie na naszym serwisie dowiecie się na kogo warto dzisiaj postawić. Nasi typerzy to prawdziwy użytkownicy którzy na danej dziedzinie znają się jak nikt inny. To właśnie oni typują ich zdaniem najlepsze typy w internecie danego dnia. Możecie również u nas znaleźć typy na przyszłe dni albo nawet tygodnie. Warto do nas zajrzeć.