Fotografia podróżnicza

 • Wyprawy fotograficzne

  Wyprawy fotograficzne

  Podróże po wszystkich krajach to moje bardzo ważne zajęcie. Drugim moim zainteresowaniem jest robienie zdjęć. Ze złączenia tych wymienionych zajęć powstała ta fotogaleria. Aparat jest przy mnie podczas wszystkich moich wypraw. Moje fotoekspedycje docierają do rzadko uczęszczanych miejsc. Wyjątkowo często rejestrowane aparatem lokalizacje to południowy zachód Stanów Zjednoczonych. Bardzo dużo kadrów pochodzi z Utah. Poniższa galeria zdjęć pokazuje nie tylko zdjęcia ale też panoramy sferyczne. Bardzo polecam fotografie wykonane w Valley of fire w Nevadzie a także w White Pocket w Arizonie. Dużo miejsca zajmują też fotografie pokazujące wulkany. Zapraszamy również na warsztaty fotografii, na których możecie się Państwo nauczyć montować tego rodzaju niesamowite zdjęcia, a także zdjęcia panoramiczne.

  Data dodania: 13 06 2012 szczegóły wpisu
 • Wyprawy fotograficzne

  Wyprawy fotograficzne

  Organizator wypraw fotograficznych do różnych miejsc na świecie.

  Porywające wyprawy fotograficzne. Safari fotograficzne w Afryce i na innych kontynentach. Blog fotograficzny. Artykuły o fotografowaniu, podróżach i fotografowaniu w podróży. Porady sprzętowe dla fotografów-podróżników. Recenzje książek fotograficznych.

  Organizując wyprawy staramy się uwzględnić potrzeby osób dzielących tę sama pasję co Ty – fotografowanie.
  Pragniemy, abyś uczestnicząc w naszych wyprawach miał możliwość poznania fascynujących zakątków globu, lecz przede wszystkim byś znalazł na nich okazję i inspirację dla wielu wspaniałych ujęć.

  Na wyprawach f8PhotoTravel nie będziesz “zaliczał” maksymalnej liczby atrakcji. Dotrzesz do najpiękniejszych miejsc o odpowiedniej dla fotografowania porze dnia i będziesz mógł poświęcić im tyle czasu, na ile zasługują. Plan każdego dnia pozwoli Ci wykorzystać najlepsze światło poranka i zachodu w najpiękniejszych miejscach.

  Podróżować będziesz w grupie podobnych Tobie pasjonatów więc pospiech i brak zrozumienia dla Twojego hobby nie spowoduje, że w miejscu, w którym można by z aparatem spędzić wiele godzin lub nawet dni dostaniesz do dyspozycji. „5 minut na pamiątkowe zdjęcie pod świątynią”. Podróżując wspólnie z osobami o takich jak Twoje zainteresowaniach odkryjesz, że stanowi to nieocenione źródło inspiracji dla Twojej fotografii.


  W trakcie każdej z wypraw towarzyszyć Ci będzie doświadczony fotograf, służąc radą i pomocą w kwestiach sprzętowych, kompozycyjnych, fotograficznych. Na pełne wsparcie dotyczące przygotowań do wyjazdu możesz liczyć również przed wyprawą. Po powrocie doradzimy Ci w kwestii przygotowania zdjęć do prezentacji i umożliwimy podzielenie się wrażeniami i najlepszymi zdjęciami z pozostałymi członkami grupy.

  Nasze imprezy nie są trampingami – staramy się zawsze zapewnić wysoki standard wypraw. Na wyprawach f8PhotoTravel możesz skoncentrować się na swojej pasji. My zadbamy o zapewnienie komfortowych warunków pobytu i podróżowania.
  Podróżuj z f8 Photo Travel

  Mamy nadzieje, że podróżując z nami znajdziesz wiele okazji dla doskonalenia i wykorzystania swych umiejętności fotograficznych, jak również, że będą one doskonałą okazją do poznania i sfotografowania najpiękniejszych miejsc na naszej planecie.

  f8PhotoTravel

  Data dodania: 13 03 2012 szczegóły wpisu
 • KFK przy PTTK w Wałbrzychu

  KFK przy PTTK w Wałbrzychu

  Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w Wałbrzychu, zrzesza ludzi, których pasją stała się piesza turystyka oraz zamiłowanie do fotografii. Zdobytą wiedzę o naszym regionie staramy się przedstawiać na otwartych imprezach turystycznych, kulturalnych, cyklicznych wystawach fotografii. Naszym celem jest tworzenie archiwalnego zapisu zmian zachodzących w regionie wałbrzyskim.
  Podczas naszych comiesięcznych spotkań prowadzimy otwarte szkolenia z zakresu obsługi sprzętu fotograficznego i techniki fotografowania . Organizujemy również doroczną wystawę fotografii krajoznawczej pod nazwą "Impresje".

  Data dodania: 24 01 2012 szczegóły wpisu
 • Majorka

  Majorka

  Informacje praktyczne dla osób wybierających się na wczasy na Majorkę. Zdjęcia z naszej wyprawy na tą cudowną wyspę. Sposoby podróżowania po wyspie na "własną rękę": autobusy, wypożyczalnie samochodów, taksówki, oraz możliwości dostania się na Majorkę samolotem bądź samochodem. Strony internetowe hoteli w których można bezpośrednio zarezerwować pobyt. Znajdują się tu również adresy urzędów polskich w razie problemów.

  Data dodania: 09 05 2011 szczegóły wpisu

Fotografia podróżnicza - nowa strona:

Adres: