Informacja turystyczna

 • www.KartaTurystyczna.pl

  www.KartaTurystyczna.pl

  Informator o turystycznych kartach miejskich. Wybierając się do jakiegoś kraju, a nawet do konkretnego miasta, warto zapoznać się z panującymi tam zasadami, zwłaszcza w kwestii atrakcji turystycznych, promocji i zniżek. Nie rzadko okazuje się, że najbardziej opłacalną opcją jest kupno karty turystycznej aby w jej cenie zwiedzić większość miejsc i atrakcji. Zobacz gdzie obowiązują karty turystyczne i jakie przywileje oferują turystom.

  Data dodania: 25 08 2015 szczegóły wpisu
 • Wałbrzych - turystyka

  Wałbrzych - turystyka

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową, która jest stworzona dla Wałbrzycha. To miasto jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym. Znajduje się w nim wiele zabytków. Poza historia, ma w sobie także klimat, którego zazdroszczą nam inne miasta. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin tego pięknego miejsca. Jesteśmy pewni, że będziecie chcieli przyjechać do nas co najmniej jeszcze jeden raz.

  Data dodania: 18 07 2015 szczegóły wpisu
 • Gumilandia.pl

  Gumilandia.pl

  Zaplanuj swoje wczasy jak najlepiej. Serwis internetowy Gumilandia.pl powstał dla wszystkich rodziców, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań na wyjazdy ze swoimi dziećmi. Dzięki na, poznasz wszystkie kwestie związane z takimi wyjazdami. Dowiesz się również, jak wykorzystać różne przedmioty, oraz jakie rozrywki wybrać, aby Twoje dziecko było zadowolone i aby się nie nudziło na wyjeździe rodzinnym. Świetny serwis dla młodych rodziców.

  Data dodania: 13 07 2015 szczegóły wpisu
 • Atrakcje na Mazurach

  Atrakcje na Mazurach

  Atrakcje turystyczne na Mazurach - portal w którym będziemy pisać o interesujących atrakcjach na mazurach w Polece. Temat przewodni to żeglarstwo - czarter Jachtów żagłowych oraz wakacje na mazurach - widokowe loty balonem, Możliwość skoku ze spadochronem, długie rejsy, jachty żaglowe. Ciekawe atrakcje turystyczne na Mazurach, woj. warmińsko mazurskie - blog internetowy na którym będziemy pisać o licznych atrakcjach na mazurach (Widokowe loty balonem, możliwość skoku ze spadochronem, jachty itp). Główny tematy to długie rejsy, czarter Jachtów oraz udany urlop i wakacje na mazurach.

  Data dodania: 27 05 2015 szczegóły wpisu
 • Fantasia Lagoon Water Park Bangkok

  Fantasia Lagoon Water Park Bangkok

  Blog poświęcony podróżom po Tajlandii. Zawiera artykuły ukazujące najpiękniejsze miejsca w Bangkoku. Znajdziemy tam między innymi Fantasia Lagoon Water Park bangkok czy Zoo i Oceanarium bangkok, atrakcje dla najmłodszych. Są to idealne miejsca dla rodzin z dziećmi. Wszystkie relacje zawierają zdjęcia. Wiele osób poszukując miejsca na urlop może zainspirować się podziwiając urokliwe miejsca jakie oferuje Bangkok.

  Data dodania: 16 12 2014 szczegóły wpisu
 • Zwiedzanie Wiednia - wiedniu.pl

  Zwiedzanie Wiednia - wiedniu.pl

  Witryna dotycząca cudnego miasta - Wiedeń usytuowanego na północnym-wschodzie Austrii. Odnajdziemy na niej informacje i dodatkowo wskazówki w jaki sposób zwiedzić Wiedeń w dwa dni i obejrzeć najciekawsze i najbardziej słynne zabytki bądź miejsca. Tempo zwiedzania jest dosyć szybkie, niemniej jednak tzw. ekonomicznym turystom to nie wadzi. Jeżeli chcesz mieć pojęcie co należałoby zobaczyć i czego nie można przepuścić to wstąp obowiązkowo na witrynę wiedniu.pl a na pewno wyszukasz to czego poszukujesz!

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
 • Zabytki Wiednia

  Zabytki Wiednia

  Odwiedź najciekawsze atrakcje Wiednia. Wyjątkowym wiedeńskim pałacem jest Schönbrunn. Budynek ukazuje styl barokowy. Szczególnymi jego cechami są mozaiki na podłodze, liczne freski, zdobienia oraz złocenia. W parku przynależącym do Pałacu umiejscowiony jest labirynt, palmiarnia oraz zoo. Poleca się także zwiedzić dawną letnią rezydencję księcia Eugeniusza, czyli Belweder. Składa się on z części górnej oraz dolnej. Dziś w budynku znajdują się liczne muzea z cennymi obrazami. Co więcej do Belwederu przynależy park z wieloma rzeźbami sfinksów. Ostatnim wartym wzmianki budynkiem w Wiedniu jest Katedra św. Szczepana. Została ona zbudowana w XIV w. na miejscu wcześniejszego kościoła romańskiego. Ukazuje ona styl barokowy, a jej charakterystycznym punktem jest wysoka na prawie 140 metrów wieża, na którą można wspiąć się i oglądać widoki całego Wiednia.

  Data dodania: 13 09 2014 szczegóły wpisu
 • Szczawnica Zdrój

  Szczawnica Zdrój

  Pieninyszczawnica.pl to serwis zawierający kompleksowe informacje przydatne dla wszystkich, którzy planują wypoczynek u stóp Pienin. Przedstawiamy oferty noclegowe, punkty z dobrym jedzeniem a także atrakcje turystyczne. Informujemy również o możliwościach leczniczych panujących w tym miejscu. Na naszej witrynie umieściliśmy także plany Szczawnicy i mapy tras zjazdowych na Palenicy. Przedstawiamy także najświeższe wiadomości meteorologiczne. Za sprawą naszego portalu mogą Państwo zaplanować przysługujący urlop w tym atrakcyjnym regionie Polski.

  Data dodania: 01 08 2014 szczegóły wpisu
 • Traillon - interaktywna mapa szlaków turystycznych

  Traillon - interaktywna mapa szlaków turystycznych

  Interaktywna mapa turystyczna umożliwiająca planowanie trasy w góry, zapisywanie i dzielenie się trasami ze znajomymi.

  Serwis zawiera mapy szlaków turystycznych dla m. in. takich pasm górskich jak: Tatry, Bieszczady, Pieniny, Beskid Śląski.

  Zachęcamy do wypróbowania tworzonej przez nas mapy turystycznej. Odkryj z nami nowe miejsca oraz nieznane Ci wcześniej szlaki turystyczne!

  Data dodania: 07 06 2014 szczegóły wpisu
 • Słoneczny Egipt - poznaj Egipt

  Słoneczny Egipt - poznaj Egipt

  W sieci istnieją strony, które umożliwiają odwiedzenie Egiptu bez konieczności wyjeżdżania z domu. Taka strona zawiera wszystko to co należy wiedzieć o Egipcie. Zaczynając od zwykłego opisu miejsc bogatego w wszelkiego rodzaju zdjęcia oraz opisy, a kończąc na wiadomościach o aktualnych wydarzeniach z świata arabskiego. Jeśli jeszcze tego wszystkiego mało to na stronie z łatwością można odnaleźć informacje o kulturze egipskiej. Dla tych, którym znudzi się wirtualna podróż po Egipcie, można przejść do działu zawierającego zebrane oferty różnych biur podróży wraz z informacjami o wszelkiego rodzaju promocjach.

  Data dodania: 17 05 2014 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Informacja turystyczna - nowa strona:

Adres: