Kursy - szkolenia turystyczne

 • Pilot wycieczek kurs

  Pilot wycieczek kurs

  Jeśli ciekawość świata właściwa dziecku nie porzuciła Cię od czasów wczesnej młodości, nie możesz znaleźć sobie miejsca na dłuższy czas oraz ubóstwiasz podróżować, zapraszamy Cię na Kurs pilota wycieczek! Pasja, wiedza jak również miłość do podróży to coś co może zainicjować Twoją dalszą zawodową ścieżkę! Warto bowiem łączyć pasję z pracą, a to właśnie zapewnia kurs pilota wycieczek który Ci oferujemy. Jeżeli szukasz rzetelnej szkoły dającej uprawnienia, dzięki którym będziesz mógł wykonywać pracę jako pilot wycieczek, zgłoś się do nas! Wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim stażem w zawodzie czeka by podzielić się z Tobą swoją wiedzą. Oferowany przez nas kurs pilotów wycieczek to powiązanie rzeczowej wiedzy teoretycznej z ćwiczeniami praktycznymi. Szukaj nas w Warszawie, Krakowie, Szczecinie i innych większych miastach naszego kraju. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 12 2012 szczegóły wpisu
 • Wychowawca kolonijny

  Wychowawca kolonijny

  Szukasz pracy? Chcesz zarabiać na wakacjach? Ukończenie internetowego kursu na wychowawcę kolonijnego daje Ci możliwość zarabiania na koloniach, obozach, zimowiskach, zielonych szkołach i tym podobnych wycieczkach. Zapisz się na internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego, zapoznaj się z lekcjami, zdaj testy i odbierz swoje świadectwo! Zwiedzaj świat, wypoczywaj i zarabiaj pieniądze jednocześnie!

  Data dodania: 15 04 2012 szczegóły wpisu
 • Ośrodki-Konferencyjne.pl - konferencje, sale konferencyjne, szkolenia, hotele, spa.

  Ośrodki-Konferencyjne.pl - konferencje, sale konferencyjne, szkolenia, hotele, spa.

  Osrodki-konferencyjne.pl- to nowoczesny portal z ośrodkami konferencyjnymi oraz miejscami szkoleniowymi.

  Prosta budowa oraz szeroka oferta pozwala wyszukać atrakcyjne miejsca na organizację konferencji, bankietów, imprez firmowych, szkoleń, spotkań biznesowych.

  Sale konferencyjne czy też miejsca szkoleniowe można znaleźć w niezwykłych miejscach, gdzie oprócz doskonałej sali z pełnym wyposażeniem i profesjonalnym sprzętem można zwiedzić piękną okolicę oraz spróbować przepysznych dań tamtejszej kuchni.

  Ośrodki znajdują się w hotelach, pałacach i zamkach oraz w uczelniach na terenie całej Polski
  np. Olsztyn, Poznań, Kraków, Malbork.

  Poniżej kilka fantastycznych miejsc, gdzie można połączyć przyjemne z pożytecznym:
  - w Przybysławicach - Zamek Korzkiew
  - w Krakowie - Zamek Decjusza
  - w Osiecznicy - Zamek Kliczków

  oraz wiele innych ciekawych miejsc.

  Zajrzyj TUTAJ

  Data dodania: 01 06 2011 szczegóły wpisu

Kursy - szkolenia turystyczne - nowa strona:

Adres: