Pielgrzymki

 • Pielgrzymki do Ziemi Świętej

  Pielgrzymki do Ziemi Świętej

  Wybierz się na wycieczkę do Izraela. Oglądaj miasta naznaczone enigmą sacrum, gdzie ma swój początek największa religia naszego globu. Na naszej stronie internetowej dowiesz się o najciekawszych obszarach, które można odwiedzić podczas pielgrzymek do Ziemi Świętej. Jerozolima, Nazaret, Syria oraz Egipt. Odwiedź ścianę płaczu, górę Horeb oraz jaskinię narodzin w Betlejem. Zapewniamy, że podróż do Ziemi Świętej da Ci nie tylko wrażeń turystycznych, ale odmieni również Twe życie emocjonalne. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 24 10 2012 szczegóły wpisu
 • Santiago Tours

  Santiago Tours

  W szczególny sposób podchodzimy do wyjazdów organizowanych przez grupy parafialne, środowiska związane z życiem kościoła, firmy czy organizacje młodzieżowe, uwzględniając ich oczekiwania związane z całym programem wyjazdu. Na życzenie grup przygotowujemy pielgrzymki, wycieczki, imprezy integracyjne dla firm, dostosowując się do indywidualnych pomysłów i oczekiwań uczestników. To Państwo określają standardu świadczeń, styl i klimat wyjazdu oraz możliwości finansowe uczestników, a my jako organizatorzy będziemy starli się w każdym calu spełnić nie tylko przedstawione oczekiwania, ale również postaramy się Państwa zaskoczyć indywidualnością organizowanych przez nas wyjazdów. Państwa wskazówki oraz nasze doświadczenie jest podstawą dobrze przygotowanej pielgrzymki czy wyjazdu. Możemy to Państwu zagwarantować dzięki współpracy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi pilotami i przewodnikami, którzy dzięki wieloletniej praktyce potrafią nawet miejsca dobrze nam znane ukazać z innej tej nieznanej perspektywy. Podróżujemy komfortowymi autokarami wyposażonymi m.in. w klimatyzację, cafe-bar, WC, DVD, a obsługują je profesjonalni i życzliwi kierowcy. Współpracujemy na stałe z grupą sprawdzonych i bardzo doświadczonych przewoźników, którzy od wielu lat zajmują się przewozem osób w kraju i zagranicą.
  Proponujemy i wychodzimy na przeciw kompletowaniu i łączeniu grupy. Jest to ważne m.in. ze względu na cenę wyjazdów, im większa jest liczba osób tym cena wyjazdu jest niższa. Służymy też pomocą w zakresie wynajmu autokarów i mikrobusów, samochodów okolicznościowych. Mamy nadzieję, że organizowane przez nas pielgrzymki i wycieczki będą dla Państwa źródłem wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
 • Pielgrzymki

  Pielgrzymki

  Pielgrzymowanie do miejsc świętych okazało się odkrywczą jakością spędzania wakacji i wolnych chwil. Podczas gdy niektórzy spędzają czas na przeciętnych egzotycznych podróżach, pozostali mają prawo połączyć letnie wczasy z duchowymi doznaniami. Konsorcjum Polskich Biur Podróży ma w swej ofercie pielgrzymki po Europie i całym świecie. Miasta i państwa docelowe to Ziemia Chrystusa, Jerozolima, Watykan, Etiopia oraz mnogie sanktuaria maryjne. Oglądanie miejsc świętych może okazać się cudownym sposobem na niezapomniane wakacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 03 2012 szczegóły wpisu
 • Turystyczny serwis pielgrzymkowy

  Turystyczny serwis pielgrzymkowy

  Niniejszy portal ma służyć pomocą wszystkim pielgrzymom i turystom - zarówno tym wybierającym się do Rzymu, jak i tym odwiedzającym Małopolskę. Znajdziecie tu praktyczne informacje turystyczne, transportowe, profesjonalnych przewodników wycieczek. W zakładce "Zapytaj eksperta" możecie odszukać rady profesjonalistów z zakresu działalności biur podróży i przewoźników turystycznych. W zakładce "Kalendarium przedstawiamy ważniejsze święta i wydarzenia religijne w Małopolsce. Kraków - "miasto wielkie duchem" - jest głównym celem turystyki w Polsce i jednym z najbardziej ciekawych turystycznie miast w Europie, znane jako centrum turystyki kulturowej i religijnej. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach stało się obowiązkowym celem pielgrzymek i miejscem wielkich zgromadzeń wiernych z całego świata. Budowa Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" w sąsiedztwie Sanktuarium, jak i Szlak Papieski w Małopolsce stwarzają nowe możliwości dla turystyki przyjazdowej. Beatyfikacja Jana Pawła II również przyczyni się do zwiększonej aktywności turystów religijnych.

  Data dodania: 08 03 2011 szczegóły wpisu
 • Pielgrzymki do Ziemi Swiętej, Rzymu, Watykanu, Egiptu, Izraela

  Pielgrzymki do Ziemi Swiętej, Rzymu, Watykanu, Egiptu, Izraela

  Portal pielgrzymek.pl przedstawia drogim pielgrzymom najnowszą ofertę pielgrzymek oraz wycieczek. Pielgrzymka to podróż podjęta z pobudek religijnych do miejsc świętych: Ziemi Świętej, Rzymu, Watykanu, Fatimy, Lourdes, La Salette, Medjugorie, Izraela, Katyn.
  Liczba stałych klientów oraz ich zadowolenie jest dla nas największym sukcesem zawodowym. Zapraszamy Państwa serdecznie do pielgrzymowania z nami i wspólnego odkrywania mądrości, wiedzy i bogactwa świata. Pielgrzymka pozwala ludziom wierzącym poznać od środka korzenie swej chrześcijańskiej wiary.
  Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na jednym z szlaków pielgrzymkowych.

  Data dodania: 26 01 2011 szczegóły wpisu

Pielgrzymki - nowa strona:

Adres: