Podróże

 • Malta

  Malta

  Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.

  Data dodania: 17 01 2018 szczegóły wpisu
 • MyFuerteventura.pl

  MyFuerteventura.pl

  Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.

  Data dodania: 09 12 2017 szczegóły wpisu
 • Wycieczki do Iranu - Wytwórnia wypraw

  Wycieczki do Iranu - Wytwórnia wypraw

  Poznawanie świata dla wielu ludzi jest prawdziwym sensem życia. Faktycznie, staje się ono znacznie nudniejsze w przypadku, kiedy nie ciekawią nas obce miejsca ani kultury. Podróżowanie i poznawanie świata wcale nie musi być tak trudne ani kosztowne, jak mogłoby się wydawać. Zapoznając się z ofertą na stronie www.wytworniawypraw.pl można skorzystać z wyjątkowej okazji poznawania odległych, na pozór niedostępnych zakątków świata. Wycieczka do Iranu czy dowolnego innego, egzotycznego miejsca zostanie tu zorganizowana w pełni profesjonalnie. Szeroka oferta idzie tu w parze z bardzo wysokim poziomem świadczonych usług, dzięki czemu każda wyprawa na jaką się zdecydujemy będzie niezapomnianym przeżyciem!

  Data dodania: 22 10 2017 szczegóły wpisu
 • Stacja Bałkany

  Stacja Bałkany

  Bałkany - blog o podróżach w najpiękniejszy rejon Europy. Piękne dzikie i nieodkryte Bałkany zapraszają Was na wspaniałą podróż przez piękne krajobrazy, wspaniałe góry, błękitne morze. Bałkany czekają na odkrycie. Ten blog podróżniczy to nie tylko Bałkany a także Ukraina, Czechy, Kaukaz i wiele innych ciekawych miejsc i destylacji. Odkryj Karpaty Ukraińskie, Bukowine, bliskie i piękne Czechy. A także wiele innych miejsc.

  Data dodania: 07 02 2017 szczegóły wpisu
 • blog o Syberii

  blog o Syberii

  Syberia to liczne krainy skute lodem i śniegiem. Taki właśnie obraz jawi się na początku kiedy usłyszymy tę nazwę. Jednak prawda jest zupełnie inna i warto poznać dokładnie czym jest ta kraina, dlaczego warto tam się udać. Blog internetowy, blog o Syberii to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Właśnie tutaj znajdziecie multum wiadomości, informacje z pierwszej ręki. Podróże małe i duże opisywane przez róże osoby, poradnik, zasadnicze podejście do tematyki związanej z tym jak się przygotować. Tak to właśnie działa, tak się to właśnie prezentuje

  Data dodania: 04 08 2016 szczegóły wpisu
 • Podróżowanie - Wycieczki - WorldTrue

  Podróżowanie - Wycieczki - WorldTrue

  Podróżowanie towarzyszy człowiekowi od samego początku istnienia. Każdy z nas jest podróżnikiem, wszyscy chcemy zwiedzić cały świat. Pierwsze kroki stawiamy na prostych wycieczkach, z czasem podróżujemy na najbardziej odległe miejsca Europy, Azji, Ameryki czy też Australii. Poznajemy historię i kulturę krajów o których uczyliśmy się w szkole lub oglądaliśmy w programach podróżniczych prowadzących przez światowej sławy podróżników. Na własnej skórze dowiadujemy się jak działa świat, jak wygląda deszczowy las Amazonki, niezwykłe koloseum, ogromne wieżowce w Dubaju, rozległe lasy Kanady, kolorowe rafy u wybrzeży Australii, potężny mur chiński, wielki kanion w Stanach Zjednoczonych, tajemnicze głowy na wyspach Wielkanocnych, lodowa Antarktyda czy średniowieczny zamek w Europie. Każda wyprawa to nowy punkt na mapie, nowe wspomnienia, nowe doświadczenie - dobre i złe. Zawsze staramy się aby nasz wypad był jak najbardziej idealny. Podróżując zbieramy doświadczenie, ale najlepiej uczyć się jest na błędach innych, brać sprawdzone porady by nasza wycieczka była idealna. Dlatego powstał serwis WorldTrue - skierowany dla wszystkich podróżników. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz wiedzieć o wycieczkach. Relacje z krótkich wypadów, długich wycieczek czy też podróży na koniec świata. Dowiesz się co warto zwiedzić, czego unikać w danym kraju, co jest zakazane, a co całkowicie normalne. Piszemy prawdziwe recenzje hoteli, z nami każdy dzień twojej podróży będzie imponujący. Nie stracisz pieniędzy na pieniędzy na marne posiłki - czytając naszego bloga podróżniczego dowiesz się co warto zjeść w danym miejscu. Służymy wszelką pomocą, blog dla prawdziwych podróżników, prawdziwe informacje, obszerne fotorelacje. Zawsze skłonni do pomocy! Z nami zwiedzisz cały świat. Dzisiaj pojedziemy do krakowskiego zamku, a z Krakowa polecimy prosto do Paryża, gdzie zrobimy zdjęcie pod słynną wieżą i polecimy w inne Europejskie miasta jak Madryt, Barcelona, Londyn, Berlin, Praga, Oslo, Amsterdam, Rzym, Ateny, Porto, Kijów, Moskwa i stamtąd dalej do Azji zwiedzić Tajlandię, Singapur, Chiny, Japonię, Korea Południowa bo Północna może być nieco mniej bezpieczna. Wielka Rosja i Mongolia, tajemniczy Tybet i Nepal i wielkie Himalaje. Stamtąd do Australii i Nowej Zelandii po drodze Indie i Indonezja, zapomnieliśmy o Afryce gdzie wrócimy na pustynie Saharę i do dżungli w środkowej Afryce. Stamtąd już blisko do Ameryk. Przed nami Brazylia, Argentyna, Peru, Urugwaj, Paragwaj i Meksyk. A potem Stany Zjednoczone i Kanada. Mało to z powrotem do Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki i Ameryki Północnej. A na końcu staniemy przed Antarktydą i wrócimy do Polski.

  Data dodania: 01 04 2016 szczegóły wpisu
 • Togdzieteraz.pl

  Togdzieteraz.pl

  Planujecie jakiś wyjazd na kilka dni lub tygodni? Może szukacie inspiracji gdzie teraz się wybrać. My nie raz siadaliśmy i zadawaliśmy sobie pytanie to gdzie teraz? choć trochę już zwiedziliśmy, cały czas odkrywamy dla nas nowe miejsca. przynajmniej raz w miesiącu siadamy przed pytaniem to gdzie teraz? zadajemy sobie także pytanie czym teraz? możemy jechać samochodem, motocyklem, samolotem. zawsze gdzieś indziej.

  Data dodania: 29 03 2016 szczegóły wpisu
 • Wycieczki Dominikana

  Wycieczki Dominikana

  Opisywana tu witryna jest istną skarbnicą wiedzy dotyczącej pięknego kraju, jakim bez wątpienia jest Dominikana. Powstała ona specjalnie dla każdego, kto tylko planuje akurat spędzić tam swoje wakacje i szuka jakichkolwiek przydatnych informacji z tym związanych. Znajdziemy tutaj nade wszystko wiele praktycznych porad, które na pewno znacznie ułatwią nam samo zadanie organizacji takiego wyjazdu. Dodatkowo użytkownicy poczytują tutaj również nieco o najciekawszych atrakcjach znajdujących się w tym kraju – wszystko to sprawia, że dzięki tej stronie uda nam się spędzić faktycznie udane wakacje na Dominikanie!

  Data dodania: 03 07 2014 szczegóły wpisu
 • Barcelona

  Barcelona

  Znaleźliśmy tanią ofertę przelotu, spakowaliśmy jedną walizkę i po prostu polecieliśmy. Nie spodziewaliśmy się, że w ciągu kilku dni to miasto tak mocno nas oczaruje. Barcelona to niesamowity klimat, piękne miejsce dla wszystkich - zarówno dla amatorów wypoczynku, rozrywki i nocnych imprez, jak i poszukiwaczy zabytków czy miejsc związanych z historią tego miejsca. Na naszej stronie staramy się opisywać własne odczucia dotyczące poszczególnych miejsc. Zamieszczamy również liczne praktyczne porady, które sprawdzają się podczas wyjazdów do Barcelony. Dowiesz się wszystko o komunikacji czy możliwości dostania się z lotniska do miasta. Na bieżąco zamieszczamy wpisy o tanich lotach czy promocjach na noclegi. Zapraszamy wszystkich amatorów oraz tych, którzy planują podróż do stolicy Katalonii.

  Data dodania: 13 06 2014 szczegóły wpisu
 • Zbrojownia Rycerska - Atrakcja Turystyczna Podkarpacia

  Zbrojownia Rycerska - Atrakcja Turystyczna Podkarpacia

  Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprasza do zwiedzania nowo otwartej zbrojowni rycerskiej. W przyziemiach zamku czekają na Państwa niecodzienne atrakcje: sala tortur z której można korzystać do woli, stroje, broń i uzbrojenie począwszy od czasów wypraw krzyżowych na wieku XVII kończąc. Bogato wyposażona przebieralnia. W naszej zbrojowni można przymierzyć zbroję, pomachać rycerskim mieczem, stanąć oko w oko z krzyżakiem. Zwiedzanie odbywa się z profesjonalnym przewodnikiem, który snuje barwne opowieści i odpowiada na pytania ciekawskich. Zwiedzanie można wzbogacić o pokaz walk rycerskich lub żywe lekcje historii.

  Data dodania: 15 01 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Podróże - nowa strona:

Adres: