Turystyka nurkowa

 • Nurkowanie w Chorwacji

  Nurkowanie w Chorwacji

  Ostatnimi czasy coraz więcej ludzi zaczyna interesować się nurkowaniem. Dzieje się tak, ponieważ dostęp do tej aktywności fizycznej jest coraz bardziej powszechny. W wielu ośrodkach miejskich priorytetowe kursy, na których wszyscy ludzie uczą się zasad bezpieczeństwa pod wodą oraz tego, w jaki metodę przygotować i korzystać ze sprzętu do nurkowania, organizowane są na basenach. Ze 100% pewnością zwieńczeniem takiego kursu musi być kilka godzin praktycznych w innym, niż basen, akwenie wodnym. W takiej okoliczności uczestnikom przewodnika proponuje się wyjazdy nad pobliskie jezioro lub na zagraniczne wycieczki, w trakcie których mogą doskonalić swoje nurkowe kwalifikacji.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Hurghada

  Hurghada

  Serwis turystyczny poświęcony Hurghadzie, która jest jednym z największych ośrodków turystycznych wschodniego Egiptu. Prócz najważniejszych informacji na temat miasta na stronie można także zapoznać się z opisami najpopularniejszych atrakcji w Hurghadzie i okolicach. W pierwszej kolejności zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułami na temat Riviery Morza Czarnego oraz nurkowania na malowniczych rafach w pobliżu Hurghady

  Data dodania: 25 02 2011 szczegóły wpisu
 • Wakacje | Biuro podróży last minute Turcja Egipt Tunezja Nasze-Wczasy.pl

  Wakacje | Biuro podróży last minute Turcja Egipt Tunezja Nasze-Wczasy.pl

  Biuro Podróży LAST MINUTE mamy tanie wczasy Turcja Egipt (np. Sharm el Sheikh) Tunezja a także Grecja, Hiszpania, Chorwacja, Bułgaria. Nasze wczasy. Lokalizacja to Wrocław Legnicka 62B, on line cały kraj na www.nasze-wczasy.pl Kup już lato 2011 i last first minute.
  Wybraliśmy sprawdzonych i najlepszych organizatorów takich jak: GTI, Bee Free, Ecco Holiday, Jet Touristic, Lemur Travel, 7islands, Atlas Tours, Selectours, Oasis, Triada, Best Reisen, Destino Mexico, Interholidays, Olimp, Oskar.
  Oferta naszej firmy skierowana jest dla klientów indywidualnych, grupowych i biznesowych.
  Wczasy lotnicze, autokarowe, objazdowe, rejsy, wakacje z dojazdem własnym.
  Posiadamy propozycje przygotowane dla najmłodszych, dla dzieci i młodzieży w tym również kolonie i obozy, dla singli, rodzin, małżeństw, nowożeńców, VIP-ów, osób starszych.
  Pielgrzymki, wycieczki krajoznawcze, imprezy weekendowe, ferie, narty oraz wyjazdy do ośrodków szkoleniowych, rehabilitacyjnych i SPA.

  Data dodania: 24 08 2010 szczegóły wpisu

Turystyka nurkowa - nowa strona:

Adres: