Turystyka rowerowa

 • Trasy rowerowe i atrakcje turystyczne w woj. lubuskim. Rowerem po okolicach Nowogrodu Bobrz.

  Trasy rowerowe i atrakcje turystyczne w woj. lubuskim. Rowerem po okolicach Nowogrodu Bobrz.

  Strona nadbobrem.com powstała z naszych zainteresowań i pasji. Znajdziecie tu informacje o fajnych trasach rowerowych, pięknych zakątkach, bądź atrakcjach turystycznych w woj. lubuskim i nie tylko. Zwiedzamy i opisujemy różne regiony, ale naszą główną bazą wypadową jest Nowogród Bobrzański. Chcemy pokazać Wam piękno naszego regionu, dolinę Bobru, lasy i atrakcyjne miejsca w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego. Załączone mapki pozwolą Wam dokładnie zlokalizować miejsce i przebieg naszych tras. Są one zróżnicowane pod względem dystansu i terenu. Na krótki popołudniowy wypad świetnie nadają się np. Trasa 2, Trasa 9 lub Trasa 15 z naszej najbliższej okolicy. Jeśli chodzi o dłuższe, całodniowe wycieczki, to dobrym pomysłem będzie na pewno trasa po Gryżyńskim Parku Krajobrazowym, do Złotnika. Zachęcamy Was również do zaglądania do zakładki Aktualności – znajdziecie tu informacje o wszelkich nowościach na stronie oraz planowanych wycieczkach czy wyprawach. Zapraszamy do poznania najlepszych tras rowerowych w woj. lubuskim.

  Data dodania: 09 10 2013 szczegóły wpisu
 • Wycieczki rowerowe

  Wycieczki rowerowe

  Jeżeli kochasz spędzać aktywnie czas i często wybierasz się na różnego rodzaju wycieczki, na przykład piesze, rowerowe, wyjeżdżasz w góry, wtedy nasz serwis internetowy jest miejscem, dzięki któremu wszystko, co z tym związane będzie mogło być jeszcze przyjemniejsze! Gwarantujemy między innymi dostęp do szczegółowych map z trasami turystycznymi, możesz dzięki nam zaplanować swoje wycieczki oraz podzielić się nimi ze znajomymi, polecać jakieś interesujące miejsca i poznawać nowych ludzi. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 06 2012 szczegóły wpisu
 • Janusz Gruda - moje wyprawy rowerowe

  Janusz Gruda - moje wyprawy rowerowe

  Strona poświęcona mojej pasji - wyprawom rowerowym. Wyprawy z sakwami po Europie. Spora dawka niezłej jakości zdjęć (interesuję się również fotografią Fotografia Skoczów). Wyprawy po chorwackich wyspach (1000km), samotna wyprawa rowerowa po Korsyce (1000km), wyprawa Tour des Alpes (Słowacja, Czechy, Austria, Słowenia, Włochy - 2500km), przejazd rowerem przez Danię (800km), wyprawa dookoła Tatr Wysokich i Niskich (500km). Szczegółowa fotorelacja z wyprawy po Chorwacji i Korsyce, mapy przebytych tras, informacje praktyczne.
  Zachęcam do odwiedzania mojej strony. Mam nadzieję że wizyta zachęci do zwiedzania świata z perspektywy rowerowego siodełka.

  Data dodania: 28 02 2012 szczegóły wpisu
 • Wycieczki rowerowe Bielsko-Biała

  Wycieczki rowerowe Bielsko-Biała

  Serwis zachwalający turystykę rowerową oraz aktywny wypoczynek na bicyklu. Propozycje ciekawych wycieczek rowerowych w okolicach powiatu, a także relacje z eskapad rowerowych po okolicznych grzbietach Beskidów, uzupełnione galeriami fotografii, krótkimi filmikami oraz interaktywną mapą przebiegu wycieczki. Kieszonkowe mapy pdf do ściągnięcia i wydrukowania do pewnych tras rowerowych zaprezentowanych na stronie. Prezentacja istniejących szlaków rowerowych wytyczonych w obrębie Bielska-Białej i okolicznych gmin. Aktualne dane w sprawie rozwoju sieci dróg rowerowych i rowerowo-pieszych w powiecie bielskim i pobliskich gmin. Szczegółowa mapa dróg rowerowych w Bielsku-Białej z opisem każdej z nich.

  Data dodania: 04 02 2012 szczegóły wpisu

Turystyka rowerowa - nowa strona:

Adres: