Turystyka wodna

 • nadorsze.kolobrzeg.pl

  nadorsze.kolobrzeg.pl

  Marzysz o wyprawie na Bornholm w towarzystwie prawdziwych wilków morskich? Zagwarantuje Ci to firma Konrada Dojlidko z Kołobrzegu - "BALTIC SHIPPING", która od lat zajmuje się organizacją wędkarskich wypraw i morskiej rekreacji, dysponując dwoma profesjonalnymi kutrami rybackimi specjalnie sprowadzonymi z Norwegii oraz Niemiec. Drewniane, wybudowane tradycyjną techniką, dzięki pracom restauratorskim otrzymały nowe życie. Gwarantujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, bezmiar wód Bałtyku oraz świeże dorsze. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 11 2018 szczegóły wpisu
 • Port Jachtowy parking dla przyczep turystycznych Łeba

  Port Jachtowy parking dla przyczep turystycznych Łeba

  Port jachtowy Łeba zaprasza wszystkich marynarzy! Mogą tu Państwo skorzystać ze 120 miejsc postojowych, dostosowanych do jednostek różnych klas. Pozwalają one także podłączyć je do wody pitnej oraz energii elektrycznej. Na strudzonych marynarzy oczekuje tutaj pełen węzeł sanitarny, restauracja czy też profesjonalne zaplecze techniczne. Portowy hotel oferuje także 22 wygodne miejsca noclegowe. Marinę od morza oddziela 160-metrowa grobla, dzięki czemu zacumowane jednostki są w pełni bezpieczne. Miejsca w porcie można rezerwować telefonicznie lub online. Aby dowiedzieć się o więcej propozycji mariny, zapraszamy Państwa na stronę internetową.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Unijny Wiatr wynajem łodzi Zegrze

  Unijny Wiatr wynajem łodzi Zegrze

  W zabieganym świecie warto znaleźć choć jeden dzień, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę. Trzeba tylko znaleźć rzetelną firmę oferującą wynajem łodzi - Jezioro Zegrzyńskie to doskonałe miejsce, żeby spędzić dzień czy kilka dni w gronie przyjaciół.


  Szum fal, wiatr we włosach i nowoczesna łódź motorowa. To tylko część z atrakcji, jakie zapewnia wynajem łodzi - Zegrze to miejsce, gdzie można wynająć motorówkę, kontaktując się z firmą Unijny Wiatr. Gwarancja przygodny i niezapomnianych momentów. Warto tu przyjechać choć na jeden dzień pełen przygód oraz emocji.


  Zalety:

  Możliwość wynajęcia łodzi na 1-8 godzin
  Wysokiej jakości łodzie
  Przystępne ceny

  Warto zainteresować się pełną ofertą i odwiedzić www.unijnywiatr.pl

  Data dodania: 02 09 2015 szczegóły wpisu
 • Rejsy po Bałtyku

  Rejsy po Bałtyku

  Osoby przygotowujące się do rejsu mają bardzo zróżnicowane potrzeby. Jednym niezbędne są systemy mocowania żagli, innym sprzęt ratunkowy, a jeszcze innym osprzęt jachtowy. W każdym przypadku pomoc można jednak znaleźć w jednym miejscu. Internetowy sklep żeglarski Podłodziowe.com.pl zapewnia bogatą ofertę akcesoriów żeglarskich. Charakteryzuje go bowiem nie tylko bardzo zróżnicowana, ale i starannie przygotowana oferta. Co więcej, jego pracownicy każdorazowo udzielają wsparcia odpowiadając na zapytania kupujących, nie ma zatem mowy o nieudanym lub nieadekwatnym zakupie. Podłodziowe.com.pl organizuje również rejsy po Bałtyku w kilku wariantach. W ofercie są zarówno krótkie rejsy jednodniowe, jak i długie rejsy mogące trwać nawet do tygodnia.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • Centrum Obsługi Turystycznej COT w Kołobrzegu

  Centrum Obsługi Turystycznej COT w Kołobrzegu

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju atrakcji i czasu wolnego. Oferta skierowana jest do turystów przyjeżdżających do Kołobrzegu i okolic.
  Współpracujemy z wieloma podmiotami oferującymi usługi z zakresu gastronomicznego, noclegowego i usługowego. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:
  - wycieczki meleksami po Kołobrzegu,
  -rejsy po Morzu Bałtyckim statkami wycieczkowymi,
  -rejsy na Bornholm,
  -rejsy wędkarskie,
  -rejsy po Parsęcie łodziami flisackimi,
  -usługi przewodnickie,
  -ubezpieczenia turystyczne,
  -paintball,
  -kajaki,
  -wiele innych.
  Nasze biuro skupia się przede wszystkim na wycieczkach Eko pojazdami, podczas których lektor dostępny w językach polskim, angielskim i niemieckim opowiada Państwu o atrakcjach pięknego Kołobrzegu.
  Potrzeba wzbogacenia oferty turystycznej Kołobrzegu o dodatkowe atrakcje turystyczne i rozwój tych atrakcji zgodnie z postawą ekologiczną były początkiem narodzin marki Summer Car, która łączy w sobie pierwiastek ekologii i dobrej zabawy a co najważniejsze umożliwia zwiedzanie atrakcji Kołobrzegu w wygodny sposób. Decydując się na przejażdżkę, mogą Państwo szybciej odkrywać uroki nadmorskiego kurortu. Mają Państwo okazję podziwiać infrastrukturę portową, poznać bogatą historię miasta, zachwycić się jego architekturą. Dodatkowo oferujemy transport z i do hoteli na terenie Kołobrzegu. Nasze wycieczki mogą być połączone z rejsem statkiem. Jeśli spędzasz wakacje w tym mieście, skorzystaj z naszej oferty. Nasza propozycja, w zakresie przejażdżki meleksami (znane też jako ciuchcia, bądź kolejka), stanowi świetny sposób na zwiedzanie Kołobrzegu. Szukasz innych atrakcji, takich jak: latarnia, przewodnik, molo, czy też rejsy wędkarskie? Zapytaj się nas lub odwiedź stronę Nasz Facebook
  Zwiedzanie Kołobrzeg

  Data dodania: 17 07 2012 szczegóły wpisu

Turystyka wodna - nowa strona:

Adres: