BHP i PPOŻ

 • www.skills4u.pl audyt bhp i ppoż Śląsk

  www.skills4u.pl audyt bhp i ppoż Śląsk

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę SKILLS4U, która zlokalizowana jest w Tychach. Zajmujemy się wprowadzaniem systemów bezpieczeństwa, prowadzeniem szkoleń dla pracowników z zakresu BHP lub outsourcingiem. Realizujemy cykliczne przeglądy gaśnic oraz hydrantów. Nasi eksperci służą profesjonalnym doradztwem z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Wszystkie usługi wykonywane są ściśle z obowiązującym Kodeksem pracy. Osoby zainteresowane otrzymaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 05 12 2020 szczegóły wpisu
 • workmanagement.pl

  workmanagement.pl

  Work Management w Słubicach to firma, która całościowo zadba o bezpieczeństwo Twojej firmy. Zapewniamy elastyczne podejście do każdej działalności dobrane do indywidualnych oczekiwań biznesowych. Zapewniamy dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu BHP i PPOŻ, organizując szkolenia oraz realizując audyty i dokumentacje. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Gwarantujemy wysoki poziom wiedzy i bogate doświadczenie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • praktykabhp.pl

  praktykabhp.pl

  Szukasz profesjonalnej firmy funkcjonującej w branży BHP? Zależy Ci na stałej lub jednorazowej współpracy, rzetelności i konkurencyjnych cenach? Świetnie trafiłeś! Firma Praktyka BHP z Pucka w województwie pomorskim funkcjonuje od wielu lat i zapewnia kompleksową obsługę z zakresu instruktażu, audytów, kontroli warunków pracy, oceny ryzyka zawodowego, szkoleń, kursów dla pracowników plus wielu innych. Zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników i może się pochwalić znakomitą znajomością branży i aktualnych przepisów. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 10 2020 szczegóły wpisu
 • renmak.pl

  renmak.pl

  We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma Renmak. Od wielu lat funkcjonujemy w branży BHP świadcząc szeroki zakres usług. Proponujemy organizację i prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych dla pracowników i kadry kierowniczej, organizację stanowisk pracy, ocenę ryzyka zawodowego, sporządzenie instrukcji i dokumentacji, postępowanie powypadkowe, obsługę budowy pod kątem BHP, pomoc w organizacji stanowisk i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność, sympatyczną współpracę i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • energopiast.pl

  energopiast.pl

  ENERGOPIAST sp. z o.o. w miejscowości Siechnice to firma, która proponuje opracowanie metod i koncepcji wyciszania obiektów i urządzeń oraz pomiary i analizy uciążliwości zakładów. Realizujemy też szereg innych usług, których celem jest optymalizacja warunków panujących w środowisku pracy. Gwarantujemy dobór, wykonawstwo i montaż tłumików hałasu, izolacji akustycznych i wibroizolatorów, usługi gospodarcze, obróbkę blach i malarnię proszkową czy dostawy i łączenie taśm tkaninowo-gumowych. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 17 08 2020 szczegóły wpisu
 • szkolenia BHP FIRE-BHP SECURITY

  szkolenia BHP FIRE-BHP SECURITY

  Każda firma musi szkolić pracowników. Szkolenia BHP są przygotowane bardzo solidnie, są sposobem na nauczenie pracowników jak powinni pracować, by być bezpiecznymi i nie ulegać wypadkom w pracy. Szkolenia przeciwpożarowe także są realizowane bardzo często, zgodnie z harmonogramem oraz potrzebami. Doskonała jakość takich szkoleń to bardzo ważna rzecz. Pracownicy są szkoleni przed przyjęciem do pracy oraz okresowo, po roku czy dwóch latach pracy. Szkolenia tego rodzaju muszą przeprowadzać fachowcy. 

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • Automaty bhp

  Automaty bhp

  Firma Bogmar dostarcza produkty BHP od przeszło 30 lat. Zaufało nam dotąd wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej czy transportowej. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji odzieży roboczej. Rosnące doświadczenie oraz zmieniające się potrzeby i problemy przedsiębiorstw, przyczyniły się do rozszerzenia w 1993 roku oferty o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. W międzyczasie uzyskaliśmy statut Zakładu Pracy Chronionej. W 2012 roku wprowadziliśmy do oferty innowacyjną usługę Magazyn24h, obejmującą stałe monitorowanie i wydawanie środków ochrony pracy za pomocą automatów vendingowych. Od 2016 roku bezustannie poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Obecnie dostarczamy materiały pomocnicze, chemię techniczną, narzędzia oraz wiele innych produktów

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.bhpduo.pl

  www.bhpduo.pl

  Jeśli szukasz zaopatrzenia BHP i akcesoriów do wyposażanie swoich pracowników w celu podniesienia bezpieczeństwa i jakości pracy, zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego BHP Duo Plus. Gwarantujemy odpowiednie stany magazynowe wybranych produktów i ekspresową realizację zamówień! Proponujemy również stałą pomoc w obsłudze zarządzania odzieżą roboczą, środkami ochrony i czystości wydawanymi pracownikom. Oprócz standardowej oferty, posiadamy również szeroki asortyment odzieży korporacyjnej i reklamowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 08 2019 szczegóły wpisu
 • szkolenia-bhp-krakow.pl

  szkolenia-bhp-krakow.pl

  Firma BHP-Proper z Krakowa to oferta wsparcia dla firm w zakresie szkoleń BHP dla pracowników, kadry kierowniczej oraz pracodawców. Oferujemy kompleksową i stateczną obsługę, której częścią jest ocena ryzyka zawodowego, badanie przyczyn wypadków przy pracy, a także pomiary środowiska pracy. Zakres naszych usług obejmuje też tworzenie dokumentacji powypadkowej i reprezentowanie pracodawcy przed Państwową Inspekcją Sanitarną oraz Państwową Inspekcją Pracy w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Więcej informacji prezentujemy na stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 08 2019 szczegóły wpisu
 • SAFETY Service

  SAFETY Service

  SAFETY Service - Krakowskie Centrum BHP i PPOŻ. To unikalne miejsce na mapie Krakowa, gdzie zrealizujesz szkolenia BHP swoich pracowników oraz wyposażysz ich w odzież roboczą, obuwie ochronne, rękawice, kaski, okulary ochronne oraz zlecisz zrobienie nadruku logo. W naszej ofercie także apteczki gaśnice. Szkolenia BHP realizujemy zarówno po polsku jak i po angielsku w naszym biurze oraz przez internet.

  Data dodania: 04 08 2019 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

BHP i PPOŻ - nowa strona:

Adres: