Bony, kupony, bilety, karty usługowe

 • Multibenefit.pl - Programy kafeteryjne

  Multibenefit.pl - Programy kafeteryjne

  Każdy z naszych partnerów będzie miał możliwość zakupienia u nas kuponów MultiBilet. Można wybrać u nas spośród wielu różnych rodzajów bonów, które uprawniają do wybrania danego rodzaju rozwiązań. Zachęcamy serdecznie wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz możliwościami jakie oferują tego rodzaju programy. Każdy z naszych Partnerów znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

  Data dodania: 12 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kartamultisport.pl - Karnet na siłownie

  Kartamultisport.pl - Karnet na siłownie

  Karta Multisport to doskonały sposób na pozafinansowe wynagrodzenie dla pracowników. Jeśli chcesz ich docenić i zadbać o rozwój na rzecz zdrowia, podaruj kartę Multisport, która sprawdza się doskonale na terenie całego kraju. Dzięki niej, Twoi pracownicy będą mogli korzystać bezpłatnie, lub z dużą zniżką z szerokiej bazy obiektów sportowych w całym kraju. Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej – zapoznaj się z nią już dzisiaj!

  Data dodania: 19 03 2013 szczegóły wpisu
 • Oferty promocyjne - Klub Rabatowy

  Oferty promocyjne - Klub Rabatowy

  Klub Rabatowy Credit Agricole to mnóstwo atrakcyjnych zniżek na Twoje ulubione produkty i usługi. Aby skorzystać z dostępnych promocji, wystarczy mieć jedną z dwudziestu dziewięciu kart banku. W ofercie m.in. rabat na zakupy w sklepach RTV EURO AGD, Top Secret, Troll, Monnari, Yves Rocher, Platformie N i wielu innych punktach handlowo – usługowych w całej Polsce. Teraz nowa strona Klubu Rabatowego dostępna jest również w telefonach komórkowych i na tabletach. Sprawdź najnowsze promocje w swoim mieście – zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż biletów

  Sprzedaż biletów

  Ekobilet jest to najnowszy system sprzedaży biletów zintegrowany z Facebookiem oraz stronami WWW. Swoim klientom - kinom, teatrom oraz organizatorom eventów kulturalnych, oferuje oprogramowanie do sprzedaży biletów, które w pełni cyfrowy sposób pozwoli kupić bilet na wydarzenie. Tak zakupiony bilet znajduje się w telefonie komórkowym, a kasowany jest za pomocą kodu albo przez terminal skanujący, który dzierżawi nabywca systemu. Jest to niesłychanie wygodny sposób zakupu biletu - koniec z drukowanymi wejściówkami z papieru, które wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Internetowa dystrybucja biletów to wygoda powiązana z oszczędnością.

  Data dodania: 17 02 2012 szczegóły wpisu
 • Emitent bonów żywieniowych, premiowych, pracowniczych oraz wypoczynkowych

  Emitent bonów żywieniowych, premiowych, pracowniczych oraz wypoczynkowych

  Kupujlokalnie.pl to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z polskim kapitałem założycielskim. Została utworzona z myślą o zwiększeniu znaczenia przedsiębiorców lokalnych na rynku handlu i usług w Polsce. Obecnie naszym głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie emisji i obsługi Bonów KPF. Bony swoją nazwę zawdzięczają Konsorcjum Przyjaznych Firm, które było inicjatorem programu, a w chwili obecnej jest jednym z patronów tego projektu. Ponadto prowadzimy wiele akcji promocyjnych i marketingowych, które mają na celu poszerzenie świadomości mieszkańców w zakresie wspierania lokalnego handlu i usług.

  Data dodania: 12 06 2011 szczegóły wpisu

Bony, kupony, bilety, karty usługowe - nowa strona:

Adres: