Kominiarskie usługi

 • www.centrumgranitu.eu kamieniarstwo

  www.centrumgranitu.eu kamieniarstwo

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakładu kamieniarskiego Meisinger. Obszar naszej działalności obejmuje województwo zachodniopomorskie a znajdujemy się w Barlinku oraz Żabowie. Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obróbce naturalnych minerałów. Specjalizujemy się w pracy z granitem, który poddajemy piaskowaniu, groszkowaniu, płomieniowaniu czy też polerowaniu tak, aby wydobyć unikatowy charakter i dopasować go do potrzeb klienta. Robimy pomniki, nagrobki, blaty kuchenne i łazienkowe, elementy ogrodowe, schody jak też posadzki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.nagrobki-wegorzewo.pl

  www.nagrobki-wegorzewo.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Zakład Kamieniarski Żebrowscy z Węgorzewa. Nasza działalność polega na wykonywaniu oraz montowaniu produktów architektury cmentarnej, takich jak nagrobki, płyty nagrobkowe i płyty pamiątkowe. Każdy z naszych produktów powstaje z wysokiej jakości kamieni, między innymi marmuru. Posiadamy nowoczesne maszyny, które pozwalają nam wykonywać indywidualne projekty naszych Klientów. Ponadto, można u nas zamówić też wykonanie schodów, parapetów, blatów kuchennych. Z pełną ofertą naszego Zakładu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Przegląd komina Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Rumia

  Przegląd komina Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Rumia

  Zamów przegląd komina Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Rumia i inne usługi kominiarskie, które świadczy kominiarz z PAL-KOM. Ten zakład kominiarski świadczy kompleksowe usługi kominiarskie dla indywidualnych klientów, dla deweloperów, dla wspólnot mieszkaniowych z okolic Trójmiasta, woj. pomorskie. Przegląd komina Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Rumia, czyszczenie kominów, przeglądy i odbiory - zadzwoń do profesjonalisty.

  Data dodania: 10 03 2020 szczegóły wpisu
 • orell.pl

  orell.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Orell. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Szczecinie a główny zakres jego działalności to kompleksowe usługi kominiarskie. Współpracujemy z klientami na terenie Polski i Niemiec w zakresie kontroli, odbioru, czyszczenia, budowy, frezowania, konserwacji oraz szlamowania kominów. Pracujemy dla osób prywatnych jak również spółdzielni, instytucji, szkół czy też wielu innych. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem na każdym etapie współpracy. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 29 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.kominiarztyburski.pl frezowanie komiów

  www.kominiarztyburski.pl frezowanie komiów

  Usługi Kominiarskie Wojciech Tyburski, świadcząc kompleksowe usługi kominiarskie oraz proponując regularne przeglądy przewodów kominowych oraz kominów, zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Ponadto firma specjalizuje się w usłudze frezowania przewodów oraz montażu wkładów kominowych, a nawet udrażnianiu przewodów i zabezpieczaniu kominów przed ptactwem. Uzupełnieniem realizowanych przez firmę usług kominiarskich jest kontrola instalacji gazowych, testowanie szczelności przewodów oraz pomiary wymiany powietrza. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do podjęcia wartościowej współpracy.

  Data dodania: 13 07 2018 szczegóły wpisu
 • Kominiarze Warszawa

  Kominiarze Warszawa

  Kominiarze Warszawa to zawodowcy. Wieloletnie doświadczenie kwalifikuje ich na czołówkę. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć takie usługi jak czyszczenie kominów, remontowanie kominów, sprawdzanie instalacji gazowej. Kominiarze Warszawa to zakład kominiarski. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą na stronie internetowej, tam znajdą Państwo wiele informacji oraz dane kontaktowe. Zapraszam.

  Data dodania: 29 04 2018 szczegóły wpisu
 • Zakład kominiarski

  Zakład kominiarski

  Klientów z Limanowa i pobliskich miejscowości, które potrzebują wyczyścić przewody kominowe, spalinowe i inne zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Firma kominiarska kierowany jest od blisko 30 lat, przez ten czas zaufało nam sporo konsumentów, jacy zawsze z satysfakcją kolejny raz korzystają z świadczonych usług. Uslugikominiarskielimanowa.pl to strona gdzie umieszczono telefon oraz dokładny charakter proponowanych usług. Zapraszam.

  Data dodania: 03 04 2018 szczegóły wpisu
 • Zakład usług Kominowych Piotr Wojtas

  Zakład usług Kominowych Piotr Wojtas

  Zakład kominiarski Pawła Wojtasa to rzetelne czynności w skład których wchodzi: czyszczenie oraz odbiór przewodów kominowych, udrażnianie przewodów kominowych oraz wiele więcej usług o których możesz przeczytać na stronie internetowej uslugikominiarskiejaroslaw.pl. Działalność znajduje się w Jarosławiu a propozycja skierowana jest do osób z Rzeszowa i okolic. Kilkudziesięcio letnie doświadczenie to pewność, iż pracujemy solidnie, tak by odbiorca mógł poczuć się bezpiecznie w swoim lokum. Posiadamy tytuł mistrza kominiarskiego.

  Data dodania: 13 11 2017 szczegóły wpisu
 • Usługi Kominiarskie - Kominiarz.waw.pl

  Usługi Kominiarskie - Kominiarz.waw.pl

  „Zakład Usług Kominiarskich Monika Wierzbicka” to przedsiębiorstwo kominiarskie, które dzięki wieloletniej tradycji i przekazywaniu wiedzy z „pokolenia na pokolenie” od 75 lat nieprzerwanie świadczy niezmiennie wysoki poziom usług. Każde zlecenie wykonuje z największą starannością i fachowością. Zakład Usług Kominiarskich działa przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, dzięki któremu precyzyjnie bada przewody kominowe i wskazuje ewentualne parametry nie spełniające norm.

  Data dodania: 17 08 2017 szczegóły wpisu
 • KOMINIARZ kominiarz Węgorzewo

  KOMINIARZ kominiarz Węgorzewo

  Spółdzielnia Kominiarz z Olsztyna serdecznie zachęca do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Istniejemy na rynku od 1951 roku i działamy na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Zakres naszych usług obejmuje wszechstronne usługi kominiarskie takie jak np.: okresowe kontrole na podstawie ekspertyz, inwentaryzacje, udrażnianie i czyszczenie przewodów kominowych, montaż wkładów kominowych, a także kontrolę szczelności instalacji gazowej. Nasi pracownicy używają tylko specjalistycznych urządzeń pomiarowych i mają wszelkie wymagane uprawnienia. Obsługujemy spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, administracje, zakłady produkcyjne oraz Klientów indywidualnych. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 06 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Kominiarskie usługi - nowa strona:

Adres: