Notariusze

 • notariusztuszyn.pl adwokat Tuszyn

  notariusztuszyn.pl adwokat Tuszyn

  Kancelaria Notarialna w Tuszynie świadczy wszechstronne usługi notarialne, jakie obejmują przygotowywanie dokumentów, w tym aktów notarialnych, protokołów, pełnomocnictw czy testamentu. Dokonujemy poświadczeń dokumentów ustanowienia służebności, ustanowienia hipoteki czy poświadczenia dziedziczenia. Poza tym, przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, Zakres usług obejmuje poza tym sporządzanie poświadczeń, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 24 12 2020 szczegóły wpisu
 • kancelariaslupsk.pl

  kancelariaslupsk.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę Kancelarii Notarialnej notariuszy Pawła Jana Dworczyńskiego i Aleksandry Gąsieckiej-Szewczuk. Świadczy ona usługi wynikające z obowiązujących przepisów prawnych i oferuje spotkania w swojej siedzibie bądź w miejscu wyznaczonym przez klienta. Oferuje ona sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów czeków i weksli, poświadczeń własnoręczności podpisu lub zgodności odpisu z oryginałem a ponadto spisywanie protokołów i doręczanie oświadczeń stron. Żeby dowiedzieć się więcej o działalności czy skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • notariuszwiniarska.pl

  notariuszwiniarska.pl

  Kancelaria Notarialna Maria Winiarska zaprasza do korzystania ze swoich usług. Naszą działalność prowadzimy od 1992 roku na terenie Bielsko-Białej. Prowadzimy szereg spraw m.in. z zakresu prawa rodzinnego, prawa handlowego lub też prawa spadkowego. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i pełnych zapału do pracy notariuszy. Chętnie udzielamy bezpłatnych informacji powiązanych z wyjaśnieniem przebiegu czynności notarialnych. Umożliwiamy płatności kartą. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej kancelarii oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 25 09 2020 szczegóły wpisu
 • notariusz-gliwice.com.pl

  notariusz-gliwice.com.pl

  Wszystkich poszukujących rzetelnego notariusza na terenie Gliwic, zachęcamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii Notarialnej Anna Mańka. W ramach wykonywanych czynności przygotowujemy akty notarialne, odpisy, wypisy oraz wyciągi dokumentów, testamenty, różnorodne umowy oraz szereg innych dokumentów sporządzanych na prośbę klientów. Dostarczamy oświadczenia oraz przechowujemy dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe. Każdemu klientowi poświęcamy dużo czasu i w przystępny sposób wyjaśniamy mu wszelkie wątpliwości związane z czynnościami notarialnymi. Zachęcamy do współpracy z naszą kancelarią.

  Data dodania: 09 09 2020 szczegóły wpisu
 • notariusz-lewinska.pl

  notariusz-lewinska.pl

  Usługi notarialne osobom indywidualnym i firmom oferuje w ramach Kancelarii Notarialnej notariusz Teresa Lewińska w Szczecinie. Do każdego Klienta podchodzę w indywidualny sposób, zapewniając fachowe doradztwo i dyskrecję. Zakres realizowanych przeze mnie czynności obejmuje m.in. przygotowywanie aktów notarialnych i poświadczeń, aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów, weksli i czeków czy poświadczeń własnoręczności podpisu. Więcej informacji nt. oferty przedstawia na stronie - zapraszam.

  Data dodania: 09 09 2020 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Maciej Krakowiński

  Kancelaria Notarialna Notariusz Maciej Krakowiński

  Kancelaria notarialna prowadzona przez notariusza Macieja Krakowińskiego zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Kancelaria notarialna sporządza akty notarialne takie jak: sprzedaż nieruchomości, poświadczenie dziedziczenia, umowa spółki, umowa darowizny, poddanie się egzekucji, odrzucenie spadku, podział majątku. Pozostałymi czynnościami są: poświadczenie własnoręczności podpisu, poświadczenie odpisu okazanego dokumentu, depozyt notarialny.

  Data dodania: 07 08 2020 szczegóły wpisu
 • notariusze-slupsk.pl

  notariusze-slupsk.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę kancelarii notarialnej, która swoją siedzibę ma w Słupsku. Działamy w branży od 1992 roku zapewniając pełen zakres usług wynikających z odpowiedniej ustawy. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia,dostarczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów czeków i weksli a także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych a ponadto testamentami, spadkami i poświadczeniami. Więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2020 szczegóły wpisu
 • Kancelaria notarialna Michał Michalik

  Kancelaria notarialna Michał Michalik

  Kancelaria Notarialna Michała Michalika każdego klienta i jego sprawę traktuje indywidualnie, z okazanym szacunkiem i należytą powagą, zgodnie z etyką zawodową i powszechnie obowiązującym prawem. W naszej kancelarii udzielamy fachowych i wyczerpujących porad m.in. w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonywania konkretnych czynności notarialnych, potencjalnego wynagrodzenia notariusza czy też wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na naszej kancelarii.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.notariusztorun.pl

  www.notariusztorun.pl

  Kancelaria Notarialna Ewy Wesołowskiej z Torunia oferuje wykonanie czynności notarialnych wynikających z obowiązujących przepisów. Zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, protestów weksli oraz czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, doręczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów, składaniem wniosków o wpis w księdze wieczystej jak również przechowywaniem pieniędzy, dokumentów, danych i papierów wartościowych. Proponuje obsługę w języku polskim lub obcym. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie i potrzebne dane kontaktowe.

  Data dodania: 15 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.notariuszeopole.pl

  www.notariuszeopole.pl

  Pełen wachlarz czynności notarialnych w Opolu, w ramach Kancelarii Notarialnej świadczy notariusz Danuta Trusz. Od lat funkcjonujemy w zakresie kompetencji notariuszy są zgodne z Ustawą Prawo o notariacie. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych poświadczających majątkowe umowy małżeńskie, działy spadku, zniesienia współwłasności nieruchomości, umowy sprzedaży. Dokładny zakres naszych czynności prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy. W razie pytań czy też umówienia spotkania, zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 10 03 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Notariusze - nowa strona:

Adres: