Obsługa cudzoziemców

 • legalizacja-obcokrajowcy.pl

  legalizacja-obcokrajowcy.pl

  Umiejscowiona w Warszawie firma FENIKS.IK zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy usługi w zakresie pomocy administracyjnej dla cudzoziemców z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy oraz Rosji. Pomagamy obcokrajowcom w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Polsce i założeniem własnej działalności na jej obszarze. Oferujemy fachowe doradztwo oraz maksymalnie odciążamy klientów w uzyskaniu Karty pobytu, PESEL-u, ubezpieczenia A1 bądź też podpisu elektronicznego. Nasze usługi adresujemy też do pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem cudzoziemców. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.gbrothers.pl

  www.gbrothers.pl

  G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest warszawska firmą, która świadczy usługi doradcze i pośrednictwa pracy. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, których filarem jest wszelka pomoc cudzoziemcom, jacy znaleźli się w określonych sytuacjach prawnych w naszym kraju. Ponieważ współpracujemy z największymi kancelariami, dysponujemy już spore doświadczenie, gwarantujemy profesjonalną obsługę i wsparcie. Zapewniamy ponadto możliwość wsparcia w organizacji imprez okolicznościowych oraz przyjęć rodzinnych. Więcej na temat oferty znajdziecie na naszej stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 13 07 2018 szczegóły wpisu
 • M&S Company - usługi concierge

  M&S Company - usługi concierge

  Spektrum spraw, którymi jesteśmy się w stanie zająć dla naszych klientów jest naprawdę bardzo szeroki, aczkolwiek należy pamiętać, iż wszystko powinno być w ramach dobrego smaku i przyzwoitości. Z usługi concierge skorzystać może każdy, kto z różnych przyczyn nie chce lub nie może się zająć pewnymi sprawami, a znacznie wygodniej, szybciej, łatwiej i pewniej jest powierzenie ich realizacji nam. Koszt indywidualnej usługi uzależniony jest głównie od stopnia trudności danej sprawy, terminu jej realizacji, rangi i dostępności. Kiedyś concierge kojarzył się z działalnością hoteli i pracujących tam osób pomagających gościom przy rezerwacji biletów, transportu czy restauracji. M&S Company oferuje usługi Concierge, ponieważ jej właściciele doskonale zdają sobie sprawę, jak wygodna i skuteczna jest profesjonalna pomoc osób, które wiedzą co, gdzie, jak i kiedy można załatwić. Dzisiaj concierge oznacza, iż nasz zespół w każdej chwili przygotowany jest na podjęcie się załatwienia, zrobienia, znalezienia, zarezerwowania, doradzenia, polecenia i tym podobne, określonej rzeczy lub sprawy – począwszy od zupełnie prostej a na osobliwej skończywszy. Klient dla uzyskania pożądanego efektu czy wyniku usługi powinien jedynie pamiętać o jak najbardziej rzeczowym i przejrzystym sposobie formułowania swoich potrzeb, dostarczeniu możliwie jak największej ilości szczegółów oraz zadeklarowaniu gotowości otwartego spojrzenia na nasze ewentualne propozycje rozwiązań lub sugestie co do ich alternatyw. To ostanie, może mieć miejsce w przypadku, kiedy dana potrzeba klienta nie jest możliwa do zrealizowania w pełni lub w części lub też wymaga wprowadzenia pewnych niezależnych od nas modyfikacji.

  Data dodania: 13 05 2011 szczegóły wpisu

Obsługa cudzoziemców - nowa strona:

Adres: