Ochrona osób, mienia

 • securitas.pl

  securitas.pl

  Dedykowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oferuje firma Securitas Polska Sp. z o.o.. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z różnych segmentów rynku, posiadając centra kompetencyjne w zakresie obsługi. Nasze rozwiązania bazują na najnowszej technologii i obejmują rozmaite usługi dobrane indywidualnie do potrzeb. Zajmujemy się również projektowaniem i serwisem zabezpieczeń technicznych, w tym systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu czy zdalnego monitoringu wideo. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.argusochrona.com.pl

  www.argusochrona.com.pl

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Agencji Ochrony Osób i Mienia Argus umiejscowionej w Międzyzdrojach. Swoją aktywność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych agentów ochrony. Celem naszej firmy jest zapewnianie klientom usług najwyższej jakości. Świadczymy kompleksowe usługi w obrębie ochrony fizycznej a dodatkowo ochrony imprez. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się także montażem systemów zabezpieczenia technicznego. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo.

  Data dodania: 16 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.zamek-ochrona.com.pl całodobowa ochrona

  www.zamek-ochrona.com.pl całodobowa ochrona

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę „Zamek” z Warszawy. Nasza działalność polega na ochronie obiektów muzealnych, jak również dóbr kultury. Mogą nam zlecić Państwo między innymi dozór sal ekspozycyjnych, gdzie zadbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak też czystość. Profesjonalnie zapewnimy również całodobową ochronę powierzonego nam obiektu. Dzięki naszej wyspecjalizowanej kadrze, możemy także zająć się kompleksową ochroną imprez komercyjnej, m.in. bankietu, wernisażu, pokazu mody. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • IMPEL SECURITY bezpieczeństwo firmy

  IMPEL SECURITY bezpieczeństwo firmy

  Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Impel Security z Wrocławia. Nasza oferta obejmuje między innymi usługi połączone z ochroną w branży budowlanej. Koncentrujemy się przede wszystkim na zabezpieczaniu mienia oraz przestrzeganiu dyscypliny pracy. Polecamy między innymi kontrolę dostępu osób - przepustki, uprawnienia do przebywania w strefach, kontrolę ruchu towarowego, rejestrację czasu pracy, nadzór nad mieniem inwestora oraz wiele więcej! Dzięki nam zyskają Państwo czas i będą Państwo pewni, redukcji strat do minimum. Szczegóły na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 10 2015 szczegóły wpisu
 • Ochrona Poznań

  Ochrona Poznań

  Nasze przedsiębiorstwo chętnie podejmie się szeroko pojętej ochrony obiektów. Warto wiedzieć, że nasze usługi nie są zwyczajną ochroną. Do pomocy posiadamy wiele świetnie wyszkolonych psów, które doskonale sprawdzają się w szczególnie przy nietypowych zadaniach. Agencja ochrony dba o własny wizerunek pracując dokładnie, szczegółowo oraz fachowo. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy, dopasowujemy się do wymagań naszych zleceniodawców. Posiadamy odpowiednio wyszkolone oraz zorganizowane psy, które są znakomicie przez nas traktowane. Naszymi zaletami są doświadczenie, rozsadek i sumienność. Na naszej witrynie internetowej Dog-ochrona.pl znajdziecie Państwo wiele powodów, dla których warto postawić na naszą firmę. Proszę skorzystać z oferowanych przez nas usług, a zapewniamy, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Bezpieczeństwo oraz satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

  Data dodania: 13 03 2013 szczegóły wpisu
 • Służba Ochrony Wolf

  Służba Ochrony Wolf

  Strona główna firmy Wolf - Służba Ochrony. Zawiera kompleksowe informacje na temat usług świadczonych przez Naszą firmę, pośród których znajdą państwo ochronę osób i mienia imprez masowych, systemy monitoringu, zdalnego nadzoru jak również kursy pracowników ochrony oraz oferty pracy z obiektów z całej Polski.

  Data dodania: 15 10 2011 szczegóły wpisu
 • Clar System - Ochrona mienia i usługi porządkowe

  Clar System - Ochrona mienia i usługi porządkowe

  Potrzebujesz firmy, która zagwarantuje Ci profesjonalne sprzątanie biur, hal produkcyjnych lub innych obiektów w Poznaniu? Interesuje Cię ochrona mienia? Oferujemy usługi porządkowe oraz ochronę mienia, istniejemy na rynku już 12 lat, dzięki temu mamy grono stałych Klientów. Proponujemy outsourcing, abyś nie musiał tracić czasu na prace związane z zachowaniem porządku i czystości a także ochroną. Gwarantujemy tylko najlepszą jakość świadczonych usług, wszyscy nasi pracownicy są szkoleni z zakresu swoich obowiązków. Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najnowsze technologie, które zapewniają najwyższy poziom naszych usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do jego wymagań i oczekiwań.

  Data dodania: 23 08 2011 szczegóły wpisu
 • Biuro ochrony osób i biznesu – Nowy Sącz

  Biuro ochrony osób i biznesu – Nowy Sącz

  Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku posług ochroniarskich, mająca wyśmienicie wykwalifikowaną kadrę pracowników etatowych z wieloma zdolnościami z obrębu technik obronnych, zapobiegawczych, a także specjalistyczną wiedzę.

  Nasza firma od samego zaczątku mieści się w Nowym Sączu, gdzie jesteśmy znani z dużego profesjonalizmu dotyczącego ochrony osób, a także mienia. Do zleceń przystępujemy rzetelnie a także kompleksowo, gwarantując całkowitą obsługę, a Nasi odbiorcy posiadają pewność wyśmienicie spełnionego zajęcia nawet w najbardziej skrajnych warunkach. Opieka osób i mienia to bardzo potrzebujące jak również odpowiedzialne zajęcie, dlatego przez okres cały okres naszej działalności i zebranemu doświadczeniu, jak również zupełnemu zaangażowaniu w przeprowadzane obowiązki posiadamy mnogie grono trwałych i zadowolonych odbiorców.

  Nasze operowania zawierają nie tylko opiekę osób i mienia, lecz także różne postępowanie złączone z ochronieniem ludzi i obiektów. Naszą główną aktywnością są alarmy. Planujemy, montujemy, jak również dozorujemy układy alarmowe w mieszkaniach jednorodzinnych jak również w gmachach zdatności społecznej. Takie funkcjonowania podwyższają bezpieczeństwo i komfort.

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Ochrona mienia

  Ochrona mienia

  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na krajowym rynku w zakresie obsługi administracyjno-technicznej obiektów. Naszym celem nadrzędnym jest świadczenie usług o najwyższej jakości, zaspokajającym wymagania i oczekiwania klientów, zapewniając równocześnie bezpieczeństwo i dbałość o środowisko naturalne. Świadczymy usługi zintegrowane zabezpieczające kompleksowe zapotrzebowanie klienta minimalizując jednocześnie koszty.

  Data dodania: 08 06 2011 szczegóły wpisu
 • Agencje ochrony

  Agencje ochrony

  Ciepło zapraszam na stronę internetową firmy Impel. Grupa Impel to jest firma działająca od 20 lat wspierająca biznes. Dostarczyciel usług dla przedsiębiorstw i instytucji. Oferta usług przeznaczonych dla biznesu takich jak przykładowo catering, agencje ochrony, księgowość. Prezentowana firma Impel poszerza swoją ofertę, zdobywając nowe sfery usług, oraz wychodzi poza teren ojczyzny świadcząc usługi, w następujących państwach Łotwa, Ukraina i Anglia. Korporacja Impel jest w stanie dać wygodę, jak i poczucie bezpieczeństwa swoim kontrahentom, za pomocą dużej sieci swoich placówek, jakich jest ponad 30 na powierzchni całej Polski. Współpraca z różnorodnymi przedsiębiorstwami, która istnieje od lat 90-tych poprzedniego stulecia, dała możliwość grupie Impel na pozyskanie niezastąpionego doświadczenia, jak też kompetencji jakie służy do optymalizacji określonej dziedziny w sprawach takiego typu jak, na przykład zarządzanie personelem. W majątku firmy Impel jest Contact Center – platforma o wielu kanałach komunikacji, to ta platforma jest centrum porad i obsługi dla klientów, zintegrowana także razem z platformą do administrowania SAP. Usługi oferowane przez Grupę Imep jest to coś więcej, aniżeli usługi to pełne partnerstwo.

  Data dodania: 14 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Ochrona osób, mienia - nowa strona:

Adres: