Osuszanie - sprzęt, usługi

 • Plewiński - osuszanie budynków i mieszkań

  Plewiński - osuszanie budynków i mieszkań

  Firma Plewiński Profesjonalne osuszanie budynków - zajmuje się kompleksowym osuszaniem oraz usługami związanymi z zalaniami i nadmierną wilgocią w budynkach mieszkalnych lub biurach. Specjalizujemy się w osuszaniu ścian, murów, podłóg, piwnic czy całych budynków na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. W swojej ofercie posiadamy renomowany sprzęt firmy Heylo i Trotec, który również wypożyczamy i dowozimy we wskazane miejsce przez klienta.
  Doradzamy w kwestii likwidacji skutków zalania oraz w wyborze najlepszej metody osuszania. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 04 12 2020 szczegóły wpisu
 • osuszamypozalaniu.pl osuszanie murów

  osuszamypozalaniu.pl osuszanie murów

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy KRAKOWSKI, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Od 1993 roku funkcjonujemy w branży utrzymania czystości a specjalizujemy się w osuszaniu budynków, elektronarzędzi, maszyn a oprócz tego różnego rodzaju sprzętu. Oferujemy sprzedaż i wynajem osuszaczy, pomp, nagrzewnic, wentylatorów lub dmuchaw. Zajmujemy się też deratyzacją, dezynfekcją i dezynsekcją. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług, fachowość i dyspozycyjność. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe firmy.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • Osuszanie murów iniekcja, starych budynków, ścian fundamentowych

  Osuszanie murów iniekcja, starych budynków, ścian fundamentowych

  Osuszanie ścian, hydroizolacje, osuszanie murów iniekcja, starych budynków, ścian fundamentowych czy osuszanie piwnic - poznaj ofertę firmy Akma Polska z Łodzi (woj. łodzkie). W ofercie firmy Akma Polska, dystrybutora i wykonawcy usług budowlanych, znajdziesz także produkty Reno. Produkty te są niezbędne do wykonania prac takich jak osuszanie murów iniekcja, starych budynków, ścian fundamentowych.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Osuszanie pomieszczeń Gdynia, Trójmiasto

  Osuszanie pomieszczeń Gdynia, Trójmiasto

  Firma Hydroklinika z Trójmiasta gwarantuje wysoka jakość świadczonych usług, takich jak osuszanie pomieszczeń Gdynia, Trójmiasto. W ofercie firmy profesjonalne osuszanie pomieszczeń, w tym osuszanie podposadzkowe, a także wykrywanie wycieków wodnych. Jesteś po zalaniu lub po powodzi? Wybierz ofertę firmy Hydroklinika - wykonującą osuszanie pomieszczeń Gdynia, Trójmiasto w atrakcyjnie niskich cenach!

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • Cięcie liną diamentową

  Cięcie liną diamentową

  Usuwanie wilgoci, osuszanie budynków, cięcie liną diamentową oraz pomiary wilgoci i doradztwo techniczne - firma MARCCO zaprasza do zapoznania się z ofertą. Wybierz usługę jaką ma dla Ciebie wykonać profesjonalista z firmy MARCCO z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Opola - w ofercie osuszanie budynków użytkowych, osuszanie ścian, cięcie liną diamentową, usuwanie wilgoci i inne usługi dla klientów z całej Polski.

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • hydroizolacjepiszczek.pl

  hydroizolacjepiszczek.pl

  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Hydroizolacje Piszczek z siedzibą w Ścinawce Średniej (województwo dolnośląskie). Zajmujemy się osuszaniem, izolowaniem, odwilgacaniem oraz naprawą budynków. Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa, także w obiektach starych i zabytkowych. Można nam powierzyć wykonanie fachowych przeglądów okresowych budynków oraz wydawanie opinii technicznych o ich stanie. Zapewniamy fachowość, precyzję i atrakcyjne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu Gdynia, Trójmiasto

  Osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu Gdynia, Trójmiasto

  Potrzebujesz usługi takiej jak osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu Gdynia, Trójmiasto? Odezwij się do specjalistów z firmy Osuszanie Gdańsk i zapytaj o cennik usług. Osuszanie budynków, murów, ścian po zalaniu Gdynia, Trójmiasto, ozonowanie domów, czy odgrzybianie piwnic zostanie wykonane na najwyższym poziomie przez specjalistę z firmy Osuszanie Gdańsk, który w tej branży osuszania pracuje od wielu lat.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • Osuszanie fundamentów Futuro

  Osuszanie fundamentów Futuro

  Osuszanie fundamentów przez podcinanie ścian polega na wykonaniu lub odtworzeniu izolacji poziomej w budynku. Technologia ta wykorzystywana jest do osuszana i zabezpieczania fundamentów przed wilgocią podciąganą kapilarnie.
  Podciąganie kapilarne wilgoci to prosty obieg wody z gruntu w kierunku ku górze. W wypadku braku, zniszczeniu albo zaniku izolacji poziomej wody gruntowe podciągane są przez ściany budynku oraz kieruje się ku górze przez nieszczelną budowę muru.
  Woda kieruje się ku górze porami (kapilarami). Wysokość podciągania wody uzależniona jest od takich elementów jak postać porów lub szybkość parowania wilgoci ze ścian. Zazwyczaj woda podciągana jest na wysokość blisko 1,5 metra ale w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach może zostać zaciągnięta na wysokość 2 rnetrów oraz więcej.
  Przy osuszaniu fundamentów technologią podcinania ścian korzystamy z technologii PRINZ, która zapewnia skuteczną izolację przeciw wilgoci kapilarnej, co w konsekwencji prowadzi do osuszenia budynku oraz zapewnienia go na przyszłość. Udzielamy 40 lat gwarancji.
  Wykorzystywana przez nas metoda pozwala na wykonanie izolacji poziomej w istniejącym już budynku. W innych budynkach zazwyczaj wykonuje się izolację poziomą i przynajmniej przez jakiś okres nie ma konieczności jej odtwarzania, o ile wykonana została poprawnie. Kłopot z podciąganie wilgoci z gruntu dotyczy na ogół, choć nie zawsze, fundamentów starych, w których nie wykonano izolacji poziomej lub uległa ona degradacji z biegiem czasu.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.atp-hydroizolacje.pl

  www.atp-hydroizolacje.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy ATP Hydroizolacje. Jest to firma świadcząca duży zakres usług izolacyjnych takich jak osuszanie budynków, izolację powłokową i bezpowłokową, naprawę rys i spękań, uszczelnianie dylatacji, iniekcji ciśnieniowej oraz wiele innych. Swoje doświadczenie w branży zdobywamy już od ponad dziesięciu lat ucząc się od najlepszych i bazując na własnych spostrzeżeniach. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 27 08 2018 szczegóły wpisu
 • www.mermar.pl osuszanie

  www.mermar.pl osuszanie

  Firma MerMar s.c. w Tarnowskich Górach specjalizuje się w usługach osuszania budynków po zalaniach. Oferujemy też osuszanie posadzkowe i technologiczne w celu skrócenia czasu realizacji inwestycji budowlanych. Nowoczesne baza techniczne i park maszyn, dwa firmowe oddziały: w Gdańsku i Katowicach, pozwalają nam na skuteczne i efektywne działanie na terenie całego kraju. Gwarantujemy natychmiastową dostawę i montaż urządzeń,stały monitoring procesu osuszania oraz dokumentację. Doświadczyłeś awarii wod-kan, puściły zawory C.O.? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 12 07 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Osuszanie - sprzęt, usługi - nowa strona:

Adres: