Outsourcing

 • Outsourcing - astrafox.pl

  Outsourcing - astrafox.pl

  Przedsiębiorstwo ASTRAFOX Sp. z o. o., którego siedziba znajduje się w Warszawie, proponuje klientom duży zakres usług, pośród których jest między innymi wdrażanie aplikacji typu business intelligence, outsourcing IT, tworzenie aplikacji a także dużo innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej jakości oferowanych usług. Działamy niezwykle elastycznie, indywidualnie dostosowując zakres czynności do wskazanych przez klienta oczekiwań. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 10 02 2017 szczegóły wpisu
 • Stock Inventory

  Stock Inventory

  Firma Stock Inventory zajmuje się kompleksową obsługą inwentaryzacyjną, a dokładnie outsourcingiem tej usługi. W ofercie firmy znajdują się pakiety, które można dopasować do swoich potrzeb, niezależnie czy jest to inwentaryzacja sklepu, budynku, centrum handlowego czy supermarketu. Inwentaryzacje są przeprowadzone o dowolnej porze dnia lub nocy tak, aby nie zakłócać działalności firmy lub sklepu. Dzięki wyposażeniu w autorskie zaplecze sprzętowe i własnych audytorów zapewniamy najwyższą jakość inwentaryzacji minimalizując ilość błędów przy liczeniu towarów. Sprawdź nas !

  Data dodania: 26 02 2015 szczegóły wpisu
 • Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Outsourcing sił sprzedaży - Mobilis

  Firma Mobilis proponuje usługi outsorcingu sił sprzedaży. Stale rozwijane, innowacyjne technologie monitorujące, raportujące oraz kontrolujące pracę struktur terenowych wspólnie z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na oferowanie skutecznych i wydajnych kosztowo usług. Zakres kooperacji jest w całości uściślany przez klienta, usługa zawiera kilka modułów, z których są selekcjonowane odpowiednie w zależności od wymogów. Dodatkowo w ofercie jest usługa konsultingu w obrębie administrowania strukturami terenowymi, właściwych parametrów pracy, systemów bonusowych i premiowych, optymalizacji portfolio oraz strategii rabatów i cen.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Outsourcing IT Poznań

  Outsourcing IT Poznań

  Spółka z o.o. Silpol, mająca swoją siedzibę w Dąbrowie w okolicach Poznania, porusza się na rynku produktów IT od ponad 10 lat. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług świadczonych na terenie Poznania - outsourcingu IT Poznań. Jako doświadczona firma z branży IT oferujemy kompleksową obsługę informatyczną. Dostarczymy Państwu sprzęt i oprogramowanie (w tym też oprogramowanie ERP Semiramis, a także oprogramowanie dla firmy CRM). Spośród naszych wyrobów mogą Państwo wybrać serwery IBM, Dell a także laptopy Lenovo, HP wraz z wieloma odrębnymi, wybitnymi i respektowanymi na całym globie producentami oprogramowania komputerowego dla spółek i dużych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • Portale korporacyjne Zeto

  Portale korporacyjne Zeto

  Nic nie jest samostne. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale również instytucji gospodarczych. Wszystko, co dobre, rodzi się we współpracy. Być może stąd pojawił się pomysł i realizacja zamysłu dotyczącego outsourcingu. Można, np. samemu pracować i stopniowo poznawać tajemnice IT, a można zająć się czymś innym, a to zadanie powierzyć firmom outsourcingowym. Outsourcing IT jest całkiem dobrze praktykowany w wielu firmach, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale też środki finansowe, nie tworząc, np. w tym celu oddzielnego działu.

  Data dodania: 24 04 2012 szczegóły wpisu
 • Outsourcing IT Kraków

  Outsourcing IT Kraków

  Powierz dokuczliwą usługę obsługi Informatycznej w ręce ekspertów Studia Merigold. Obszerne doświadczenie, praktyczna wiedza, najlepszej jakości kwalifikacje i bezlik realizacji. Zapewnij swojej działalności kompetentną pomoc IT, korzystaj z wprawy profesjonalnych specjalistów informatycznych! Nie trać bezcennego czasu - sprawdź: obsługę IT, usługi informatyczne - oszczędzaj czas i zdobywaj nowych klientów!

  Data dodania: 03 04 2012 szczegóły wpisu
 • Eureka - Outsourcing bhp

  Eureka - Outsourcing bhp

  Szukasz osób, które zadbają o obsługę płacową Twojej firmy? A może jest Ci niezbędna obsługa kadrowa bądź księgowa? Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem księgowym, BHP, kadr i płac a także outsourcingiem szkoleń. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałe zadbanie o Twoją firmę. Świadczymy także usługę payroll, która pozwoli Państwu nadążyć za błyskawicznie zmieniającymi się przepisami Prawa Pracy i rozporządzeniami ZUS. Naszym celem jest odciążenie naszych klientów z codziennej organizacji biura, dzięki czemu mogą poświęcić więcej czasu na działalność biznesową swojej firmy.

  Data dodania: 24 08 2011 szczegóły wpisu
 • Outsourcing IT Poznań - SupportIT

  Outsourcing IT Poznań - SupportIT

  Firmę SupportIT tworzą młodzi, energiczni, pełni zapału ludzie. W każde postawione nam zadanie angażujemy się w pełni, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi informatyczne. Specjalizujemy się w: - outsourcing IT, wsparcie informatyczne, sieci, serwery, stacje robocze, strony internetowe, wizytówki, sklepy internetowe, e-marketing, pozycjonowanie, optymalizacja stron, kampanie marketingowe, kampanie na portalach społecznościowych. Jeśli mają Państwo inne ciekawe zadanie dla naszego zespołu, również prosimy o kontakt. Zapewniamy najwyższy poziom usług! Outsourcing IT Poznań, Pozycjonowanie Poznań, Strony Internetowe Poznań

  Data dodania: 23 08 2011 szczegóły wpisu
 • Outsourcing IT Warszawa

  Outsourcing IT Warszawa

  Outsourcing IT Warszawa, proof cyfrowy, ORIS CGS - Paweł Pomorski Solutions - jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją na wymagającym rynku informatycznym. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę oraz pełen zakres usług oferowanych przez nas. Serdecznie Państwa zapraszamy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę oraz pełen zakres usług oferowanych przez nas. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 07 04 2011 szczegóły wpisu
 • BTK IT - Outsourcing IT

  BTK IT - Outsourcing IT

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatyczno-technicznej firm. Zastosowanie nowoczesnych, funkcjonalnych praktyk poprawi funkcjonowanie Państwa firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na opracowanie skutecznych rozwiązań, dopasowanych do profilu działalności danej firmy. Nasza polityka to maksymalna skuteczność przy zachowaniu rozsądnych cen.Oferujemy:
  • Sprzedaż i serwis urządzeń komputerowych
  • Dystrybucja oprogramowania
  • Budowa i obsługa sieci
  • Odzyskiwanie danych
  • Grafika i Strony Internetowe
  • Hosting oraz obsługa domen
  • Zaawansowana obsługa wymiany danych
  • Techniczna i informatyczna obsługa konferencji i eventów
  • Przenoszenie stanowisk pracy.

  Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

  Data dodania: 07 02 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Outsourcing - nowa strona:

Adres: