Pogrzebowe usługi

 • www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe

  www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Pogrzebowego FENIX. Nasza siedziba znajduje się w Lubinie a działalność w branży prowadzimy już od 1997 roku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, organizacją pochówków a także kremacjami. Można nam także zlecić wykonanie nagrobku i trumny a co więcej zajmujemy się sprzedażą odzieży żałobnej damskiej i męskiej. Pomagamy w załatwieniu formalności i umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Po więcej informacji wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 11 2020 szczegóły wpisu
 • centrum-wroc.pl

  centrum-wroc.pl

  Zakład pogrzebowy Centrum K.Kubicki we Wrocławiu świadczy usługi pogrzebowe, które obejmują całościową obsługę pochówku we wszystkich obrządkach religijnych, również świeckie. Na życzenie klienta podejmujemy się też dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności oficjalnych. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn oraz potrzebnych akcesoriów. Umożliwiamy ponadto transport, a nasze samochody pogrzebowe są całkowicie dopasowane do przewozu zwłok i dysponują odpowiednim atestem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.marcinkiewicz-pogrzeby.pl

  www.marcinkiewicz-pogrzeby.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę zakładu pogrzebowego Marcinkiewicz. Nasza siedziba mieści się w Wilamowicach i Kozach w województwie śląskim a działalność w branży funeralnej prowadzimy już od 2002 roku. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe związane z transportem zmarłego, tanatokosmetyką, organizacją pogrzebu tradycyjnego, kremacyjnego, religijnego bądź bezwyznaniowego a także sprzedaż trumien, urn, krzyży, nagrobków, kwiatów i wieńców. Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami a dodatkowo pomagamy w uzyskaniu odszkodowania. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 07 10 2020 szczegóły wpisu
 • zakladpogrzebowycalvaria.pl

  zakladpogrzebowycalvaria.pl

  Całodobowa organizacja pogrzebów i pomoc w sprawach urzędowych to oferta Zakładu usług pogrzebowych Calvaria w Jednorożcu. Zajmujemy się wszechstronnym przygotowaniem do pogrzebu zarówno pod kątem formalnym, jak i samego zmarłego, proponując wyjazdy kremacyjne, przechowanie ciała w chłodni oraz tanatokosmetykę (przygotowanie zmarłego do ceremonii). Aranżujemy również specjalne wieńce oraz wiązanki pogrzebowe na indywidualne zamówienie. W razie potrzeby prosimy o kontakt.

  Data dodania: 07 10 2020 szczegóły wpisu
 • maslakiewicz.pl

  maslakiewicz.pl

  Przedstawiamy Państwu propozycję Domu Pogrzebowego Maślakiewicz, który znajduje się w Łodzi. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Odciążamy klientów w wypełnianiu wszelakich formalności. Zajmujemy się przewozem zmarłego oraz proponujemy profesjonalną kosmetykę pośmiertną. Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne z trumną bądź pogrzeby urnowe. Wykonujemy wiązanki pogrzebowe oraz wieńce pogrzebowe, zawsze ze świeżych kwiatów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Więcej informacji na temat opisanej oferty mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2020 szczegóły wpisu
 • pogrzebykalisz.pl

  pogrzebykalisz.pl

  Zakład Pogrzebowy HERMES S.C. w Kaliszu realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe, obejmujące zorganizowanie godnej uroczystości pogrzebowej oraz pełny nadzór nad wszelkimi sprawami formalnymi. Zapraszamy osoby z terenu całej Polski - zapewniamy całodobowy przewóz ciał do naszej chłodni oraz obsługę spraw urzędowych typu ZUS, KRUS. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy trumny i urny, wieńce, klepsydry, nekrologi. Aby zlecić nam zorganizowanie pochówku i dowiedzieć się, jakie dokumenty trzeba przygotować, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • pogrzeby-wroclawscy.pl

  pogrzeby-wroclawscy.pl

  Dom pogrzebowy Wrocławscy w Warszawie zajmuje się wszechstronną organizacją ceremonii pogrzebowych zarówno wyznaniowych, jak i świeckich. Oferujemy całkowitą organizację ceremonii, jej oprawy dekoracyjnej oraz muzycznej, jak również formalności związanych z pochówkiem zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego. Polecamy transport zmarłych na terenie całego kraju - dysponujemy własne karawany, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową obsługę w tym zakresie. Gwarantujemy wysoki standard, godne warunki ostatniej posługi i pełen profesjonalizm. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2020 szczegóły wpisu
 • resurrexit.pl

  resurrexit.pl

  W Katowicach znajduje się zakład pogrzebowy Resurrexit, który usługi świadczy już od 1992 roku. Oferuje pomoc w organizacji pochówku, prowadzeniu ceremonii świeckiej i każdego wyznania a także przewóz i eksportację zmarłego. Firma posiada własną, odpowiednio przygotowaną kaplicę i prowadzi sprzedaż wieńców, palm, trumien, urn, tabliczek oraz krzyży. Zapewnia również busy lub autokary dla gości oraz oprawę muzyczną pochówku. Gwarantuje rzetelność, bezgotówkowe rozliczenie usług a ponadto profesjonalizm. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 23 08 2020 szczegóły wpisu
 • arkaolsztyn.pl

  arkaolsztyn.pl

  Podstawowe usługi pogrzebowe, pomoc przy formalnościach i oprawę ceremonii pogrzebowej oferuje w Olsztynie firma Arka. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych we wszystkich obrządkach religijnych, również świeckich. Organizujemy kremację, kopiemy groby, drukujemy klepsydry. Proponujemy też odbiór zmarłych z domów, szpitali i hospicjów. Dysponujemy nowymi karawanami marki Mercedes spełniającymi wszystkie wymogi sanitarne. Wszystko uzgadniamy z klientem. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 08 2020 szczegóły wpisu
 • Zakład pogrzebowy Katowice

  Zakład pogrzebowy Katowice

  Zmarła bliska Ci osoba? Całą dobę jesteśmy do twojej dyspozycji. Podpowiemy jakie dokumenty skompletować, bezpłatnie załatwimy formalności w urzędach, kościele, na cmentarzu oraz rozwiesimy nekrologi. Przewieziemy zmarłych z domu, szpitala, hospicjum, domu opieki społecznej do naszych chłodni. Zadbamy, by zmarła osoba z poszanowaniem godności, zależnie od płci została fachowo przez nasza prosektantkę lub prosektanta właściwie przygotowana do pochówku. Jako nieliczni przywracamy naturalny wygląd wykonując balsamację i rekonstrukcję pourazowa ciała. Wszystko w jednym miejscu. W naszej kaplicy w spokoju pożegnasz bliską Ci osobę. Zamówione kwiaty przywieziemy do kaplicy lub kościoła przed pogrzebem. Dzięki oprawie muzycznej trębacza pogrzeb będzie bardziej uroczysty. Po pogrzebie sprzątamy grób i montujemy obudowę drewnianą lub nagrobek. Rozliczamy się bezgotówkowo z ZUS, KRUS i MSWiA. Do dyspozycji uczestników pogrzebu autobus lub bus.

  Data dodania: 03 08 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Pogrzebowe usługi - nowa strona:

Adres: