Redakcja tekstów

 • Korekta książek firma

  Korekta książek firma

  Korekta tekstów to jedna z wiodących usług świadczonych przez firmę Exante. W ramach prowadzonej działalności wydawniczej wykonujemy profesjonalną redakcję i korektę książek naukowych z różnych dziedzin nauki i dyscyplin naukowych. Realizujemy korektę tekstów, takich jak: monografie naukowe,
  artykuły naukowe,
  prace habilitacyjne,
  rozprawy doktorskie,
  prace promocyjne (magisterskie, dyplomowe),
  inne dzieła o profilu naukowym.
  Korektę tekstu zlecają nam osoby prywatne (m.in. studenci, doktoranci, pracownicy naukowi) i firmy (m.in. oficyny wydawnicze, drukarnie, instytucje edukacyjne). Korektę tekstów wykonujemy na komputerze (w trybie śledzenia zmian), w ramach jednego lub dwóch czytań. Korekta tekstu obejmuje tekst główny i tekst dodatkowy, mianowicie: przypisy, zestawienia bibliograficzne, aneksy, słowniki terminów, załączniki i inne. Każda praca naukowa wymaga korekty językowej, stylistycznej, merytorycznej czy technicznej. Dla osób aktywnie publikujących swoje prace i zainteresowanych korektą tekstów oferujemy atrakcyjne pakiety abonamentowe. Korektę książki bardzo często poprzedza redakcja. Ta ostatnia polega m.in. na sprawdzeniu logicznej struktury utworu czy wychwyceniu błędów merytorycznych. Pełna usługa polega na zaangażowaniu w prace nad tekstem redaktora i korektora.

  Data dodania: 23 11 2019 szczegóły wpisu
 • Grafologia

  Grafologia

  Grafologia to badanie pisma, które umożliwia stwierdzenie autentyczności danego dokumentu. Jeżeli zastanawiasz się, czy umowa przez Ciebie zawarta została podpisana przez właściwą osobę, odwiedź Pracownię Ekspertyzy Dokumentów i Psychografologii. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, co mówi o Tobie Twoje pismo, możesz skorzystać z usługi analizy pisma pod kątem psychologicznym. Sprawdź sam i odwiedź stronę e-grafolog.pl!

  Data dodania: 05 08 2014 szczegóły wpisu
 • Editing Perfection

  Editing Perfection

  Editing Perfection to profesjonaliści zajmujący się redagowaniem treści po angielsku. Jako rodowici Amerykanie - wszyscy pracownicy mają dużą erudycję, która pozwala na perfekcyjne wykonanie korekty każdego tekstu – odnajdziemy wszystkie błędy i doprowadzimy do tego, że wasz tekst zmieni się w całkowicie poprawny. Teksty do redagowania mogą Państwo przesyłać drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą.

  Data dodania: 23 03 2013 szczegóły wpisu
 • Korekta i redakcja tekstów KorektArt

  Korekta i redakcja tekstów KorektArt

  Oferuję redakcję językową oraz korektę: list i wszelkich tekstów (wizytówka, zaproszenie, ulotka, broszura, CV, praca dyplomowa, rozprawa naukowa, nowela, trzytomowa powieść, artykuł prasowy, list miłosny, anonim, kronika rodzinna, e-book, niefuturystyczny wiersz i inne), w dowolnej formie (dokumenty w formacie: .doc, .docx, .rtf, .wps, .odt, .pdf oraz wydruki). Dla każdego (klient indywidualny, firmy – w tym wydawnictwa).

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
 • Przepisywanie tekstów Warszawa

  Przepisywanie tekstów Warszawa

  Nasza firma przepisywanie24.pl frapuje się fachowo przepisywaniem wszelakiego typu tekstów w tym między innymi rękopisów, maszynopisów, czy nagrań. W naszym zakładzie najogromniejszy nacisk stawiamy na jakość wykonywanych usług, dzięki temu masz pewność że wszystkie zlecenia dokonamy z należytą starannością. Polska firma kompetentnie zrealizuje dla ciebie między innymi przepisywanie prac, wprowadzanie danych, transkrypcje nagrań czy transkrypcje wywiadów. Sprawdź cennik przepisywania dokumentów aby przekonać się o najlepszych cenach oferowanych przez naszą firmę. Jeżeli z kolei ciekawi cię praca wprowadzanie danych sprawdź czy aktualnie nikogo nie poszukujemy.

  Data dodania: 26 09 2012 szczegóły wpisu
 • Przepisywanie dokumentów

  Przepisywanie dokumentów

  Podejmujemy się zleceń mających na celu przepisanie tekstów. Powierzone nam zadania wykonujemy standardowo w ciągu 48 godzin. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecenie wykonać dużo szybciej, wtedy jeszcze pobieramy dodatkową opłatę. Cechuje nas rzetelność, sumienność oraz dbałośc o poufność powierzonych nam informacji. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług, na pewno będą Państwo się na nas nie zawiodą

  Data dodania: 13 06 2012 szczegóły wpisu
 • Przepisywanie tekstów, dokumentów

  Przepisywanie tekstów, dokumentów

  Firma przepisywanie.com.pl zajmuje się profesjonalnie przepisywaniem wszelkiego rodzaju tekstów w tym między innymi rękopisów, maszynopisów, czy nagrań. W naszej firmie największy nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług, dzięki czemu masz pewność że wszystkie zlecenia wykonamy z należytą starannością. Warto zlecić na próbę pewną część materiałów aby przekonać się o jakości wykonywanych prac w naszej firmie.

  Data dodania: 05 06 2012 szczegóły wpisu
 • Stenogramy rozmów

  Stenogramy rozmów

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem stenogramów rozmów, stenogramów nagrań, wywiadów, konferencji. Wszystkie zlecenia wykonujemy z największą starannością, przez co jakość jest na najwyższym poziomie, a z drugiej strony zachowujemy niską cenę, dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni. Zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź najlepsze warunki jakie to właśnie my jesteśmy w stanie ci zaoferować.

  Data dodania: 24 05 2012 szczegóły wpisu
 • Korekta tekstu

  Korekta tekstu

  Zapraszam Wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą profesjonalnej korekty tekstu w języku polskim. Swoje usługi wykonuję rzetelnie oraz z największą możliwą starannością. To co mnie wyróżnia na rynku, to z pewnością wieloletnie doświadczenie oraz zapał, którym kieruje się w swojej pracy. Zapraszam Wszystkich Państwa na moją stronę WWW. Na jej łamach poznacie Państwo również inne usługi, które wykonuję w tym zakresie.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Korekta i redagowanie tekstów

  Korekta i redagowanie tekstów

  Klienci, najczęściej nieświadomie, wybierają produkty bądź usługi tych firm, które przedstawiły oferty z mniejszą liczbą błędów językowych. Jeżeli masz wątpliwość, czy Twój tekst nie zawiera błędów lub nie masz czasu / możliwości / chęci na ich wyszukiwanie w swoim tekście, skontaktuj się ze specjalistą. Doświadczenie, wiedza, terminowość i dokładność. Poprawiam błędy, szanując styl autora. Korektorka zaprasza.

  Data dodania: 15 03 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Redakcja tekstów - nowa strona:

Adres: