Renowacja przedmiotów

 • TOP-GUN naprawa broni Warszawa

  TOP-GUN naprawa broni Warszawa

  Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z atrakcyjną propozycją Top-Gun. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rusznikarstwa. Proponujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług rusznikarskich. Zajmujemy się zarówno bronią krótką, jak i długą. Gwarantujemy, iż naprawa oraz modernizacja broni wykonywana jest przez wykwalifikowany personel. Posiadamy koncesję MSWiA. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze dane teleadresowe i pełna propozycja znajdują się na stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 15 12 2015 szczegóły wpisu
 • Renowacja antyków – szeroki zakres usług – pracownia Antyk

  Renowacja antyków – szeroki zakres usług – pracownia Antyk

  Pracownia „Antyk” zaprasza do oferty renowacja antyków. Istniejąca już od ponad 25 lat w branży firma „Antyk” swoje prace wykonuje fachowo, przy użyciu dawnych metod oraz naturalnych środków. Prowadzimy również doradztwo, sprzedaż oraz skup mebli antycznych. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy „Antyk” z Krapkowic. Znajdziesz u nas także galerię renowacji antyków oraz ich aranżacji. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 01 2013 szczegóły wpisu
 • Renowacje przedmiotów liturgicznych

  Renowacje przedmiotów liturgicznych

  Firma ARGENTUM RENOWACJE zajmuje się renowacją przedmiotów sakralnych. Świadczymy takie usługi jak złocenie, srebrzenie, miedziowanie, niklowanie jak i rodowanie. Odnawiamy także przedmioty liturgiczne, antyki, dzieła sztuki oraz elementy techniki. Na naszej stronie przedstawiamy wykonane już prace, które świadczą o nienagannej jakości usług naszej firmy. Proponujemy atrakcyjne ceny za świadczone usługi. Kolejnym atutem jest fakt, że na nasze prace udzielamy gwarancji. Więcej szczegółów uzyskasz odwiedzając naszą stronę srebrzenie.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2012 szczegóły wpisu

Renowacja przedmiotów - nowa strona:

Adres: