Saperskie

 • Usługi saperskie

  Usługi saperskie

  Niewiele jest w naszym kraju firm takich jak Biuro Obsługi Inwestycji. BOI cechuje się przede wszystkim rozległym progiem udzielanych usług. Zasięg prac saperskich i budowlanych wykonywanych przez BOI trzeba określić jako bardzo szeroki. Są to nie tylko budowlane nadzory inwestycyjne, ale także takie projekty jak rozminowanie podwodne, usługi saperów tudzież inne zaawansowane prace podwodne.

  Rozminowanie realizowane przez BOI to usługa bardzo fachowa. Wszelkie prace saperskie prowadzone są przez wykwalifikowanych i uprawnionych do tych zadań specjalistów. Usługi saperskie to ogół działań mających na celu usunięcie niewypałów, przeszukania i zabezpieczenia terenu czy też wywózki zagrożonych elementów.

  Jeżeli idzie o prace podwodne to ciężko odszukać w Polsce równie dobrą firmę. Szczególnie jeżeli poszukujemy firmy do przeprowadzenia podwodnych prac saperskich. Nie musimy się zastanawiać również, gdy w grę wchodzi oczyszczanie podwodne. Wprawa, fachowość i skuteczne działanie to niewątpliwie ich domena!

  Data dodania: 11 01 2011 szczegóły wpisu
 • Rozminowanie terenu

  Rozminowanie terenu

  Firma DIKAR działa od 1990 r. oferując profesjonalne usługi saperskie, na terenie całego kraju. Wiodącą działalnością firmy DIKAR jest rozminowanie, nadzór saperski, wyburzenia kominów, roboty wyburzeniowe, wyburzenia obiektów, obsługa saperska robót budowlanych. Dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem wykrywającym, który pozwala na kompleksową obsługę saperską powierzonych prac. Zatrudniamy w firmie wykwalifikowanych pracowników, wielokrotnie sprawdzonych podczas wykonywania różnych prac z materiałami niebezpiecznymi oraz posiadają uprawnienia do wykonywania prac inżynieryjnych przy użyciu bojowych środków minerskich oraz duże doświadczenie w pracach związanych z oczyszczeniem terenu, zdobyte podczas pełnienia zawodowej służby wojskowej, oraz wieloletniej działalności firmy. Właściciel firmy Dariusz Kruszyński z wykształcenia inżynier saper od 1982 roku, po ukończeniu Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Inżynieryjnych we Wrocławiu pracuje z materiałami wybuchowymi, co zaowocowało bogatym doświadczeniem w prowadzeniu prac z wykorzystaniem materiałów niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.

  Data dodania: 07 06 2010 szczegóły wpisu

Saperskie - nowa strona:

Adres: