Spacery wirtualne, panoramy 360

 • Profesjonalne prezentacje 360 HerzigStudio

  Profesjonalne prezentacje 360 HerzigStudio

  Wykonujemy profesjonalne zdjęcia 360 oraz statyczne fotografie typu packshot w oparciu o wielo-letnie doświadczenie zawodowe. Posiadamy profesjonalnie wyposażone studio fotografii reklamowej w lampy błyskowe, stół i namiot bezcieniowy, specjalny sprzęt do animacji 3D. Packshoty tworzymy w Warszawie i okolicach. Do każdego zlecenia fotografii podchodzimy indywidualnie oferując zawsze bardzo wysoką jakość i unikalny sposób fotografowania produktów. Dziesiątki firm i klientów indywidualnych zaufało HerzigStudio, możesz i Ty do nich dołączyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszym dużym portfolio.

  Data dodania: 25 05 2015 szczegóły wpisu
 • Rekomendowany fotograf google

  Rekomendowany fotograf google

  Wirtualna wycieczka po Twojej firmie w Google Street View. Jest to okazja, by pokazać Twoją firmę klientom z całego świata. Klienci zobaczą ją od środka na wysokiej jakości zdjęciach w formacie 360 stopni w stylu Google Street View. Klienci będą mogli obejrzeć wnętrza, Twojej firmy i poczuć ich atmosferę podczas wirtualnej wycieczki widocznej w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google oraz na Twojej stronie firmowej Google+ Lokalnie. Do strony firmowej Google+ Lokalnie możesz łatwo dodać adres swojej witryny i mediów społecznościowych, by przyciągnąć jeszcze więcej potencjalnych klientów.

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Zdjęcia 360

  Zdjęcia 360

  Witryna internetowa market360.co zawiera zbiór fotografii produktowej w formie prezentacji 360. Nasz portal został stworzony dla wytwórców, fotografów oraz sklepów internetowych. Pomagamy w dystrubucji specjalistycznych zdjęć. Wszystkie nasze prezentacje 360 oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Wpływ na cenę ma możliwość kilkukrotnej sprzedaży jednej prezentacji. Wymyślone przez nas pośrednictwo w sprzedaży umożliwia dotarcie do wielu zainteresowanych klientów. Przygotowaliśmy możliwość umieszczania i poszukiwania prezentacji w wielu popularnych kategoriach.

  Data dodania: 22 12 2014 szczegóły wpisu
 • Wirtualne spacery - Pokazbiznes.pl

  Wirtualne spacery - Pokazbiznes.pl

  Oferujemy profesjonalne wykonanie wirtualnych spacerów już od dwóch panoram sferycznych. Firma zajmuje się także projektowaniem stron internetowych, fotografia przemysłową oraz tworzeniem filmów promocyjnych. Pokazbiznes.pl specjalizuje się również w wykonywaniu wirtualnych wizyt dla nieruchomości. Zakres naszych usług obejmuje całą Polskę pomimo tego, że siedziba firmy znajduje się w województwie zachodniopomorskim.

  Data dodania: 06 04 2013 szczegóły wpisu
 • Zdjęcia 360

  Zdjęcia 360

  Jeżeli szukasz interesującego sposobu na promocję własnego przedsiębiorstwa i produktu, skorzystaj z naszej oferty. InterFoto360 to firma specjalizująca się w wykonywaniu zdjęć w wysokiej rozdzielczości, z których przygotujemy dla Ciebie niezwykle atrakcyjne panoramy sferyczne oraz wirtualne wycieczki po wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz u nas także zamówić trójwymiarowe zdjęcia przedmiotów, dzięki którym klient zobaczy Twój produkt z każdej strony. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty. Dla stałych klientów lub sporych zamówień przewidujemy atrakcyjne promocje.

  Data dodania: 19 01 2013 szczegóły wpisu
 • Wirtualne spacery

  Wirtualne spacery

  Spacery przez Internet! Oferujemy naszym klientom wirtualne wycieczki inaczej wirtualne spacery. Opieramy się na wykształceniu oraz doświadczeniu. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz zwiedzać pewne miejsca przez Internet. Jest to wirtualna prezentacja danych miejsc itp. przy pomocy zdjęć. Zapraszamy serdecznie. Oferujemy ponadto tworzenie stron WWW oraz pozycjonowanie serwisów internetowych itp.

  Data dodania: 04 12 2012 szczegóły wpisu
 • Spacery wirtualne i panoramy 3d

  Spacery wirtualne i panoramy 3d

  Nasza firma zajmuje się nowoczesną formą reklamy i marketingu, jaką jest trójwymiarowa wizualizacja obiektów turystycznych, wypoczynkowych, czy biznesowych. Jesteśmy w stanie wykonać spacer wirtualny po każdym obiekcie, począwszy od kościoła, poprzez hotele i restauracje, z dużymi obiektami sportowymi włącznie. Dzięki naszemu zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, państwa strona stanie się o wiele atrakcyjniejsza poprzez wykonany przez nas spacer wirtualny. Wykonujemy każde zlecenie bez względu na wielkość czy nietypowość.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 28 09 2012 szczegóły wpisu
 • Portal fotograficzny - panoramy sferyczne, wirtualne zwiedzanie

  Portal fotograficzny - panoramy sferyczne, wirtualne zwiedzanie

  Portal fotograficzny zaprasza do zapoznania się z wiedzą z działów: fotografia panoramiczna, ślubna, wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne. Znajdziesz tu porady, ciekawostki na temat obrazów oraz dodatkowo publikacje doświadczonego fotografa. Nie wyłącznie fotograf amator znajdzie tu coś dla siebie. Naucz się robić przepiękne zdjęcia! Nie potrzebujesz do tego specjalistycznego sprzętu, niemniej jednak profesjonalnej wiedzy! Odwiedź najlepszy portal fotograficzny, czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 20 06 2012 szczegóły wpisu
 • Wirtualne spacery 360

  Wirtualne spacery 360

  Wycieczki wirtualne odniosły duży sukces w marketingu. Klienta można dokładniej zainteresować reklamowanym przedmiotem albo miejscem przy udziale panoram 360°. W niektórych reklamach będzie użyteczna jedna panorama 360°, ale większe wrażenie może spowodować stworzenie wirtualnego pokazu złożonego z kilkunastu zdjęć panoramicznych. Wirtualny spacer aby wytworzyć jak największy efekt na widzu powinien posiadać wmontowanych dużo multimediów. Do tego typu elementów dodatkowych można zaliczyć przykładowo film video. Inne dodatki jak animacje flash też powiększają uwagę oglądającego. Po zastosowaniu panoram wykonanych przy pomocy HDR można poprawić efektywność produktu wyjściowego.

  Data dodania: 15 06 2012 szczegóły wpisu
 • Panoramy 360

  Panoramy 360

  Panoramy 360° odniosły wielki sukces na rynku reklamy internetowej. Internautę można o wiele bardziej zainteresować reklamowanym towarem albo miejscem za pomocą wirtualnych spacerów. Czasami będzie użyteczne samo zdjęcie panoramiczne, ale lepszy efekt wywrze stworzenie spaceru wirtualnego sklejonego z wielu zdjęć panoramicznych. Wirtualny pokaz w celu wytworzenia jak najlepszego wrażenia na kliencie może mieć wiele dodatków multimedialnych. Do proponowanych elementów multimedialnych należy dla przykładu podkład dźwiękowy. Inne dodatki jak animacje flash także zwiększają uwagę oglądającego. Po zastosowaniu techniki HDR do panoram sferycznych możemy poprawić efektywność panoramy 360°.

  Data dodania: 07 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Spacery wirtualne, panoramy 360 - nowa strona:

Adres: