Sprzątanie

 • Pogotowie Pożarowe

  Pogotowie Pożarowe

  Zlokalizowana w Katowicach firma Pogotowie Pożarowe oferuje profesjonalne sprzątanie po pożarze. Kieruje swoją ofertę do klientów prywatnych i firmowych z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i innych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Jako zespół wykwalifikowanych techników zapewnia szybką i solidną realizację każdego zlecenia. Działa 7 dni w tygodniu. Na ofertę składa się likwidacja szkód pożarowych i osuszanie obiektów po zalaniu.

  Data dodania: 13 03 2021 szczegóły wpisu
 • Grupa VIP - firma sprzątająca Kraków

  Grupa VIP - firma sprzątająca Kraków

  GRUPA VIP Cleaning and Security Services specjalizuje się w usługach porządkowych oraz profesjonalnym serwisie sprzątającym dla Wymagających zapewniając kompleksową obsługę każdej nieruchomości, każdego obsługiwanego obiektu: biur, firm na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

  GRUPA VIP CSS działa też na terenie całej Małopolski i Śląska oferując serwis z zakresu prowadzonych przez siebie usług porządkowych, sprzątających, portierskich, recepcyjnych i innych.

  Data dodania: 21 02 2021 szczegóły wpisu
 • kompleks24.pl

  kompleks24.pl

  Kompleksowe usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic świadczy firma Kompleks Dariusz Wojciechowski. Oferujemy najwyższej jakości usługi sprzątania biur i lokali użytkowych, jak również prace porządkowe terenów zewnętrznych. Realizujemy sprzątania na rzecz wspólnot mieszkaniowych i administracji osiedli mieszkaniowych, zapewniając bezpieczeństwo wykonywanych przez nas prac, komfort i dyskrecję. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, zaznajomienia z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca

  firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca

  Całościowe, efektywne i ekspresowe sprzątanie na terenie Poznania i okolic oferuje firma sprzątająca TSUNAMI Agata Roszkiewicz z Poznania. W zakresie usług realizujemy m. in. odkurzanie, czyszczenie podłóg, sprzątanie, odkurzanie i mycie klatek schodowych. Sprzątamy sklepy i odświeżamy witryny, banery, szyldy i reklamy. W ramach sprzątania poremontowego i pobudowlanego segregujemy pozostały materiał budowlany, odpylamy obiekt i kompleksowo myjemy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 11 2020 szczegóły wpisu
 • anilop.org

  anilop.org

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Anilop, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów i terenów zewnętrznych. Można nam powierzyć utrzymanie czystości w domach, biurach, szpitalach, ośrodkach kultury, centrach handlowych, restauracjach, halach magazynowych, firmach i w wielu innych miejscach. Zajmujemy się także myciem okien, posadzek i wykładzin i odśnieżaniem. Proponujemy korzystne formy współpracy, profesjonalizm i efektywność. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • apcwroclaw.pl

  apcwroclaw.pl

  Firma APC proponuje satysfakcjonujące sprzątanie i usługi porządkowe, które obejmują obiekty służby zdrowia i budynki użyteczności publicznej, hale i magazyny, budynki biurowe czy wspólnoty mieszkaniowe. Dbamy o nawierzchnie, wykonując specjalistyczne prace czyszczące i regeneracyjne, zajmujemy się myciem okien i elewacji, a także obsługą terenów zielonych. Polecamy oprócz tego usługi ochrony mienia oraz usługi ochrony osobistej. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

  pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

  Firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o.o. we Wrocławiu dostarcza wszechstronną, profesjonalną obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu zarówno hal produkcyjnych czy biur, jak i mieszkań oraz domów. Oferujemy porządkowanie hal produkcyjnych i magazynowych, sprzątanie po budowie, sprzątanie gabinetów. Zakres naszych usług obejmuje dodatkowo mycie i polimeryzację podłóg, pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie rolet i żaluzji. Pielęgnujemy też tereny zielone. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • sprzatanie-aist.pl

  sprzatanie-aist.pl

  Jeżeli poszukujesz firmy sprzątającej w Wołominie, zapraszamy do skorzystania z usług firmy AIST, która zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątania. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w obiektach tj. biura, wspólnoty mieszkaniowe i pomieszczenia socjalne. Swoje usługi świadczymy także w zakresie prywatnych domów i mieszkań, a prace realizujemy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Szeroka i elastyczna oferta pozwoli znaleźć każdemu to, czego potrzebuje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • eps-gdansk.pl

  eps-gdansk.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Euro-Podłoga-System, która znajduje się w Gdańsku. Świadczymy rozmaite usługi sprzątające w domach i mieszkaniach, biurach, halach produkcyjnych i mieszkaniach. Zasięg naszych usług obejmuje codzienne sprzątanie, prace porządkowe po remontach i budowach, a także prace w miejscach z utrudnionym dostępem. Wykonujemy również konserwacje różnorodnych powierzchni i czyścimy wykładziny dywanowe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i skuteczne wysokiej jakości środki czystości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie wyszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • higienika.eu

  higienika.eu

  Firma Higienika w Lublinie zajmuje się świadczeniem usług sprzątających. Gwarantujemy wszechstronne utrzymanie czystości hoteli, obiektów biurowych, przychodni, gabinetów, obiektów magazynowych oraz obiektów rekreacyjno-sportowych. Dbamy również o czystość hal produkcyjnych, apartamentów i domów po budowie, jak również wspólnot mieszkaniowych. Dostarczamy fachową chemię godpodarczą i środki czystości, co gwarantuje całościowe utrzymanie czystości. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: