Szewskie usługi

 • Buty od szewca - pracowniaobuwia.pl

  Buty od szewca - pracowniaobuwia.pl

  Pracownia obuwia Jacek Okułowicz, której siedziba znajduje się w Białymstoku, oferuje klientom możliwość przygotowania obuwia na miarę. Ponadto proponujemy duży zakres usług związanych z reperacją obuwia. Precyzyjnie traktujemy każdą czynność. Wszystkie buty przygotowywane są ręcznie, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość każdego wyrobu. Kooperujemy tylko z renomowanymi dostawcami, dlatego dysponujemy świetnymi materiałami. Zapraszamy klientów do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Naprawa obuwia

  Naprawa obuwia

  Firma BRABUT to firma z dużym doświadczeniem w naprawach obuwia jak i produkcji podzespołów do obuwia. Istnieje już 23 lata. Słyniemy z rzetelnie i fachowo wykonywanych usług, a naszą dewizą jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Służymy Państwu kompleksową i fachową obsługą, jak również radą i pomocą z zakresu pełnej naprawy i konserwacji obuwia.Nasza firma pozyskała szerokie grono zaufanych klientów. Wysokie doświadczenie rzemieślnicze, oraz stosowanie najwyższej jakości materiałów, gwarantują Konsumentowi niezawodność usługi.

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • Hardy Multiserwis - Płock, Warszawa, Rzeszów

  Hardy Multiserwis - Płock, Warszawa, Rzeszów

  Hardy Multiserwis to firma prężnie rozwijająca się w Polsce. Swoje siedziby posiada w miastach takich jak: Płock, Warszawa, Rzeszów. Usługi, które wykonuje na miejscu to m.in.: dorabianie kluczy domowych, samochodowych wraz z immobilizerem, klucze do skrzynek pocztowych, wyrób pieczątek, naprawa obuwia, paski oraz baterie do zegarków. W swej sprzedaży posiadamy także ciekawy asortyment, np: zegarki bardzo znanych marek. Firma w swojej ofercie posiada także możliwość grawerowania na różnorodnym materiale: puchary, pamiątki.

  Data dodania: 03 07 2012 szczegóły wpisu
 • Szewc Sosnowiec

  Szewc Sosnowiec

  Oficjalna strona zakładu szewskiego Naprawa obuwia Artur Różalski w Sosnowcu. Firma dokonuje napraw obuwniczych zarówno typowych jak i nietypowych. Możliwe są usługi natychmiastowe (do 30 minut od oddania obuwia). Zakład czynny jest we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 16. Odbiór obuwia w ciągu 1-3 dni roboczych. Możliwe zlecenia niestandardowe. Cennik oraz dane kontaktowe do szewca w Sosnowcu dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 04 2012 szczegóły wpisu

Szewskie usługi - nowa strona:

Adres: