Szkutnictwo

 • STANISŁAW KOZA kajak dwuosobowy producent

  STANISŁAW KOZA kajak dwuosobowy producent

  Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy z firmą Stanisława Kozy, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją sprzętu wodnego dla firm i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się różnego rodzaju kajaki, łodzie, rowery wodne i kanadyjki. Priorytetem naszej działalności jest solidność i trwałość wyrobów, dlatego staramy się łączyć tradycję z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Mamy wielu zadowolonych Klientów, co świadczy o wysokiej jakości naszych produktów. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z pełną ofertą, zapraszamy do zajrzenia na witrynę internetową.

  Data dodania: 12 06 2017 szczegóły wpisu
 • Produkcja jachtów

  Produkcja jachtów

  Ta strona zawiera jedynie sprawdzone informacje i ciekawe artykuły o jachtach i żeglarstwie. Bardzo często w żeglarstwie rekreacyjnym przydatna jest znajomość zawiązywania węzłów. Dzisiejsza stylistyka uwydatnia bardzo smukłą budowę jachtu żaglowego. Ludzie zainteresowani kupnem jachtu, bez trudu mogą odnaleźć dużo niezbędnych informacji w licznych czasopismach tematycznych. Podczas rejsu jachtem po Chorwacji mamy możliwość obejrzeć mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. W obecnych czasach więcej osób do kilkudniowych wycieczek stosuje jachty. Produkcja jachtów odbywa się przede wszystkim w stoczniach. Poniektóre firmy tworzą jachty motorowe w limitowanych edycjach.

  Data dodania: 20 08 2011 szczegóły wpisu
 • Łodzie motorowe, jachty żaglowe

  Łodzie motorowe, jachty żaglowe

  JANMOR - najstarsza prywatna dok jachtowa w Polsce, założona a kierowana dzięki inż. Andrzeja Janowskiego, produkuje jachty żaglowe a motorowe a wyroby spośród laminatów poliestrowo-szklanych od nad 30 lat. JANMOR - specjalizuje się w tym, co faktycznie potrafi. Forma wyrobów a niezawodność wykonania opiera się na fachowej kadrze produkcyjnej a nowoczesnych technologiach a surowcach. O estetykę a ewolucja wyrobów dbają uznani projektanci a krajowy agregat konstrukcyjny.

  Data dodania: 10 06 2011 szczegóły wpisu
 • Stocznia Jachtowa Scandinavia Yachts

  Stocznia Jachtowa Scandinavia Yachts

  Scandinavia Yachts Prestiż, Komfort, Bezpieczeństwo. Scandinavia Yachts jest producentem jachtów żaglowych i motorowych. Doświadczenie skandynawskie wraz z nowoczesną technologią produkcyjną zaowocowały powstaniem nowoczesnych a zarazem bezpiecznych jachtów budowanych w wersji śródlądowej i morskiej. Wykorzystujemy CNC oraz technologie Vacuum Produkujemy laminaty poliestrowe na formach własnych i powierzonych.

  Data dodania: 17 03 2011 szczegóły wpisu
 • Stocznia jachtowa

  Stocznia jachtowa

  Stocznia jachtowa FRAM zajmuje się już od ponad 30 lat produkcją jachtów różnej wielkości. Na samym początku naszej przygody z tą branżą mieściliśmy się w niewielkim pomieszczeniu, z czasem jednak i wraz ze zdobytym doświadczeniem sukcesywnie się rozwijaliśmy. Zatrudnienie nowych pracowników o różnych specjalnościach przyczyniło się do dalszego rozwoju naszej stoczni. Od lat 90. produkujemy na zamówienie łodzie motorowe, a od 2001 roku również statki rzeczne oraz większe jachty morskie.

  Data dodania: 12 01 2011 szczegóły wpisu

Szkutnictwo - nowa strona:

Adres: