Transkrypcyjne

 • Miasto Tekstu - tłumaczenia, teksty marketingowe

  Miasto Tekstu - tłumaczenia, teksty marketingowe

  Zapraszamy do korzystania z usług jakie oferuje firma Miasto Tekstu. Specjalizujemy się w zapewnianiu naszym klientom wysokiej jakości tekstów marketingowych i tekstów na blogi. Tworzenie tekstów marketingowych może być zajęciem trudnym dla laików - zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu z nami. W Mieście Tekstu oferujemy także tłumaczenia z angielskiego oraz transkrypcje tekstów.

  Data dodania: 30 06 2016 szczegóły wpisu
 • Przepisywanie nagrań z dyktafonu

  Przepisywanie nagrań z dyktafonu

  Firma wykonująca najwyższej próby transkrypcje nagrań - od ręki na najlepszym poziomie dostaniesz wykonane nagrania. Pracujemy z największymi organizacjami na rynku, wykonujemy zlecenia zarówno od osób indywidualnych jak i te najwieksze. Ponad 8-letnie praktyki w branży daje opcję proponowania nam najwyższej jakości wykonywanych usług zachowując najlepsze opłaty transkrypcji nagrań w całej branży. Zobacz sam i zapoznaj się z naszą ofertą na transkrypcje wywiadów. Jak już się przekonasz zapraszamy do kontaktu w sprawie zlecenia nam swoich materiałów.

  Data dodania: 15 10 2013 szczegóły wpisu
 • Kudelski Communications - Interaktywna Platforma Biznesu

  Kudelski Communications - Interaktywna Platforma Biznesu

  Firma Kudelski Communications powstała na bazie rozwoju e-biznesu w Polsce. Zaczęliśmy od świadczenia usług transkrypcji nagrań i tekstów drogą internetową. Tak po pewnym czasie powstała marka Transkryptor. Dzisiaj Transkryptor współpracuje z dużymi firmami oraz klientami indywidualnymi w zakresie transkrypcji nagrań, nagrań wywiadów, spotkań, konferencji, dużych spotkań i posiedzeń sądowych. Oferujemy również nagrania krótkich spotkań i meetingów. Dzięki marce Transkryptor.com wyszliśmy poza granice polski oferując usługi w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych.
  W czasie rozwoju Kudelski Communications zdobyliśmy doświadczenie w szeroko rozumianej promocji marki w środowisku internetowym. Było to niezbędne żeby wypromować nasze usługi. Kudelski Communications to także sztuka i kultura, którą staramy się krzewić u młodych odbiorców internetu w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Usługi profesjonalnej transkrypcji wywiadów, konferencji, nagrań i arbitraży sądowych

  Usługi profesjonalnej transkrypcji wywiadów, konferencji, nagrań i arbitraży sądowych

  Firma Transkryptor oferuje usługi transkrypcji nagrań audio - video, wywiadów konferencji, spotkań, prezentacji, szkoleń pracowniczych, nagrań dyktafonowych, arbitraży i rozpraw sądowych. Korzystamy ze wszystkich nośników nagrań: nagrań mp3, wave, WMA, nagrań dyktafonowych oraz formatów komórkowych. Wykonujemy transkrypcje używając w tym celu specjalnych formatek umożliwiających oznaczanie niesłyszalnych bądź pół-słyszalnych słów i zdań. Po nowelizacji kodeksu cywilnego w kwestii rejestrowania rozpraw sądowych specjalizujemy się w dokładnym transkrybowaniu posiedzeń rozpraw oraz arbitraży sądowych, z zaznaczeniem kodów czasowych i osób wypowiadających się. Nagrania można przesłać do nas z naszej strony z zakładki Wyślij Plik szyfrowanym połączeniem. Zapewniamy pełną poufność dostarczanych materiałów. Nasze usługi obejmują też przepisywanie oraz tłumaczenie dokumentów, w tym dokumentów specjalistycznych z zakresu prawa i nauki, życiorysów, listów motywacyjnych. Na stronach Transkryptora znajduje się nasza szczegółowa oferta wraz z cennikiem.

  Data dodania: 04 07 2012 szczegóły wpisu
 • Transkrypcje - przepisywanie ze słuchu

  Transkrypcje - przepisywanie ze słuchu

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wykonywaniem transkrypcji rozmów, transkrypcji nagrań, wywiadów, konferencji. Zlecenia wykonujemy szybko, sprawnie, przy niskiej cenie, zachowująć najwyższą jakość usług, co jest niewątpliwie rzadkością w dzisiejszych czasach. Warto powierzyć nam swoje wszystkie zlecenia i szybko przekonać się że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 04 2012 szczegóły wpisu

Transkrypcyjne - nowa strona:

Adres: