Usługi archeologiczne

 • Usługi archeologiczne - A. Smaruj

  Usługi archeologiczne - A. Smaruj

  Wykonujemy badania wykopaliskowe oraz nadzory archeologiczne. Stawiamy na dialog z klientem i transparentność jeśli chodzi o zasady współpracy. Zajmujemy się formalnościami. Jesteśmy elastyczni czasowo i dostosowujemy się do terminów zaplanowanych prac budowlanych. Zapaszmy na naszą stronę i do kontaktu z nami. Na naszej stronie znajdziecie państwo szereg informacji na temat prawa i archeologii.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • Badania archeologiczne i antropologiczne

  Badania archeologiczne i antropologiczne

  Nasza firma działa na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Świadczymy usługi archeologiczne - potrzebne inwestorom budowlanym, budującym na terenie zagrożonym archeologiczne.
  Wykonujemy wykopaliska i nadzory. Dodatkowo zajmujemy się analizą kości - badania antropologiczne. Prace wykonujemy rzetelnie i z poszanowaniem czasu i pieniędzy inwestorów.
  Zapaszmy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie

  Data dodania: 17 06 2015 szczegóły wpisu
 • Archeolog Poznań

  Archeolog Poznań

  Archeolog Wrocław, Poznań i Leszno - prowadzimy badania archeologiczne oraz profesjonalne nadzory archeologiczne i usługi archeologiczne - Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Mikołaj Nowakowski - archeolog Leszno, Wrocław, Poznań. Pełny nadzór archeologiczny, ratownicze badania wykopaliskowe, badania szerokopłaszczyznowe. Archeolodzy serdecznie zapraszają Państwa do skorzystania z oferty na kompleksowe usługi archeologiczne. Kliknij link do strony i sprawdź co poleca archeolog.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • Usługi archeologiczne

  Usługi archeologiczne

  Usługi archeologiczne, nadzory archeologiczne, wykopaliska oraz badania archeologiczne to nasza specjalność. Nasza Firma świadczy wszelakie usługi związane z archeologią nie tylko w Krakowie, ale także w całej Polsce. Służymy Państwu niezbędną pomocą i konsultacjami w kontaktach z Konserwatorem Zabytków. Pomagamy także w przygotowywaniu wymaganej dokumentacji. Zapraszamy na naszą stronę usługiarcheo.pl gdzie zapoznają się Państwo z pełną ofertą naszej firmy. Nie boimy się nawet najbardziej wymagając zleceń.

  Data dodania: 16 10 2012 szczegóły wpisu

Usługi archeologiczne - nowa strona:

Adres: