Usługi komunalne

 • rrmetall.com.pl odbiór odpadów

  rrmetall.com.pl odbiór odpadów

  Przedsiębiorstwo R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej zajmuje się skupem, obróbką i sprzedażą metali oraz tworzyw sztucznych, a dodatkowo recyklingiem odpadów papierniczych. Wykonujemy przerób odpadów poprodukcyjnych z płyt kompozytowych, profili PCV lub też okien. Posiadamy niezbędne pozwolenia do obróbki i transportu tworzyw sztucznych. Przeprowadzamy skupy makulatury oraz oferujemy rozległy wybór odpadów papierniczych. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie oraz w określonym terminie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 09 05 2020 szczegóły wpisu
 • www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl

  www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl

  Zakład Usługowo Handlowy Piotr Kijek zajmuje się świadczeniem fachowych usług czyszczenia oraz udrażniania kanalizacji. Firma jest zlokalizowana w miejscowości Soczewka, w województwie mazowieckim. W naszej pracy użytkujemy wielofunkcyjne samochody z zabudową KUTSCHKE i ASSMANN. Dysponujemy pojazdem do czyszczenia z opcją recyklingu wody. Każdy z naszych pojazdów ma ramię teleskopowe, które umożliwia czyszczenie studzienek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. Zapraszamy Państwa do współpracy i do odwiedzenia strony internetowej, gdzie mieści się więcej informacji o zakresie naszej oferty.

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • Wynajem kontenerów Oleśnica

  Wynajem kontenerów Oleśnica

  Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem kontenerów na odpadki budowlane, gruz, śmieci, odpady produkcyjne i inne rzeczy nadające się do wyrzucenia lub utylizacji. Posiadamy samochody w postaci bramowca oraz hakowca. Kontenery mają pojemność od 2 do 36 m3 w zależności od potrzeb. Działamy głównie w powiecie oleśnickim (Oleśnica, Dobroszyce, Bierutów, Dąbrowa) ale nie tylko bo także obrzeża Wrocławia nie stanowią problemu, a dzięki konkurencyjnej cenie możemy rywalizować z sieciówkami. Współpracujemy z firmą zajmującą się utylizacją, a więc jeśli masz potrzebę wywiezienia i utylizacji to możemy przygotować ofertę całościową.
  Jesteśmy poważną firmą, do wykonywanych zadań podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie, tak więc terminy oraz bezpieczeństwo to dla Nas priorytet. Tak więc, jeśli zamówisz usługę przywiezienia kontenera na np. godzinę 10 to możesz być pewny, że o wyznaczonej godzinie będzie Nasz pracownik już czekał.

  Data dodania: 07 05 2017 szczegóły wpisu
 • www.toja.info

  www.toja.info

  Przedsiębiorstwo TOJA, którego siedziba znajduje się w Piasecznie, oferuje klientom duży wybór usług takich jak na przykład wygrodzenie obszarów, wynajem przenośnych toalet, odbiór nieczystości płynnych oraz wiele innych. Szybko wykonujemy każde zlecone prace. Gwarantujemy także klientom specjalistyczną pomoc w zakresie doboru najlepszych produktów do wskazanych wymagań. Proponujemy klientom doskonałą klasę czynności. Osoby zainteresowane przygotowaną propozycją zapraszamy do rozmowy z zatrudnionymi przez nas konsultantami.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • wywozszambachojnice.pl wywóz śmieci

  wywozszambachojnice.pl wywóz śmieci

  Na terenie gminy Chojnice działa firma zajmująca się świadczeniem usług asenizacyjnych a także wywozu śmieci i gruzu. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która na życzenie wystawia faktury VAT albo podpisuje umowę. Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego ciągle pozostajemy do dyspozycji gwarantując świetny kontakt i elastyczność. Zapewniamy wywóz nieczystości płynnych, opróżnianie szamb czy przydomowych oczyszczalni a oprócz tego wywóz wody ze zbiorników deszczowych lub zalanych posesji. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 02 09 2016 szczegóły wpisu
 • PLICHTA Asenizacja Gdańsk

  PLICHTA Asenizacja Gdańsk

  Firma W. J. Plichta z Przodkowa zaprasza serdecznie do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Od lat zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych na obszarze województwa pomorskiego. Proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wykonujemy usługi asenizacyjne, wywóz szamb, opróżnianie zbiorników i toalet. Prócz tego wykonujemy też usługi z zakresu pogotowia kanalizacyjnego proponując udrażnianie kanalizacji, likwidację zatorów oraz inspekcję kanalizacji TV. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług - zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu omówienia szczegółów. Więcej informacji mieści się na naszej stronie www.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • Wywóz nieczystości Warszawa

  Wywóz nieczystości Warszawa

  Jesteśmy rodzinną firmą wyspecjalizowaną w transporcie różnorodnego rodzaju tworzyw, surowców tudzież materiałów. Obejmuje m.in. odstąpienie gruzu, wywóz odpadów na terenie Warszawy, zajmujemy się także transportem / wywozem odpadów chwilowych, materiałów budowlanych (materiały sypkie, takie jak np. piasek, żwir). W ramach oferowanych usług obejmuje się wywóz nieczystości w Warszawie, ładunek ziemi oraz innych sypkich materiałów. Przyjmujemy zamówienia na wywóz śmieci z terenu Warszawy i okolic. Gwarantujemy także załadunek kontenerów, zarówno manualny jak i maszynowy. Klientów, których interesuje wywóz śmieci na terenie Warszawy, transport / wywóz gruzu

  Data dodania: 04 09 2015 szczegóły wpisu
 • CLEAN WORLD wywóz odpadów Kobyłka

  CLEAN WORLD wywóz odpadów Kobyłka

  Opisujemy naszym klientom nowoczesną firmę Clean World. Działamy w branży od 1991 roku dodatkowo cały czas staramy się dokładnie realizować wszystkie zamówienie. Przeprowadzamy wywóz nieczystości stałych również płynnych. Co więcej sortujemy odpady i skupujemy surowce wtórne. Nasza działalność opiera się też na zawodowych usługach transportowych. Na zlecenie klientów wykonujemy kompleksowe roboty koparką i ładowarką. Dbamy o tereny zielone, prowadzimy ich profesjonalną pielęgnację. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni również instytucje. Pracujemy między innymi na zlecenie szpitali, jednostek wojskowych, zarządu cmentarzy, sądów. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 29 12 2014 szczegóły wpisu

Usługi komunalne - nowa strona:

Adres: