Zakupy grupowe

Zakupy grupowe

Ocena: 3.0/10 (22 głosów)Ostatnio w Internecie coraz częściej można się spotkać z informacjami dotyczącymi zakupów grupowych. Czym one w zasadzie są? Jest to taki rodzaj zakupów, który daje możliwość uzyskania dużej zniżki na jakiś produkt, jednak warunkiem jest zebranie licznej grupy chętnych kupna owego przedmiotu lub usługi. Nie trzeba prosić znajomych o aktywizację - na danej stronie internetowej można dołączyć do grupy osób, które chcą kupić ten sam produkt. Niektóre serwisy jedynie mogą wspomóc konto użytkownika za dodatkową rekrutację znajomych.
Jeśli chodzi o zniżki - wahają się one między 40% a nawet 80%. Różnorodność usług i produktów jest ogromna - można znaleźć zniżki na artykuły spożywcze, akcesoria domowe, sesje zdjęciowe, imprezy okolicznościowe, zabiegi kosmetyczne, kursy językowe, bilety do kina, odzież i wielu, wielu innych.
Jednym z takich portalów, na których istnieje możliwość dokonania zakupów grupowych jest deal. pl. Można tam dokonać wielu ciekawych zakupów, przy czym zadowolenie klienta będzie maksymalne. Wszystkie produkty i usługi znajdują się w odpowiednich kategoriach, co sprawia, że poszukiwanie tego, co jest potrzebne jest proste i nieskomplikowane. Serwis ponadto, eliminuje problem oszustwa - nie ma takiej możliwości żeby zapłacić za usługę czy produkt i go nie otrzymać. Deal ma również wiele ciekawych ofert dla firm, głównie polegających na prowadzeniu stron internetowych. W razie sytuacji, gdzie nie uda się znaleźć wystarczającej liczby osób i promocja zostanie odwołana, serwis zwraca pieniądze na konto. Tak samo będzie w przypadku, jeśli klient kupi dany produkt, ale zmieni zdanie - może się on wycofać, jednak ma na to 10 dni. Inną sytuacją jest brak możliwości sfinalizowania transakcji, jednak jest to dosyć rzadkie. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy partner serwisu bankrutuje lub rezygnuje ze współpracy. Wtedy zazwyczaj zwracane są użytkownikom pieniądze. Bardzo zachęcam do korzystania z serwisu, gdyż można znaleźć naprawdę dużo ciekawych ofert, które z pewnością zadowolą każdego. Polecam go szczególnie tym, którzy preferują kupowanie produktów po niższych cenach i możliwość korzystania ze zniżek.Podobne strony
 • Zakupy grupowe

  Zakupy grupowe - Mamy dla Ciebie KUPON rabatowy do 90% taniej - restauracje, SPA, kino, teatr, zabiegi, sport i rekreacja - Zakupy grupowe w Twoim mieście. Wejdź na naszą stronę i zobacz jakie to proste. Zakupy grupowe to system zakupów po zaniżonych cenach 50%, 70%, 90% taniej w Twoim mieście, lub całej Polsce. Obsługujemy największe miasta, zakupy grupowe Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, jak i mniejsze, zakupy grupowe Tarnów, Opole, Kalisz, Częstochowa i wiele innych.

 • Agregatory zakupów

  Na naszym portalem dowiecie się wszystkiego na temat zakupów grupowych. Poznasz skuteczne narzędzia ułatwiające poruszanie się po serwisach zakupów grupowych, agregatory, bony promocyjne etc. Jeżeli chcesz poznać najlepsze serwisy zakupów grupowych to dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas najlepsze artykuły oraz analizy dotyczące tej dziedziny internetu Zapraszamy do lektury naszego serwisu oraz do jego współtworzenia!

 • Grupowe promocje

  Blog na temat zakupów grupowych. Prywatna strona, opisująca zasady funkcjonowania serwisów zakupów grup[owych. Porównanie działania takich serwisów jak Gruper, Grupon, Fast Deal czy Citeam. Dla początkujących idea zakupów grupowych oraz poradnik jak korzystać z grupowych promocji. Wycieczki, wejściówki do kina, zabiegi kosmetyczne są teraz w zasięgu twojej ręki! Zapraszam do lektury oraz komentowania moich notek!

 • Karty plastikowe

  Argo Card to znany dostawca i dystrybutor kart plastikowych. Karty plastikowe drukujemy technologią suchego offsetu, co zapewnia dużą precyzję. Dostosowane są one do norm dyktowanych standardami bankowymi. Propozycje firmy to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych prądów w marketingu. Argo Card posiada najnowszą linię technologiczną do produkcji swoich produktów. Specjalnością producenta są także modne karty upominkowe. Oferta obejmuje także: zarządzanie bazami danych, mailing oraz wysyłkę i dystrybucję.

 • Zniżki

  Kod-Rabatowy.pl jest serwisem zawierającym pokaźną bazę najróżniejszych i zawsze aktualnych promocji. Nasz serwis jest idealny dla tych użytkowników, którzy polują na zniżki, rabaty i kupony rabatowe, dzięki którym mogą kupić taniej produkty, oferowane przez tysiące sklepów w całej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zgromadziliśmy oferty rabatowe znanych marek, popularnych sklepów i centrów handlowych. Dzięki nam nie przeoczysz okazji.