Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

  Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

  Pod adresem Szybkarecepta.eu znajduje się internetowa przychodnia lekarska, która świadczy specjalistyczne usługi medyczne w formie telemedycyny. Kontakt z lekarzem odbywa się na drodze zdalnej, czyli przez internet. Pacjent może skorzystać ze wsparcia przy okazji różnych problemów zdrowotnych, uzyskując profesjonalną diagnostykę, zwolnienie lekarskie online czy receptę elektroniczną. Przychodnia internetowa kieruje swoją ofertę do osób, które nie mogą osobiście skorzystać z usług poradni. Konsultacje online odbywają się z różnymi specjalistami.

  Data dodania: 17 07 2021 szczegóły wpisu
 • ortotomas.pl

  ortotomas.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakładu ortopedycznego Ortotomas. Można się tutaj zaopatrzyć w najwyższej klasy komponenty ortopedyczne takie jak protezy kończyn górnych i dolnych, a także gorsety wykonane z materiałów termoplastycznych. Proponujemy protezy kosmetyczne, mechaniczne, hybrydowe, mioelektryczne, bioniczne, tymczasowe jak też modularne. Proponujemy indywidualny dobór protezy, a także profesjonalne doradztwo w zakresie dofinansowania zakupu. Gwarantujemy miłą obsługę i korzystne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji.

  Data dodania: 04 07 2021 szczegóły wpisu
 • Gabinet fizjoterapii FizjoActivum

  Gabinet fizjoterapii FizjoActivum

  Gabinet fizjoterapii FizjoActivum. FizjoActivum to gabinet fizjoterapii specjalizujący się w rehabilitacji osób dorosłych oraz sportowców w każdym przedziale wiekowym. W gabinecie fizjoterapii zawsze znajdziesz pomoc w następujących sytuacjach: po zabiegu operacyjnym, po urazie lub kontuzji, przy przewlekłych dolegliwościach bólowych, przed planowanym zabiegiem operacyjnym, szukając profilaktyki kontuzji. Gabinet fizjoterapii mieści się w Zabrzu. Budynek, w którym znajduje się gabinet jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 05 2021 szczegóły wpisu
 • Olej do świec - AigMix

  Olej do świec - AigMix

  AIGMIX to firma, która istnieje na rynku od 2006 roku. Jesteśmy producentem olejów do świec, pochodni, paliw do lamp. Wszystkie środki z naszej oferty zrobione są z niezwykle dobrej jakości parafiny co przekłada się na usatysfakcjonowanie naszych odbiorców, jakimi są przede wszystkim firmy ale również klienci indywidualni. Właśnie z myślą o klientach indywidualnych zbudowaliśmy platformę sprzedażową na jakim można dokonać zakupów detalicznych. Nasze oleje to pewność bezwonności, bezdymności, bardzo długi czas spalania ale również wiele innych wyjątkowo dobrych parametrów, które sprawiają że nasi klienci do nas wracają i są w pełni usatysfakcjonowani z współpracy z AIGMIX.

  Data dodania: 26 04 2021 szczegóły wpisu
 • Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu - Aljameedica

  Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu - Aljameedica

  Aljameedica, prowadząca sklep medyczny SOS zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu medycznego.

  Posiada umowę z wszystkimi Oddziałami Narodowego Funduszu w Polsce na realizację zleceń.

  W asortymencie znajduje się szeroka gama artykułów medycznych, takich jak: wózki inwalidzkie, kule i balkoniki, rotory, łóżka rehabilitacyjne, kołnierze ortopedyczne, ortezy stawów, cewniki wewnętrzne i zewnętrzne, pieluchomajtki, stabilizatory kompresyjne, materace i poduszki przeciwodleżynowe, obuwie oraz wkładki ortopedyczne.

  Data dodania: 15 04 2021 szczegóły wpisu
 • Odwyk alkoholowy prywatnie

  Odwyk alkoholowy prywatnie

  Gdzie mogę udać się na odwyk alkoholowy prywatnie? Zapoznaj się z ofertą ośrodka odwykowego dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków - Insieme z okolic Warszawy, miejscowość Magdalenka serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. Odwyk alkoholowy prywatnie i odwyk narkotykowy prowadzone są holistyczne - uczestnicząc w spotkaniach z terapeutą, trenerem pacjenci odzyskują uśmiech na nowo!

  Data dodania: 07 04 2021 szczegóły wpisu
 • Uzdrawianie na odległość - Wrocław

  Uzdrawianie na odległość - Wrocław

  Polecany, skuteczny fachowiec z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej a dokładnie UZDROWICIEL BIO-ENERGO-TERAPEUTA Mariusz Bryk.

  Pan Mariusz Bryk posiada DAR i MOC dzięki której potrafi wyleczyć osobę chorą lub z dolegliwościami. Ponadto Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w leczeniu energią wielu schorzeń takich jak:
  -Nowotwory tzw. rak
  -Depresje i stany lękowe.
  -Cukrzyca, insulino oporność.
  -Autyzm, padaczka
  -Problemy z kręgosłupem.
  -Demencja, Parkinson, Alzheimer
  -Zawał stany przed i po zawałowe.
  -Udar mózgu czy wylew.
  I wiele innych schorzeń czy dolegliwości.

  Pan Mariusz Bryk działając energią bezpośrednio czy na odległość dokładnie wie jak pomóc i co jest potrzebne by pacjent wrócił do zdrowia fizycznego i psychicznego.

  Podczas kuracji posiłkuję się
  terapiami naturalnymi np. koloroterapią, ziołami, refleksologią, właściwym doborem odżywiania.

  Dodatkowo oferuję oczyszczanie domów, mieszkań, firm z negatywnych energii.

  Oczyszcza relację między osobami i odcina negatywne podpięcia czy włókna.

  Po więcej informacji zaprasza na stronę www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 07 04 2021 szczegóły wpisu
 • Dietetyk hormonalny

  Dietetyk hormonalny

  Nazywam się Beata Ślebzak-Cebula i jestem dyplomowanym dietetykiem specjalizującym się w dietetyce klinicznej. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka w WSZUiE w Poznaniu. Od kilku lat propaguję zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie. Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Największą grupę moich pacjentów stanowią kobiety, które dotykają choroby układu hormonalnego i pokarmowego. Moim mottem zawodowym jest powiedzenie ajurwerdyjskie, w pełni oddające w pełni sens mojej pracy: „Kiedy dieta jest zła, lekarstwo jest bezużyteczne. Kiedy dieta jest dobra, lekarstwo jest niepotrzebne” Pacjentów z Poznania i okolic przyjmuję w gabinecie dietetycznym, dla osób spoza Poznania polecam swoje usługi on-line (konsultacje telefoniczne lub przez Skype).

  Data dodania: 22 03 2021 szczegóły wpisu
 • Psychoterapia Warszawa - Włochy

  Psychoterapia Warszawa - Włochy

  Zapraszamy do gabinetu pomocy psychologicznej znajdującego się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Psychoterapia wglądowa oferowana w gabinecie, daje sposobność głębszego poznania siebie, zrozumienia swoich potrzeb, przeanalizowania swojej teraźniejszej sytuacji życiowej. Terapia pomaga lepiej zrozumieć swoje wnętrze, pozwala na bardziej świadome podejmowanie decyzji dnia codziennego. Jeżeli czujesz się na uwięzi przez otaczajacy Cię świat i Twoje wnętrze, terapia pomoże Ci spojrzeć na swoje życie, bardziej racjonalnym umysłem. Aby umówić się na konsultację, należy najpierw umówić się telefonicznie lub emailowo

  Data dodania: 20 03 2021 szczegóły wpisu
 • Centrum Nowa - psychoterapia Warszawa

  Centrum Nowa - psychoterapia Warszawa

  Centrum Nowa zrzesza doświadczonych psychoterapeutów, psychologów a także trenerów umiejętności psychospołecznych. Prowadzimy terapię indywidualną psychoterapię online, terapię par i rodzin, trening umiejętności społecznych (TUS). Pomagamy klientom z cierpiącym na choroby takie jak depresja, nerwica, choroba afektywna dwubiegunowa. Leczymy uzależnienia, zaburzenia osobowości a także zaburzenia odżywiania. Centrum psychoterapii Nowa mieści się w Warszawie, chętnie korzystamy jednak z możliwości jakie daje nam internet i pomagamy osobom nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

  Data dodania: 11 03 2021 szczegóły wpisu