31 tydzień ciąży

31 tydzień ciąży

Ocena: 3.1/10 (17 głosów)Portal ten www.31tydzienciazy.medserwis.pl to serwis o bardzo dobrej jakości z prawdziwymi, wartościowymi i pożytecznymi informacjami na temat: 30 tydzień ciąży. Serdecznie zapraszamy na serwis www.31tydzienciazy.medserwis.pl! Na nas na pewno się nie zawiedziesz. W 31 tygodniu skóra Twojego dziecka robi się różowa a to za sprawą nagromadzonego pod nią białego tłuszczyku. Dzidziuś nieustannie pije płyn owodniowy oraz go wydala.Podobne strony
 • Ciąża i Dziecko

  Proponujemy Państwu zupełną nowina w polskiej przestrzeni internetowej jest nią wortal o nazwie Zrob-test.pl. Jeśli pragniesz mieć dziecko i chcesz się dowiedzieć jakie ono będzie w przyszłości proponujemy skorzystać z profesjonalnie przygotowanego testu online. Sprawdzian został przygotowany dzięki pracy czołowych specjalistów z medycyny genetycznej, dietetyków oraz astrologów. Do tej pory w żadnym wypadku aż do teraz tak różne zgromadzenie specjalistów nie pracowało przy tworzeniu podobnego testu. Przy udziale zespołu polskich ginekologów został opracowany również niekonwencjonalny internetowy test ciążowy, to nie jest dowcip, wyniki tego testu mają dość wielki poziom prawdopodobieństwa nie spotykany do tego czasu w podobnych testach. Planowanie rodziny to niezmiernie odpowiedzialna część naszego życia z naszą pomocą możecie Państwo dokonać to szybciej i skuteczniej. Na początek wystarczy wysłać SMS o cenie podstawowego SMS-a u operatora przed korzystaniem z naszego serwisu radzimy przeczytać regulamin jak również odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą tylko w takim wypadku można liczyć na wiarygodne wyniki naszych testów. Zaufało nam już wiele osób, wielu rodzinom pomogliśmy. Zaufaj legalnie działającej firmie, która gwarantuje nie przekazywanie danych osobowych oraz nr telefonu osobom trzecim. W naszej ofercie możecie Państwo odkryć test ciążowy on-line, test ile test ile dzieci, test -Jaka pleć?czy będziesz miała chłopca, czy dziewczynkę! Zachęcamy do korzystania z usług portalu Zrob-test.pl - z nami przybliżasz swoją przyszłość

 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Podstawą naszego sukcesu jest państwa zadowolenie z prezentowanych przez nas treści na dany temat. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z temat ciąża tydzień po tygodniu. Zapraszamy do korzystania z portalu! Ciąża dzieli się na 3 trymestry. I trymestr trwa od 1 do 13-14 tygodnia ciąży. Jest to właściwie najważniejszy okres, który istotnie wpływa na rozwój przyszłego człowieka.

 • 10 tydzień ciąży

  Portal zawiera dużo praktycznych i wartościowych informacji www.10tydzienciazy.medserwis.pl. Sprawdź tą witrynę, a na pewno do nas wrócisz nie jeden raz. Serdecznie polecamy! Od 10 tygodnia Twoje dziecko przestaje być zarodkiem a staje się płodem. W tym też tygodniu powstały wszystkie narządy niezbędne do życia i zaczynają współpracować ze sobą. Od tego czasu narządy będą już tylko się doskonaliły.

 • 25 tydzień ciąży

  Na naszym portalu znajdziesz to, czego potrzebujesz w tym temacie. Mamy nadzieję, że treści jakie Państwu oferujemy przypadną Wam do gustu! www.25tydzienciazy.medserwis.pl otwarty jest na Państwa opinie i sugestie. Właściwie można w tym tygodniu powiedzieć, że Twoje dziecko ma już wszystko co jest mu potrzebne do życia i gdyby urodziło się teraz byłoby w stanie przeżyć dzięki nowoczesnej aparaturze.

 • 26 tydzień ciąży

  Musicie Państwo wyrazić opinię o portalu www.26tydzienciazy.medserwis.pl. Pomoże nam ona wyjść na przeciw wszelkim Waszym potrzebom związanym z danym tematem: dwudziesty szósty tydzień ciąży. Czekamy na Państwa sugestie z niecierpliwością! Zapraszamy do korzystania z tego portalu!
  W tym tygodniu Twojemu dziecku otwierają oczy i może już mrugać powiekami. Wyrastają rzęsy oraz pozostałe włosy na główce.

 • Dni płodne

  Dniplodne.info.pl to strona www będąca rewelacyjnym zbiorem wiedzy o dniach płodnych, strukturze kobiecego układu rozrodczego, etapach i przebiegu cyklu miesiączkowego, oraz efektywnych metodach liczenia dni płodnych, na przykład takich jak kontrola śluzu szyjkowego, wykonywanie testów, dzięki którym dowiesz się czym jest owulacja lub zapisywanie bólu owulacyjnego. Ogromnie przydatny będzie również kalkulator dni płodnych Wszystkie przekazywane przez nas teksty są poprawne zarówno napisane prostym językiem. W żadnym innym miejscu nie przeczytasz tak dokładnych wiadomości o dniach płodnych. Zapraszamy.

 • Badania prenatalne

  USG genetyczne, tak zwana amniopunkcja czy też testy PAPP-A to podstawowe badania prenatalne, pozwalające na ocenę stopnia ryzyka wystąpienia u dziecka takich schorzeń genetycznych jak chociażby Zespół Downa czyli upośledzenie umysłowe. Badania prenatalne zalecane są głównie w przypadku ciąży o podwyższonym ryzyku. Powinny je również wykonać mamy w wieku powyżej 35 roku życia. Badania prenatalne wykonuje się również wtedy, gdy podstawowe badanie USG wykazało pewne niewłaściwości. Więcej na temat tego kiedy i w jakim celu stosuje się badania prenatalne oraz o tym jak się wykonuje badania prenatalne, przeczytasz na stronie naszego centrum wiedzy.

 • Internetowa Szkoła Rodzenia przedPORODEM.pl

  Kurs internetowy dla kobiet i ich partnerów oczekujących na narodziny dziecka, przygotowujący do porodu, połogu i opieki nad noworodkiem. W ramach kursu uczestnicy otrzymują dostęp do multimedialnych lekcji online, możliwość codziennego kontaktu z ekspertami na zamkniętym forum oraz możliwość uczestniczenia webinariach (seminariach internetowych). Na seminariach tych uczestnicy słyszą wykład, widzą prezentację i zadają prowadzącemu pytania na czacie. Za pośrednictwem poczty przesyłamy też płytę DVD z ćwiczeniami przygotowującymi do porodu.