39 tydzień ciąży

39 tydzień ciąży

Ocena: 3.4/10 (14 głosów)Atrakcyjna treść strony www.39tydzienciazy.medserwis.pl, którą Państwu oferujemy stanowi podstawę jej sukcesu. Strona została bardzo dobrze przygotowana przez sztab profesjonalistów. Zawiera ona wiele praktycznych informacji. Zaniknęła już większość mazi płodowej, podobnie jak meszek pokrywający skórę dziecka. Jedynymi włosami jakie ma Twoje dziecko są włoski na głowie. Twoje dziecko (jeżeli jest rasy białej) urodzi się z niebieskimi oczami, to jest normalne ok.6 miesiąca pokaże się prawdziwy kolor oczu dziecka.Podobne strony
 • Echo serca płodu Warszawa

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.echosercaplodu.medserwis.pl. Tylko na naszej stronie www.echosercaplodu.medserwis.pl znajdą Państwo mnóstwo użytecznych opinii i informacji. Czekamy na Ciebie na www.echosercaplodu.medserwis.pl naprawdę warto nas odwiedzić. Poleć nas swoim znajomym. Echo serca płodu jest ważnym badaniem prenatalnym. Echo serca płodu to diagnostyka serca. Echo serca płodu umożliwia wczesne leczenie wad rozwojowych serca.

 • Akademia rozwoju dziecka - niezbędnik młodej mamy

  Wiadomości znajdujące się na portalu Mamusie.Net oparte są na najświeższych badaniach w nauce przez doktorów medycyny i ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka na całym świecie. Artykuły zawarte na stronie portalu zostały przekazane w prostym języku, więc mogą być zrozumiane i wykorzystane łatwo przez wiele osób bez odpowiedniej wiedzy z zakresu medycyny. Portal kierowany jest przede wszystkim dla młodych mam, które urodziły swoje pierwsze dziecko. Z dużą dokładnością prezentowany jest rozwój noworodka - tydzień po tygodniu wprowadza w tajniki macierzyństwa świeże mamy. Wszelkie obawy, podejrzenia, wątpliwości rozwiązywane są na wciąż rozrastającym się forum tematycznym. Działy i kategorie forum dla mam poszeregowane są według problematyki;[*]Mamusie według miesięcy porodu[*]Dyskusja ogólna o zdrowiu dziecka[*]Lekarstwa[*]Szczepienia ochronne u dzieci[*]Żywienie dzieci[*]Mój poródTo tylko przykładowe działy naszego forum. Dla tych matek, które lubią ploteczki powstał także video czat, na którym nie tylko można chatować ale też ujrzeć się twarzą w twarz. Kalendarz rozwoju dziecka po krótkim czasie będzie nieodłącznym sposobem przyjemnego spędzenia czasu - czytając teksty na temat poszczególnych okresów życia maluszka prześledzisz kolejne etapy rozwoju dziecka. Galeria fotografii poszeregowana jest na podstawie grupy wiekowej - istnieje możliwość udostępnić innym fotki swojej pociechy i podzielić się tymi fotografiami z kolejnych etapów jego rozwoju. Co najmniej raz w tygodniu, na stronie głównej portalu pojawiają się interesujące teksty dotyczące w ogromnej liczbie przypadków intrygujących tematów jak również zagadnień typowych dla każdej mamy.

 • Test ciążowy

  Test ciążowy jego działanie opiera się na wykazaniu obecności gonadotropiny kosmówkowej (HCG) - hormonu białkowego produkowanego przez rozwijający się trofoblast, obecnego we krwi i wydalanego z moczem ciężarnej.Mamy nadzieje, że portal www.testciazowy.medserwis.pl zaspokoi nawet wyrafinowane gusta. Informacje zawarte na stronie www.testciazowy.medserwis.pl są bardzo czytelnie uporządkowane. Wysoka jakość informacji na stronie www.testciazowy.medserwis.pl to był cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu.

 • Dni płodne

  Dniplodne.info.pl to strona www będąca rewelacyjnym zbiorem wiedzy o dniach płodnych, strukturze kobiecego układu rozrodczego, etapach i przebiegu cyklu miesiączkowego, oraz efektywnych metodach liczenia dni płodnych, na przykład takich jak kontrola śluzu szyjkowego, wykonywanie testów, dzięki którym dowiesz się czym jest owulacja lub zapisywanie bólu owulacyjnego. Ogromnie przydatny będzie również kalkulator dni płodnych Wszystkie przekazywane przez nas teksty są poprawne zarówno napisane prostym językiem. W żadnym innym miejscu nie przeczytasz tak dokładnych wiadomości o dniach płodnych. Zapraszamy.

 • Sosrodzice.pl

  Ile niewłaściwych decyzji podjęłaś? Ile rodzicielskich kitów masz w domu? No właśnie. Robimy wszystko, by ograniczyć Twoje rozczarowanie i odradzić Ci wszystko, co nie zasługuje na zakup. Jesteśmy nowym serwisem dla rodziców. Tworzonym przez młode mamy przy udziale ekspertów. Na bieżąco i z dbałością o każdy szczegół. Przechodząc na stronę, wkroczysz w rzetelny świat recenzentów oraz tematów podejmowanych ze sporą odwagą i z równie dużym zaangażowaniem. Zapraszamy!

 • Badania prenatalne

  USG genetyczne, tak zwana amniopunkcja czy też testy PAPP-A to podstawowe badania prenatalne, pozwalające na ocenę stopnia ryzyka wystąpienia u dziecka takich schorzeń genetycznych jak chociażby Zespół Downa czyli upośledzenie umysłowe. Badania prenatalne zalecane są głównie w przypadku ciąży o podwyższonym ryzyku. Powinny je również wykonać mamy w wieku powyżej 35 roku życia. Badania prenatalne wykonuje się również wtedy, gdy podstawowe badanie USG wykazało pewne niewłaściwości. Więcej na temat tego kiedy i w jakim celu stosuje się badania prenatalne oraz o tym jak się wykonuje badania prenatalne, przeczytasz na stronie naszego centrum wiedzy.

 • Mama

  SuperMamy to portal internetowy, który pokaże ci, jak można być mamą doskonałą! Właśnie u nas dostępnych jest wiele interesujących informacji, praktycznych porad, unikatowych ciekawostek, które na pewno cię zainteresują. Poczytać można o ciąży, zdrowiu, porodzie, a także o dietach, urodzie, psychologii. Także można znaleźć sporo ciekawych wiadomości dotyczących artykułów dla dzieci, dostępny jest horoskop i ciekawy blog SuperMamy! Zajrzyj już teraz do nas!

 • Mama jak Ty

  Poradników dla kobiet w ciąży jest mnóstwo. Jednak niewiele z nich tak umiejętnie łączy przeróżne tematy na jednej stronie internetowej jak mamajakty.pl. Jest to strona poświęcona młodym mamom, kobietom w ciąży oraz osobom zajmującym się wychowywaniem dzieci. Bez względu na to czym się zajmujemy znajdziemy to mnóstwo przydatnych porad i artykułów. Wszystko w przyjaznym otoczeniu i szacie graficznej przyjemnej dla oka.

 • Portal informacyjny dla rodziców

  Strona internetowa, na której znajduje się solidna dawka wiedzy na temat zdrowia oraz radzenia sobie z wyzwaniami, przed jakimi staje nowoczesny rodzic. Moc wskazówek jak radzić sobie ze stresem, problemami zdrowotnymi oraz trudnościami, jakie nierozerwalnie wiążą się z macierzyństwem, ojcostwem i nie tylko. Zapraszamy na jeden z najciekawszych portali dla rodziców w sieci – publikujemy wyłącznie unikalne materiały, prezentujemy liczne recenzje ciekawych produktów oraz wywiady z fascynującymi osobami.

 • Medycyna naturalna porady

  Jakie ciekawe zabiegi z zakresu medycyny naturalnej warto poznać? Nasz portal dla rodziców opisuje cały szereg ciekawych porad zdrowotnych. Co ważne, opisujemy jak nauczyć się wykonywać część z nich. Zdrowie to najważniejsza rzecz na świecie, czyż nie? Warto dbać o siebie, a szczególnie o potomstwo. Poznaj portal internetowy stworzony z myślą o dostarczaniu ciekawych i użytecznych informacji dla wszystkich osób, których interesuje zdrowie, medycyna naturalna, porady zdrowotne, stawianie baniek, konchowanie uszu i wiele innych ciekawych tematów, z którymi warto się zapoznać!