Ciąża i poród

Ciąża i poród

Ocena: 4.0/10 (21 głosów)LinkBaby jest to serwis dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym znajdują się treści edukacyjne, rozrywkowe jak również forum dyskusyjne umożliwiające wymianę informacjami między użytkownikami. LinkBaby.pl umożliwia stworzenie społeczności rodziców, którzy wzajemnie się wspierają w trudnych momentach, ale też wspólnie dzielą się swoją radością. Dzięki zwiększającej się liczbie użytkowników rośnie również ilość informacji i poruszanych problemów.Podobne strony
 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Podstawą naszego sukcesu jest państwa zadowolenie z prezentowanych przez nas treści na dany temat. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z temat ciąża tydzień po tygodniu. Zapraszamy do korzystania z portalu! Ciąża dzieli się na 3 trymestry. I trymestr trwa od 1 do 13-14 tygodnia ciąży. Jest to właściwie najważniejszy okres, który istotnie wpływa na rozwój przyszłego człowieka.

 • Akademia MamaPyta.pl

  Akademia MamaPyta.pl to projekt skierowany do przyszłych i młodych mam. W ramach Akademii organizowane są bezpłatne cykliczne konferencje w różnych miastach Polski. Podczas spotkań poruszane są zagadnienia dotyczące m.in. odżywiania w ciąży i w okresie laktacji, przygotowania do porodu, pielęgnacji i odżywiania noworodków, szczepień, alergii, a także porad prawnych związanych z narodzinami dziecka. Akademia MamaPyta.pl to także warsztaty wiązania chust, masażu niemowląt oraz brafittingu oraz warsztaty rozwoju osobistego przygotowujące przyszłe mamy do porodu i macierzyństwa.

 • Dziecko

  Na naszym serwisie internetowym czeka na ciebie wiele interesujących informacji dotyczących ciąży, porodu oraz połogu. Przeczytasz tutaj między innymi o tym, jak dobrze zaplanować ciążę krok po kroku, sprawdzisz, gdzie warto urodzić w rankingu porodówek czy też zobaczysz kalendarz rozwoju dziecka. Do twojej dyspozycji są szczegółowe opisy chorób dziecięcych, artykuły o żywieniu, testy i recenzje dziecięcych produktów. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia strony!

 • Poradnik dla przyszłych mam

  Zapraszam do nowo powstałego portalu w którym znajdują się ważne, ciekawe i przydatne informacje związane z macierzyństwem. Portal został podzielony na kilka działów. Pierwszym jest 1 trymestr ciąży. Tam dowiesz się kiedy należy pójść do lekarza, jakie są objawy ciąży. Napisane zostały również artykuły o drugim i trzecim trymestrze. Są tu też ważne artykuły o porodzie i połogu. Każdy artykuł można komentować.

 • Mama

  SuperMamy to portal internetowy, który pokaże ci, jak można być mamą doskonałą! Właśnie u nas dostępnych jest wiele interesujących informacji, praktycznych porad, unikatowych ciekawostek, które na pewno cię zainteresują. Poczytać można o ciąży, zdrowiu, porodzie, a także o dietach, urodzie, psychologii. Także można znaleźć sporo ciekawych wiadomości dotyczących artykułów dla dzieci, dostępny jest horoskop i ciekawy blog SuperMamy! Zajrzyj już teraz do nas!

 • www.porody.medicover.pl

  Czy w odniesieniu do jakiegokolwiek szpitala możemy mówić o czymś takim jak komfort? Jak najbardziej, jeśli mówimy o Medicover szpital w Warszawie. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej, szczególne warunki mamy na salach poporodowych, w tym głównie w apartamentach rodzinnych. Do dyspozycji świeżo upieczonej matki jest przestronny pokój dzienny, komfortowa łazienka oraz sypialnia o wysokim stopniu luksusu. W zasadzie to można powiedzieć, że w tym miejscu niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.

 • Profertil - leczenie niepłodności męskiej

  Profertil został pomyślany z myślą o leczeniu niepłodności męskiej. Na naszej stronie www.profertil.pl znajdziesz wiele cennych informacji na temat tego preparatu, jego dawkowania, jak i efektów, które pozwala osiągnąć. Już po trzech miesiącach suplementacji preparatem Profertil znacząco poprawiają się wyniki testu wiązania spermy z hialuronianem w porównaniu do wyników testów grupy kontrolnej. Wejdź na nasza stronę, poznaj opinie ekspertów, dowiedz się gdzie kupić Profertil. Zapraszamy!

 • www.osesek.pl

  Nie wiesz, jak się odżywiać w czasie ciąży? Nie potrafisz poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami? Z odpowiedzią na te i inne pytania przychodzi serwis Osesek.pl. To prawdziwa encyklopedia wiedzy dla przyszłych mam, która nie pozwoli zginąć w gąszczu wątpliwości związanych z macierzyństwem. W serwisie znajdziesz interesujące informacje na temat przebiegu ciąży i przygotowania do dnia porodu, a także wiele innych porad i wskazówek. Wejdź i przekonaj się sama!

 • BabyBorn Szkoła Rodzenia

  Zapraszamy pary spodziewające się dziecka na zajęcia w szkole rodzenia. Zajęcia dedykowane są dla osób z Krakowa i okolic - Skawina, Sułkowice czy Radziszów.
  Zajęcia odbywają się w systemie tygodniowym i są w pełni bezpłatne. Ich koszt refundowany jest z NFZ.
  W czasie zajęć szkoły rodzenia spotkasz się z osobami, które przybliżą Ci tematykę ciąży, porodu i połogu. Nasi wykładowcy to wieloletni eksperci w tematyce dietetyki, położnictwa, szczepienia dzieci, banku komórek macierzystych czy rehabilitacji.
  Zajęcia dzielą się na część wykładową, czyli spotkanie o danej tematyce z pokazami multimedialnymi jak i możliwością zadawania pytań.
  Druga część zajęć to zajęcia praktyczne podczas których nauczysz się przewijania dziecka, karmienia. Przygotujesz swoje ciało do porodu pod okiem rehabilitantki.
  Przy szkole działa gabinet położnej, gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy dotyczącej ciąży czy połogu.
  Szkoła wypożycza również urządzenia do samodzielnego przeprowadzenia KTG w domowym zaciszu - nowość na polskim rynku ZuzaMed.
  Na wyposażeniu szkoły jest również elektryczny laktator.
  Szkoła świadczy również usługę bezpłatnej opieki poporodowej dla mam i dzieci.

 • Produkty wspomagające laktację - Lactosan

  Lactosan mama to suplement diety, którego zadaniem jest wsparcie procesu laktacji. Zawartość odpowiednich dawek ziół stymuluje organizm do produkcji prolaktyny - hormonu w naturalny sposób wpływającego na powstawanie pokarmu. Lactosan zawiera sproszkowany ekstrakt słodu jęczmiennego oraz beta-glukan. Składniki te wykazują działanie wspierające aktywność gruczołów mlecznych kobiet karmiących. Z kolei obecny w składzie suplementu owoc kopru włoskiego korzystnie wpływa na układ pokarmowy i procesy trawienne oraz pomaga zniwelować wzdęcia i wrażenie pełności. Melisa ułatwia odprężenie i poprawia jakość snu.