Ciąża i rodzicielstwo

 • 38 tydzień ciąży

  38 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.38tydzienciazy.medserwis.pl to najlepszy zbór informacji. Musisz nas koniecznie sprawdzić, na pewno nie pożałujesz! Tylko u nas znajdziesz szereg wartościowych i pożytecznych treści. Dziecko jest już w pełni rozwinięte i może przyjść na świat. Dziecko ma już na tyle rozwinięte i wyćwiczone mięśnie aby ssać i połykać płyn owodniowy, więc w jego jelitach gromadzą się resztki z połkniętego płynu.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 37 tydzień ciąży

  37 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić ten serwis www.37tydzienciazy.medserwis.pl. Czekamy na każdą Twoją opinię dotyczącą portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo warto! Właściwie od końca tego tygodnia dziecko będzie określane jako donoszone i urodzenie go w tym momencie nie stanowi ryzyka dla jego życia. Ale to także nie zmienia faktu, że ciąża trwa 40 tygodni i do tego czasu dziecko nadal będzie rosło.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 36 tydzień ciąży

  36 tydzień ciąży

  Portal ten www.36tydzienciazy.medserwis.pl przeszedł ostatnio wiele zmian związanych z treścią i wyglądem portalu. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony zachęci Państwa do częstszego z niej korzystania. Gorąco zapraszamy! Pomimo tego, że wapń, który dziecko pobierało od ciebie został zużyty do formowania czaszki, to jednak nadal jest ona na tyle miękka i jest taka możliwość, ze podczas porodu odkształci się.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 35 tydzień ciąży

  35 tydzień ciąży

  Autorzy portalu stworzyli bazę szczegółowych informacji oraz nowy lepszy wygląd strony. Serdecznie zapraszamy na portal www.35tydzienciazy.medserwis.pl w celu sprawdzenia treści, które przygotowali dla Państwa autorzy serwisu. Poleć nas znajomym bo naprawdę warto. W tym tygodniu dziecko siusiając ćwiczy prace nerek. Dziecko ma niebieskie oczy (prawdziwy kolor ukształtuje się do 2-3 miesiąca życia).

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 34 tydzień ciąży

  34 tydzień ciąży

  Muszą Państwo zauważyć, że nasz portal www.34tydzienciazy.medserwis.pl przeszedł przebudowę i zaproponował nowe usługi. Tylko u nas znajdą Państwo wiele interesujących i użytecznych informacji. W tym tygodniu dziecko waży 2,3 kg i ma ok.45 cm. Dziecko mniej kopie i szturcha a coraz więcej przeciąga się i wierci. Jest to bardzo śmieszny widok gdy na brzuchu nagle widać wypukłości a ty zastanawiasz się czy jest to nóżka, rączka, łokieć a może inna cześć ciała.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 33 tydzień ciąży

  33 tydzień ciąży

  Nasz serwis to kompleksowe źródło informacji z dzieciny zdrowia i urody. Tylko na portalu www.33tydzienciazy.medserwis.pl zawsze znajdziesz odpowiednie informacje. Twoje dziecko nie tylko czuje ale także już myśli. Jego temperament także w znacznej mierze kształtuje się zanim przyjdzie na świat. Ciało dziecka jest już uformowane w odpowiedni sposób, ale nadal trwa doskonalenie się systemu odpornościowego.

  Data dodania: 13 12 2010 szczegóły wpisu
 • 24 tydzień ciąży

  24 tydzień ciąży

  Ten serwis www.24tydzienciazy.medserwis.pl to bardzo wysokiej jakości treści. Tylko na tym portalu znajdziesz same wartościowe, pożyteczne a przede wszystkim interesujące informacje na temat: 24 tydzień ciąży. Sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy! Po urodzeniu płuca dziecka będą musiały same pobierać tlen z powietrza, teraz Twoje maleństwo otrzymuje ten tlen z krwi przepływającej przez łożysko.

  Data dodania: 12 12 2010 szczegóły wpisu
 • 27 tydzień ciąży

  27 tydzień ciąży

  Nasza witryna www.27tydzienciazy.medserwis.pl to same informacje interesujące i zawsze aktualne. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące tego tematu. Jakbyś przyłożyła latarkę do swojego brzucha to dziecko na pewno obróciłoby się w stronę jaśniejszego punktu. Na główce ma już włoski, które jednak są słabe i w kilka tygodni po porodzie wypadną a na ich miejsce pojawią się mocniejsze.

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu
 • 23 tydzień ciąży

  23 tydzień ciąży

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat: 23 tydzień ciąży odwiedź nasz serwis www.23tydzienciazy.medserwis.pl. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z tym tematem. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź nas koniecznie! Na pewno nie pożałujesz wybory! Może wydawać Ci się, że skóra Twojego dziecka jest trochę za duża, co wynika z tego, że skóra rozwija się szybciej niż tkanka tłuszczowa.

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu
 • 22 tydzień ciąży

  22 tydzień ciąży

  Na tym serwisie na pewno znajdziesz informacje, których szukasz i potrzebujesz w danym temacie: 22 tydzień ciąży. Tylko u nas znajdziesz tak szczegółowe informacje, a zarazem bardzo ciekawe. zapraszamy do sprawdzenia tej witryny! Jeżeli Twoje dziecko to chłopiec to właśnie teraz rozpoczęło się u niego zstępowanie jąder z brzuszka do moszny natomiast jeżeli jest to dziewczynka to pochwa wykształciła się całkowicie.

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: