Ciąża i rodzicielstwo

 • 21 tydzień ciąży

  21 tydzień ciąży

  Zapraszamy do korzystania z serwisu www.21tydzienciazy.medserwis.pl wszystkich naszych użytkowników! Czekamy na Państwa i na Państwa spostrzeżenia dotyczące tej witryny! Nie możecie przegapić takiego portalu w swoich poszukiwaniach informacji na temat: dwudziesty pierwszy tydzień ciąży. Maleństwo jest bardzo ruchliwe, ponieważ ćwiczy wszystkie możliwe mięśnie. Dziecko ma także już swoje pory snu i wcale nie muszą one zgadzać się z Twoimi porami.

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu
 • 20 tydzień ciąży

  20 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.20tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ został przygotowany przez sztab profesjonalistów. Czekamy na każdą Twoją opinię, która pomoże nam w stworzeniu jeszcze lepszego portalu. Na nas nigdy się nie zawiedziesz! Musisz sam się przekonać! Sprawdź nas! 20 tydzień czyli półmetek Twojej ciąży. Jeszcze tylko ok. 20 tygodni i Wasze maleństwo pojawi się na świecie.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 19 tydzień ciąży

  19 tydzień ciąży

  Naprawdę warto zajrzeć na stronę www.19tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ zawiera ona wiele wartościowych treści, których nie znajdziesz na innym portu! Wejdź na stronę, a sam się przekonasz. Musisz koniecznie sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy! W tym tygodniu Twoje dziecko oprócz meszkiem zwanym lanugo jest dodatkowo pokryte mazią płodową, która stanowi warstwę ochronną przed wyschnięciem i podrapaniem.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 18 tydzień ciąży

  18 tydzień ciąży

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat 18 tydzień ciąży odwiedź nasz serwis www.18tydzienciazy.medserwis.pl. Dla wielu internautów strona www.18tydzienciazy.medserwis.pl to podstawowe źródło informacji w tej branży. Rozpoczął się 18 tydzień ciąży, Twoje maleństwo ma właściwie wykształcone wszystkie narządy, które aktualnie teraz będą się specjalizować w swoich funkcjach np. jeżeli chodzi o układ pokarmowy to cały czas rozwija się, jelito grube przenosi się na tylnia cześć brzucha oraz powstaje wiele gruczołów trawiennych.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 17 tydzień ciąży

  17 tydzień ciąży

  Serdecznie zapraszamy do serwisu www.17tydzienciazy.medserwis.pl! Gdy odwiedzisz nas raz, na pewno nie pożałujesz i wrócisz kolejny. Ten portal to najlepsza baza informacji na temat: 17 tydzień ciąży. Zapraszamy do korzystania z zasobów portalu! W tym tygodniu dziecko ma już wykształcone ucho zewnętrzne oraz kosteczki słuchowe są już uwapnione, dlatego maluszek zaczyna reagować na dźwięki z zewnątrz.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 29 tydzień ciąży

  29 tydzień ciąży

  Ten serwis www.29tydzienciazy.medserwis.pl umożliwi Ci odszukanie potrzebnych i ważnych informacji z tematu: 29 tydzień ciąży a przy okazji świetnie umili czas spędzony przy komputerze. Sprawdź sam, bo naprawdę warto! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo naprawdę warto to zrobić! Zapraszamy gorąco!
  Twojemu dziecku powoli zaczyna robić się ciasno, ale to nie znaczy, że dziecko przestaje się ruszać.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 28 tydzień ciąży

  28 tydzień ciąży

  U nas znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego tematu: 28 tydzień ciąży, żadnych nie domówień. Portal ten www.28tydzienciazy.medserwis.pl został przygotowany przez samych specjalistów dlatego znajdziesz na nim same przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Zapraszamy gorąco! Zachodzą poważne zmiany w mózgu maluszka, który zaczyna intensywnie się fałdować. Dzięki czemu kształtuje się też pamięć.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 26 tydzień ciąży

  26 tydzień ciąży

  Musicie Państwo wyrazić opinię o portalu www.26tydzienciazy.medserwis.pl. Pomoże nam ona wyjść na przeciw wszelkim Waszym potrzebom związanym z danym tematem: dwudziesty szósty tydzień ciąży. Czekamy na Państwa sugestie z niecierpliwością! Zapraszamy do korzystania z tego portalu!
  W tym tygodniu Twojemu dziecku otwierają oczy i może już mrugać powiekami. Wyrastają rzęsy oraz pozostałe włosy na główce.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 25 tydzień ciąży

  25 tydzień ciąży

  Na naszym portalu znajdziesz to, czego potrzebujesz w tym temacie. Mamy nadzieję, że treści jakie Państwu oferujemy przypadną Wam do gustu! www.25tydzienciazy.medserwis.pl otwarty jest na Państwa opinie i sugestie. Właściwie można w tym tygodniu powiedzieć, że Twoje dziecko ma już wszystko co jest mu potrzebne do życia i gdyby urodziło się teraz byłoby w stanie przeżyć dzięki nowoczesnej aparaturze.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 16 tydzień ciąży

  16 tydzień ciąży

  Nie zapomnij polecić portalu www.16tydzienciazy.medserwis.pl znajomym i rodzinie. Nasz portal to najlepsze źródło informacji w całej sieci. Sprawdź koniecznie. W tym tygodniu następuje dalszy rozwój dziecka. Jego nosek staje się dość płaski i lekko zadarty. Zaczynają rosnąc paznokcie, najpierw te u rączek a potem u nóżek, u niektórych dzieci są na tyle długie, że od razu po urodzeniu trzeba je obcinać.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: