Ciąża i rodzicielstwo

 • 15 tydzień ciąży

  15 tydzień ciąży

  Stworzyliśmy dla Państwa serwis, który gromadzi same interesujące i wartościowe informacje! Witryna www.15tydzienciazy.medserwis.pl to portal gromadzący tylko wartościowe informacje. Sprawdź nas koniecznie! W tym tygodniu skóra dziecka nadal jest tak bardzo przeźroczysta, że widać przez nią naczynia krwionośne. Na główce i brwiach nadal pojawiają się włoski oraz całe ciało płodu pokrywa się meszkiem.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 14 tydzień ciąży

  14 tydzień ciąży

  U nas znajdą Państwo wiele interesujących i użytecznych informacji dotyczących tematu: 14 tydzień ciąży. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z tematem: 14 tydzień ciąży! Zapraszamy do korzystania z witryny! Jak już było wspomniane wcześniej ryzyko poronienia spada jeszcze bardziej i już możesz cieszyć się tym, że będziesz mamą. W tym tygodniu tarczyca zaczyna wydzielać już hormony.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 13 tydzień ciąży

  13 tydzień ciąży

  Na tym portali znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne Ci informacje oraz wiele ciekawych artykułów na temat 13 tydzień ciąży. Nie zapomnij polecić portalu www.12tydzienciazy.medserwis.pl znajomym i swoim bliskim, gdyż naprawdę warto to uczynić. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia portalu! W tym tygodniu dziecko ma już ukształtowane kości, stawy (torebki stawowe wypełnia maź stawowa) oraz mięśnie.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 12 tydzień ciąży

  12 tydzień ciąży

  Twórcy tego portalu mają nadzieję, że portal www.12tydzienciazy.medserwis.pl wyszedł naprzeciw Państwa potrzebom związanym z treścią portalu. Autorzy portalu starali się stworzyć rzetelny i nowoczesny serwis dla każdego. Twarz Twojego dziecka ma już praktycznie kompletny profil, z noskiem i bródką a jego podniebienie zrasta się. Do końca tego tygodnia powieki całkowicie zarosną tak by otworzyć się pod koniec II trymestru.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 11 tydzień ciąży

  11 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.11tydzienciazy.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na temat: jedenasty tydzień ciąży. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z tym tematem. Koniecznie sprawdź! Od tego tygodnia zaczyna się ekspresowy wzrost Twojego dziecka i potrwa on do ok. 20 tygodnia. W tym czasie dziecko urośnie z ok. 40-60 mm do 14-16 cm i zwiększy swoją wagę z ok. 8 gramów do 260 gramów!

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 10 tydzień ciąży

  10 tydzień ciąży

  Portal zawiera dużo praktycznych i wartościowych informacji www.10tydzienciazy.medserwis.pl. Sprawdź tą witrynę, a na pewno do nas wrócisz nie jeden raz. Serdecznie polecamy! Od 10 tygodnia Twoje dziecko przestaje być zarodkiem a staje się płodem. W tym też tygodniu powstały wszystkie narządy niezbędne do życia i zaczynają współpracować ze sobą. Od tego czasu narządy będą już tylko się doskonaliły.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 9 tydzień ciąży

  9 tydzień ciąży

  Ten serwis tworzony był z myślą o Was, drodzy internauci. Autorzy serwisu starali się, aby umieścić na nim jak najwięcej praktycznych i ciekawych informacji. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym. W 9 tygodniu wykształcają się paluszki u nóg, które podobnie jak u rąk na razie są połączone błoną. W tym tygodniu kurczy się i właściwie zanika ogon na końcu kręgosłupa.

  Data dodania: 10 12 2010 szczegóły wpisu
 • 8 tydzień ciąży

  8 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.8tydzienciazy.medserwis.pl to najlepszy zbór informacji w internecie na temat: ósmy tydzień ciąży. Musisz nas koniecznie sprawdzić, na pewno nie pożałujesz! U nas informacje są zawsze prawdziwe, wartościowe i interesujące. W tym tygodniu zaczynają rozwijać się paluszki złączone błoną oraz stopy i dłonie poza tym kończyny górne i dolne powoli zaczynają zginać się w łokciach i nadgarstkach.

  Data dodania: 09 12 2010 szczegóły wpisu
 • 7 tydzień ciązy

  7 tydzień ciązy

  U nas znajdziesz szczegółowe i wartościowe oraz bardzo nietresujące informacje, żadnych nie domówień. Portal www.7tydzienciazy.medserwis.pl to przejrzyste informacje i ciekawe artykuły na temat 7 tydzień ciąży. Sprawdź nas koniecznie! 7 tydzień ciąży - w miejscu połączenia blastocysty ze ścianą macicy powstaje pępowina, przez która dziecko otrzymuje pożywienie i tlen oraz usuwa szkodliwe substancje.

  Data dodania: 09 12 2010 szczegóły wpisu
 • 6 tydzień ciązy

  6 tydzień ciązy

  Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej informacji, bardzo dobrze trafiliście! Na naszym serwisie wszystkie wiadomości są prawdziwe, ale również wartościowe, pożyteczne i interesujące. Sprawdź nas koniecznie, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. W tym tygodniu także po bokach głowy zaczynają powstawać pęcherzyki, które później przekształcą się w oczy a także przewody, z których powstanie ucho wewnętrzne.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: