Ciąża i rodzicielstwo

 • 5 tydzień ciąży

  5 tydzień ciąży

  Serwis www.5tydzienciazy.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. U nas każdy znajdzie informacje, które będą mu odpowiadały. Mamy nadzieję, że portal zaspokaja państwa potrzeby w temacie: piaty tydzień ciąży. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia witryny! Przednia część cewy nerwowej zaczyna się już spłaszczać tak aby na koniec uformować się w przednią część mózgu.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • 4 tydzień ciąży

  4 tydzień ciąży

  Mamy nadzieję, ze www.4tydzienciazy.medserwis.pl zaspokoi Państwa potrzeby i zajrzycie do nas nie raz w poszukiwaniu nowych, wartościowych i pożytecznych informacji na temat: 4 tydzień ciąży. Zapraszamy do portalu! W czwartym tygodniu dziecko jest embrionem, który składa się z 3 odrębnych warstw tzw. listków zarodkowych: - Warstwa wewnętrzna (endoderma) - rozwinie się w płuca, wątrobę i układ pokarmowy.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • 3 tydzień ciąży

  3 tydzień ciąży

  Zapoznanie się ze stroną www.3tydzienciazy.medserwis.pl pozwoli Państwu znacząco polepszyć wiedzę na temat: 3 tydzień ciąży. Musicie koniecznie sprawdzić co przygotowali dla Was autorzy witryny. Jeżeli ciąża jest nie planowana to pewnie nawet nie wiesz, że jesteś w ciąży w odwrotnym przypadku domyślasz się jakie procesy zachodzą obecnie w Twoim organizmie, domyślasz się, że mogło dojść do zapłodnienia.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • 2 tydzień ciąży

  2 tydzień ciąży

  Na naszym serwisie jeszcze nikt się nie zawiódł! Dlatego zapraszamy na portal www.2tydzienciazy.medserwis.pl, abyś mógł się przekonać, że to najlepsze źródło informacji w temacie: 2 tydzień ciąży. Nie zapomnij polecić nas znajomym i rodzinie, bo naprawdę warto to zrobić! Drugi tydzień ciąży rozpoczyna się w końcu miesiączki, kiedy to zaczyna dojrzewać komórka jajowa, która zostaje uwolniona z jajnika.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Ciąża tydzień po tygodniu

  Podstawą naszego sukcesu jest państwa zadowolenie z prezentowanych przez nas treści na dany temat. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z temat ciąża tydzień po tygodniu. Zapraszamy do korzystania z portalu! Ciąża dzieli się na 3 trymestry. I trymestr trwa od 1 do 13-14 tygodnia ciąży. Jest to właściwie najważniejszy okres, który istotnie wpływa na rozwój przyszłego człowieka.

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • Porady dla kobiet w ciąży

  Porady dla kobiet w ciąży

  Ciepło zapraszamy do odwiedzenia portalu dla kobiet w stanie błogosławionym. W naszym serwisie zobaczysz sporą liczbę tekstów napisanych dla kobiet brzemiennych jak i dla mam. Na naszym portalu jest również forum dyskusyjne przeznaczone dla kobiet w ciąży ale nie tylko. Zadbaj o siebie i własne zdrowie w ciąży. Jeśli interesują Ciebie obszary związane ze zdrowiem w stanie błogosławionym, jak również tym które używać witamy i jakie diety można stosować gdy jest się w ciąży w takim przypadku trafiłaś idealnie. Wejdź na naszą stronę już dzisiaj bez wątpienia odszukasz coś dla siebie. Serwis zawiera wiele artykułów przygotowanych przede wszystkim dla kobiet w ciąży, sporo porad dotyczących takich zagadnień jak na przykład: dieta w ciąży, czy brać witaminy w ciąży, dieta kobiety karmiącej.

  Data dodania: 06 12 2010 szczegóły wpisu
 • Ciąża i Dziecko

  Ciąża i Dziecko

  Proponujemy Państwu zupełną nowina w polskiej przestrzeni internetowej jest nią wortal o nazwie Zrob-test.pl. Jeśli pragniesz mieć dziecko i chcesz się dowiedzieć jakie ono będzie w przyszłości proponujemy skorzystać z profesjonalnie przygotowanego testu online. Sprawdzian został przygotowany dzięki pracy czołowych specjalistów z medycyny genetycznej, dietetyków oraz astrologów. Do tej pory w żadnym wypadku aż do teraz tak różne zgromadzenie specjalistów nie pracowało przy tworzeniu podobnego testu. Przy udziale zespołu polskich ginekologów został opracowany również niekonwencjonalny internetowy test ciążowy, to nie jest dowcip, wyniki tego testu mają dość wielki poziom prawdopodobieństwa nie spotykany do tego czasu w podobnych testach. Planowanie rodziny to niezmiernie odpowiedzialna część naszego życia z naszą pomocą możecie Państwo dokonać to szybciej i skuteczniej. Na początek wystarczy wysłać SMS o cenie podstawowego SMS-a u operatora przed korzystaniem z naszego serwisu radzimy przeczytać regulamin jak również odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą tylko w takim wypadku można liczyć na wiarygodne wyniki naszych testów. Zaufało nam już wiele osób, wielu rodzinom pomogliśmy. Zaufaj legalnie działającej firmie, która gwarantuje nie przekazywanie danych osobowych oraz nr telefonu osobom trzecim. W naszej ofercie możecie Państwo odkryć test ciążowy on-line, test ile test ile dzieci, test -Jaka pleć?czy będziesz miała chłopca, czy dziewczynkę! Zachęcamy do korzystania z usług portalu Zrob-test.pl - z nami przybliżasz swoją przyszłość

  Data dodania: 25 09 2010 szczegóły wpisu
 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Ciąża tydzień po tygodniu

  Pragniesz zajść w ciążę? Nosisz już pod sercem dziecko? A może właśnie je urodziłaś? Ta strona jest właśnie dla Ciebie! Pomożemy Ci przejść przez wszystkie trudności tego okresu i będziemy z Tobą tydzień po tygodniu. Na naszej stronie będziesz mogła nie tylko uzyskać fachową wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, ale także wymienić informacje z innymi osobami w podobnej sytuacji na naszym Forum lub skorzystać z bezpłatnych porad psychologa dziecięcego.

  Tutaj możesz odnaleźć dokładny opis przebiegu całej ciąży - od momentu zapłodnienia aż do narodzin! Możesz dowiedzieć się jak tydzień po tygodniu zmienia się Twoje ciało i dokładnie prześledzić rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się co w każdym tygodniu dzieje się z Twoim maleństwem oraz co by Ci powiedziało, gdyby tylko umiało. Możesz także zobaczyć jak z tygodnia na tydzień zmienia się wygląd Twojego maluszka! Sprawdź nasz kalendarz ciąży, który szczegółowo opisuje każdy tydzień ciąży!

  Psycholog i oligofrenopedagog czeka na Wasze pytania. Chętnie udzieli Wam porad z zakresu problemów wychowawczych i rozwojowych dziecka. Jesteście także w właściwym miejscu jeśli potrzebujcie wsparcia w zakresie emocjonalnych trudności związanych z ciążą, porodem, połogiem i trudnymi początkami macierzyństwa.

  FAS, czyli Alkoholowy Zespół Płodowy, to zespół umysłowych i fizycznych zaburzeń rozwojowych dziecka powstałych na skutek spożywania przez jego matkę alkoholu w czasie ciąży. Jest to problem, który dotyka dość dużej liczby dzieci. Niestety w Polsce świadomość społeczna i wiedza na ten temat jest nikła. Koniecznie dowiedz się więcej!

  Data dodania: 14 09 2010 szczegóły wpisu
 • Depresja poporodowa

  Depresja poporodowa

  Czym jest depresja poporodowa? Jak sie leczy depresję poporodową? Czy aby leczyć depresję wystarczy wsparcie bliskich, psychoterapia, a może konieczna jest leczenie farmakologiczne i wizyta u psychiatry? W jaki sposób odróżnić depresję poporodową od - wbrew pozorom - powszechnego smutku po urodzeniu dziecka, zwanego Baby Blues? Tego wszystkiego dowiesz się na naszych stronach. Zapraszamy uprzejmie.

  Data dodania: 22 06 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: