Ciąża i rodzicielstwo

 • Echo serca płodu Warszawa

  Echo serca płodu Warszawa

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.echosercaplodu.medserwis.pl. Tylko na naszej stronie www.echosercaplodu.medserwis.pl znajdą Państwo mnóstwo użytecznych opinii i informacji. Czekamy na Ciebie na www.echosercaplodu.medserwis.pl naprawdę warto nas odwiedzić. Poleć nas swoim znajomym. Echo serca płodu jest ważnym badaniem prenatalnym. Echo serca płodu to diagnostyka serca. Echo serca płodu umożliwia wczesne leczenie wad rozwojowych serca.

  Data dodania: 15 07 2011 szczegóły wpisu
 • Dni płodne

  Dni płodne

  Są różnorodne sposoby określenia damskiej płodności. Jak doskonale wiemy, w przypadku panów jest ona praktycznie stuprocentowa od etapu dojrzewania, aż po późną starość. Sposoby, którymi mogą kobiety się wspomagać w wyliczaniu tego czasu to głównie: kalendarzyk, metoda termiczna, śluzowa, objawowo-termiczna. Wszystkie zostały dokładnie opisane w serwisie internetowym, którego jesteśmy autorami. Istotne jest, by przy początkowych niepomyślnościach w staraniach o maluszkach łatwo się nie zniechęcić. Niepokoić możemy się zacząć dopiero, kiedy po sześciu miesiącach nieustannego usiłowania zajścia w ciążę, nie da nam to w ogóle rezultatów. Dobrze jest wtedy się poradzić specjalisty w tej dziedzinie, który przepisze właściwe leczenie. Aby pomóc sobie w tego typu działaniach należy poznać tajniki własnego organizmu. Istotne, by zgłębić funkcjonowanie cyklu miesiączkowego oraz kobiecej płodności. Z nami wszystko stanie się jasne i zrozumiałe.

  Data dodania: 22 06 2011 szczegóły wpisu
 • Krew pępowinowa

  Krew pępowinowa

  Nie chodzi jednakże zaledwie o nas, także o naszych najbliższych, o braci ewentualnie siostry. wskutek tego już obecnie pożądane byłoby ulokować w przyszłe wigor zaś zdeponować krew pępowinową, która pomogła uprzednio wielu rodzinom. Fenomen komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej tkwi w tym, że tuż po przeszczepie potrafią prędko namnażać się. zachować może los nasze, naszego rodzeństwa albo naszych dzieci. Jest ona bogatym źródłem krwiotwórczych komórek macierzystych, które przeszczepia się w celu regeneracja chorego układu krwiotwórczego. Nie potrafimy stwierdzić czy w przyszłości nie będziemy narażeni na śmiertelne choroby. Krew pępowinowa to bezcenny skarb, który ma cudowne właściwości. ale wcześniej w dzisiejszych czasach są możliwości, które pomogą nam próbować się z chorobami gdyby tylko zajdzie taka ewentualność. Pamiętajmy, że byt tudzież zdrowie są bezcennym darem.

  Data dodania: 01 06 2011 szczegóły wpisu
 • Testowanie ojcostwa w Polsce

  Testowanie ojcostwa w Polsce

  easyDNA jest międzynarodową firmą specjalizującą się w testach DNA, Wszystkie testy DNA są przeprowadzane w laboratoriach o akredytacji ISO 17025. Oprócz domowego testu DNA na ojcostwo, w naszej ofercie mamy także wiele innych testów DNA na pokrewieństwo. easyDNA ma w ofercie różnego rodzaju testy DNA o akredytacji ISO w przystępnej cenie. Wśród testów DNA znajduje się test DNA na ojcostwo wykonywany w domu. Oferujemy także inne testy, które pomagają ustalić pokrewieństwo biologiczne pomiędzy domniemanymi krewnymi.

  Data dodania: 27 05 2011 szczegóły wpisu
 • Leczenie bezpłodności

  Leczenie bezpłodności

  Brak możliwości zajścia w ciąże u wielu osób jest wielkim bóle, właśnie dla tego przedstawiamy Państwu firmę Antrum. Traktujemy każdego klienta czy klientkę indywidualnie aby jak najlepiej dobrać sposoby leczenia. Ponad piętnastoletnie doświadczenie stawia nas w czołówce polskiej. Na miejscu posiadamy w pełni przygotowane laboratorium gdzie prowadzane są badania z zakresu niepłodności oraz patologii ciąży. Zajrzyj na naszą witrynę i przekonaj się jak potrafimy przeciwdziałać Twoim problemom.

  Data dodania: 26 05 2011 szczegóły wpisu
 • Depresja poporodowa

  Depresja poporodowa

  Jeśli szukasz informacji na temat depresji poporodowej, Baby blues lub innych afektywnych zaburzeń okołoporodowych to koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę. Depresja poporodowa jest dość często występującym i jednocześnie mało znanym zaburzeniem zachowania, które może dotykać nawet około 20% kobiet. Znajdziesz tutaj wiele fachowych informacji na temat depresji poporodowej (BNO) - poznasz przyczyny depresji poporodowej, objawy i przebieg, a także dowiesz się jak powinno wyglądać jej prawidłowe diagnozowanie i leczenie. Strona została założona przez aktywnego zawodowo psychologa i oligofrenopedagoga zainteresowanego tym tematem, co gwarantuje rzetelność zamieszczonych informacji.

  Data dodania: 26 05 2011 szczegóły wpisu
 • Mamy mamom dobrze radzą

  Mamy mamom dobrze radzą

  Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał po to, by ułatwić nam wszystkim życie. Znajdziesz tu wypróbowane sposoby na wszystkie mamine
  bolączki, w zamian możesz podzielić się swoimi doświadczeniami. To nie jest miejsce na suche porady z książek ale skuteczne, bo sprawdzone metody związane z wychowaniem dzieci. Naszą misją jest rozwiązywanie wszystkich Waszych problemów i stworzenie najlepszego w sieci poradnika dla mam.
  Dołącz do nas. Pytaj śmiało, dziel się radą!

  Data dodania: 24 05 2011 szczegóły wpisu
 • Poradnia laktacyjna Warszawa Wesoła

  Poradnia laktacyjna Warszawa Wesoła

  Poradnia laktacyjna Warszawa Wesoła.Wypożyczalnia laktatorów. Wizyty domowe. Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Profesjonalne akcesoria wspomagajace karmienie piersią. Zapalenie piersi, niedobór lub nawał pokarmu, zaburzenia ssania, rozszerzanie diety dziecka, kolki, niedobór wagi, dziecko nie chce ssać- nurtujące pytania? Pomoże rozwiązać Doradca laktacyjny- zadzwoń, umów się na wizytę laktacyjną! Wizyty domowe obejmują: Warszawa Wesoła, Rembertów, Sulejówek, Halinów, Wiązowna,Wawer, Międzylesie.

  Data dodania: 23 05 2011 szczegóły wpisu
 • Dni płodne

  Dni płodne

  Wszystko na temat interesujący wszystkie kobiety myślące poważnie o macierzyństwie. Na naszym portalu znajdziesz informacje dotyczące zagadnienia jakim są dni płodne i niepłodne. Nauczysz się samemu obliczać dni kiedy możliwe będzie zajście w ciążę. Możesz również skorzystać z przygotowanego przez nas kalkulatora dni płodnych. Chcesz być mamą? Dobrze trafiłaś. Opisujemy również inne tematy związane z ciążą i macierzyństwem.

  Data dodania: 30 04 2011 szczegóły wpisu
 • Szkoła rodzenia Bielsko

  Szkoła rodzenia Bielsko

  Ośrodek szkoła rodzenia Bielsko szykuje przyszłych rodziców do porodu wyjaśniając całkowite obiekcji, pokazując korzystne w trakcie porodu ćwiczenia, jakie wpłyną korzystnie na kondycję dziecka również matki. Solidne konsultacje plus wykłady z położną pokażą, w jaki sposób opiekować się oraz pielęgnować bobasa natomiast poradnia laktacyjna kierowana przez kompetentnych znawców pomoże paniom karmiącym piersią. Na charakterystyczną obserwację zasługują zajęcia z gimnastyki dla niemowląt, które wspomogą pozbyć się frustrujących niedogodności malucha oraz wpłyną korzystnie na jego wzrost. Co więcej organizujemy ubezpieczenia posagowe biorąc pod uwagę potrzeby naszych odbiorców.

  Data dodania: 26 04 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: